Nooruse poiste jalgpallivõistkond saavutas Premium Cup’il teise koha

 

Ülemöödunud nädalavahetusel saavutas Jõgeva SK Noorus 96 2001. aastal ja hiljem sündinud poiste koosseis Lähtel SK-10 Premium Cup’i turniiril teise koha ning Jõgeva võistkonna liige Raul-Martin Sirkas valiti turniiri parimaks mängijaks.

SK-10 Premium Cup’il osales neli võistkonda üle terve Eesti ning ka kaks poiste võistkonda Lätist. SK Noorus 96 E-klassi ehk 2001. aastal ja hiljem sündinud poiste koosseis sai turniiril hästi hakkama nii kodumaiste kui ka Läti võistkondadega. Ainult esimene kohtumine ei õnnestunud nii, nagu oleks soovinud. Klubi treeneri Igor Orlovi sõnul olid poisid  esialgu väsinud ja unised ega saanud mängu korralikult käima.

Edasi läks kõik soovitud rada ning Jõgeva Nooruse 96 poisid  tõid SK-10 Premium Cup’ilt koju teise koha karika. Alla jäädi vaid Tallinna JK Legion võistkonnale. Turniiril osales Jõgevamaalt ka Põltsamaa Sport, kes tuli kolmandaks.

Turniiri parima mängija tiitli sai Jõgeva Nooruse mängija Raul-Martin Sirkas ning tunnustati ka sama võistkonna mängijat Peeter Luga.

Teise koha saavutanud võistkonda kuulusid lisaks nimetatutele  veel Märt-Indrek Sirkas, Kirill Matiitšin, Marcus Mardimäe, Mattias Säärits, Karl Lani, Kristo Voitk, Daniel Aganitš, Kermo Truhatsev, Aron Fedossovski ja Romet Hannula.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus