Nooruse mehed võtsid teise võidu

Möödunud laupäeval pidas SK Noorus 96 esindusmeeskond koduväljakul kolmanda liiga lõunatsooni teise kohtumise, kus peajagu oldi üle EMÜ SK jalgpalliklubist.

Koduväljakul peetud kohtumine oli juba mängu avaminutitel Jõgeva võistkonnale edukas. Kristjan Kuldmägi avas kohtumise teisel minutil SK Nooruse skoori. Ühtekokku löödi esimesel kolmandikul EMÜ klubi puuri veel kaks palli ning teist poolaega alustas Noorus üsna turvalise 3:0 eduga.

Teise kolmandiku alguses polnud Nooruse hoog veel raugenud. Viiekümne kolmandal minutil lõi Kristjan Kuldmägi oma selle kohtumise teise värava ning viis Nooruse eduseisu neljale väravale. Vaid viis minutit hiljem jõudis samuti oma selle kohtumise teise väravani Mairo Tikerberi ning tegi mängu seisuks 5:0.

Samas selle eduga kohtumine siiski ei lõppenud. Selleks, et Noorus enda skoori veelgi enam ei kasvataks, tuli EMÜ mängijatel paar korda kodumeeskonna mängijaid vea vääriliselt maha tõmmata. Väljakukohtunik Kristo Värva ei olnud sellisel juhul ka kaartide andmisega kade ning kolm EMÜ mängijat said endale kohtumise viimasel pooltunnil kollased kaardid.

Kuigi EMÜ ei suutnud terve kohtumise jooksul väravani jõuda, ei löönud nad enne lõpuvilet käega ja võitlesid lõpuni. Kohtumise viimasel minutil suutis EMÜ ründaja Viljar Arula enda oskused maksma panna ning kohtumise lõppskoor jäi 5:2. Kuigi Jõgeva võistkond kohtumise võitis, polnud SK Nooruse treener Igor Orlov siiski oma hoolealustega lõpuni rahul. “Neid kahte viimase minuti väravaid poleks pidanud sisse laskma,” nentis ta. Järgmise kolmanda liiga kohtumise peab SK Noorus koduväljakul 5. mail SK Tääksi vastu.