Nõutuimad Black Friday jalatsite kaubamärgid

SISUTURUNDUS


Musta reede soodusmüük on õige aeg uuendada oma garderoobi või täiendada seda kvaliteetsete jalanõudega, mis sobivad erinevate rõivaste juurde. Ahvatlevad allahindlused võimaldavad soetada jalatseid väga hea hinnaga ning ühtlasi proovida selliseid tooteid, mis pole Sinu kapis oma kohta veel leidnud. 

ZALANDO e-poest leiad lihtsasti palju erinevas hinnaklassis kaubamärke ning laia valiku stiilseid jalatsimudeleid. Musta reede puhul kutsume Sind avastama meie platvormi populaarseimaid kaubamärke ning selle hooaja kõige minevamaid jalatseid.

Dr Martens

Kuigi Dr Martens’i põhimudel on robustsed rokkarisaapad, on vale väita, et kõik selle tootja jalatsid sobivad vaid raskema stiili austajatele. See kaubamärk on juba mitmendat hooaega fashionista’de kapis aukohal ning leiab endale koha erinevate kombinatsioonide ja detailide vahel. Alates romantilistest kleitidest ja elegantsetest ülikondadest kuni boyfriend-stiilis teksade ja mustriliste kampsunideni – Dr. Martens on saanud kvaliteedi ja stiili sünonüümiks igal aastaajal, eriti aga just külmade ilmadega. Lisaks meeldib see kaubamärk neile, kes hindavad jätkusuutlikku elustiili: paljud mudelid on valmistatud vegannahast! Vali must klassika või eksperimenteeri värvide ja mustritega.

Nike

Spordikaupade klassika, mis meeldib ka kõige nõudlikumale ostjale. Nii võib iseloomustada üht maailma kuulsaimat spordijalatsite tootjat, kelle tooted on müügil ka meie platvormil. Nike jalatsid sobivad kõikvõimalikeks puhkudeks vaba aja veetmisest kuni ametlikemate sündmusteni ning ei paista liidripositsioonilt taanduvat. Milline mudel valida? Lisaks ekstravagantsetele hooajatrendidele heida pilk ka klassikalistele spordijalatsite mudelitele – need on suurepärane pikaajaline investeering Sinu ainulaadsesse stiili. Enamik Nike spordijalatseid on unisex-tüüpi, sobides nii meestele kui ka naistele, mis on hea võimalus paaridele luua omavahel ühtiv stiil, mis ei jää märkamata ei peol ega linnapildis.

Steve Madden

See kaubamärk sai mõne aasta eest väga tuntuks elustiiliblogijate ja moemaailma arvamusliidrite seas. Need keskmise hinnaklassi jalatsid saavad soodusmüügi puhul endale hea hinna, mis pakub võimalust soetada kõrge kvaliteediga jalatsid soodsamalt. Tootevalik ulatub kontsakingadest spordijalatsiteni ning võimalik, et otsustad endale soetada lausa mitu mudelit. Steve Maddeni jalatseid vaadates jääb silma ka trendide mitmekesisus. Lisaks hooaja kuumimatele mudelitele leiad ka klassikalisi variante, mida saab riietusega kombineerida veel palju aastaid.

Polo Ralph Lauren/Lauren Ralph Lauren

Luksusliku Ralph Laureni tooted üllatavad nii hea hinna, elegantsi kui kõrge kvaliteediga. Seda kaubamärki ei tasu enam ammu pidada vaoshoituks ega igavaks: viimasel ajal peavad Polo Ralph Laureni disainerid sammu uute trendidega ning ei karda enam eksperimenteerida. Seega meeldib kaubavalik nii klassika austajatele kui ka originaalsete jalatsite otsijatele. Millele tähelepanu pöörata? Valikus on saapaid, sportjalatseid ja soojemaks ajaks mõeldud jalatseid, mis sobivad nii kontorisse kui linnas aja veetmiseks.

Aldo

Juba mõnda aega tagasi eestlaste südamed võitnud kaubamärk on endiselt populaarne. Ja kindlasti mitte asjata: Aldo on pakkunud väga laia jalatsivalikut, dikteerides hooajalisi trende ja demonstreerides loomingulisi lahendusi, mis meeldivad iga stiili austajatele. Must reede on hea võimalus nii talvesaabaste hankimiseks kui ka juba järgmiseks suveks jalatsite varumiseks. Valikus on põnevaid värve ja mustreid, mis on just see, mis teeb selle kaubamärgi nii eriliseks.

 

blog comments powered by Disqus