Nooruse saalijalgpalliturniiri võitsid korraldajad

Jalgpalliklubide seas on turniir populaarne ja sellel osalevad Eesti tugevamad noorte jalgpalliklubid. SK Noorus-96 ei olnud varem omanimelist turniiri võita suutnud. 2002. aastal olime kolmandad, 2003. aastal neljandad ning kahel viimasel aastal teised.

Tänavu mängisid turniiri A-alagrupis S.C.Real II, JK Keila, FC Elva ja SK Noorus-96 ning B-alagrupis S.C.Real I, SK Spartak (Tallinn), FS Joker (Raasiku) ja SK 10 Premium (Tartu).

SK Noorus-96 võitis FC Elva 3:0 ja JK Keila 3:1 ning mängis 0:0 viiki S.C.Real II-ga, tulles A-alagrupi võitjaks.

B-alagrupis sündis aga turniiri üllatus: suurepäraselt mänginud FC Joker võitis seisuga 4:2 B-klassi tänavuse Eesti meistri S.C.Reali esimese koosseisu. Olgu öeldud, et kaheksa S.C.Reali mängijat esindavad Eestit U-17 ja U-16 jalgpalli koondistest).

Kaotusseisust välja

Tänu üllatusvõidule poolfinaali jõudnud FC Joker võitis ka sealse vastase, A-alagrupis teiseks tulnud JK Keila 1:0 ja jõudis finaali. SK Noorus sai poolfinaalis vastaseks B-alagrupi teise, SK-10 Premiumi ning saavutas nende üle 3:0 võidu.

Finaalis jäi SK Noorus-96 algul 0:1 kaotusseisu, ent võitis FC Jokeri lõpuks siiski 3:2. Nooruse finaaliväravad lõid Mario Tikerberi, Mairo Tikerberi ja Indrek Roostar.

Turniiri võitnud meeskonnas mängisid meeskonna kapten Mairo Tikerberi (turniiri parim ründaja), Karli Kütt (turniiri parim väravaht), Indrek Roostar (finaali parim mängija), Mario Tikerberi, Eigo Loorius, Janar Kuusik, Rainer Onopa, Silver Vaarend, Sander Nõmm, Ati Põldkivi, Edgar Lasarev, Johannes Allingu ja Teno Vilu.

Kolmanda koha mängus võitis SK-10 Premium JK Keila 2:1.

SK Noorus-96 saalijalgpalliturniiri korraldamist toetab Jõgeva linnavalitsus.

Premium Cup

10. detsembril võttis SK Noorus-96 osa turniirist Premium Cup 2006, mis toimus Lähte spordihallis. 1992. aastal sündinute vanuseklassis võttis osa üheksa Eesti meeskonda ja üks Läti (FC Valka) meeskond. Oma alagrupis saavutas SK Noorus-96 vaatamata sellele, et kaotasime Narva Transile 0:2, esikoha. Esikoha kindlustasid võisus SK-10 Premiumi (1:0), Tallinna TVMK (1:0) ja JK Keila (1:0) üle. Narva Trans kaotas 1:2 TVMK-le, mängis 2:2 viiki JK Keilaga ja poolfinaali ei pääsenud.

SK Noorus-96 võitis poolfinaalis JK Tallinna Kalevi 3:0. Finaalis pidime võtma vastu kaotuse Viljandi Tulevikult 1:2 ja leppima teise kohaga, kolmandaks jäi JK Keila.

Turniiri parimaks mängijaks tunnistati SK Noorus-96 mängija Mairo Tikerberi.

SK Noorus-96 1996. aastal sündinud ja nooremate poiste võistkond jäi oma vanuseklassis kümne meeskonna hulgas kuuendaks, mis pole halb tulemus. Meie poistele oli see esimene suur turniir ja meile jäid alla niisugused tugevad klubid nagu FC Flora Tallinn ja JK Tammeka Tartu.

Sellega on meie võistlusprogramm sel aastal läbi. 2007. aastal on meie klubil ees palju huvitavaid ja põnevaid võistlusi.

Soovin kõigile kaunist jõulurõõmu ja tegudeküllast ning sportlikku uut aastat!

IGOR ORLOV,
SK Noorus-96 treener

blog comments powered by Disqus