Noorus-96 teenis kolmanda viigipunkti

Jõgeva SK Noorus-96 jalgpallimeeskond kohtus möödunud reedel Tallinnas Männiku kunstmuruväljakul peetud Eesti meistrivõistluste teise liiga mängus Tabasalu JK-ga Charma. Kohtumine lõppes 2:2 viigiga, pool tundi enne lõpuvilet vähemusse jäänud jõgevalased suutsid seejuures viigivärava lüüa üleminutitel.

Andro Lepp viis Jõgeva meeskonna 26. minutil juhtima, kuid 15 minutil hiljem viigistas Andres Koogas väljakuperemeeste rõõmuks seisu. Väljakukohtunikuna mängu vilistanud Reelika Turi jälgis reeglite täitmist väga tõsiselt ning näitas avapoolajal meestele koguni viiel korral kollast kaarti, neist neli pälvisid Nooruse mängijad Mario Tikerberi, Vladimir Ingver, Jürgen Hiljurand ja Rainer Kalde.

Kui teist poolaega oli mängitud ligi 20 minutit, sai Jürgen Hiljurand rahulolematuse näitamise eest juba teise kollase kaardi ning Noorus-96 jäi platsile vähemusse. Tabasalu mängijad kasutasid olukorra kiirelt ära ning Rasmus Värk viis Charma 75. minutil 2:1 ette. Jõgevalased siiski jonni ei jätnud ning teisel üleminutil jõuti ka sihile, kui oma teise värava lõi Andro Lepp.

Kuue vooru järel on Noorus-96 kolme punktiga 11. kohal. Tabeli tipus toimusid taas muutused: eelmise vooru järel liidriks tõusnud Jõhvi FC Lokomotiv kaotas 0:4 Tallinna C.F.-ile ning langes kolmandaks. Tartu Welcol on nüüd 15, C.F.-il 14 ja Lokomotivil 13 punkti.

Laupäeval kell 12 kohtub Noorus-96 Jõgeva aleviku staadionil peetavas hooaja esimeses kodumängus turniiritabelis 13. kohal oleva Kuusalu JK-ga Rada.

Sel nädalavahetusel alustavad meistrivõistluste mänge neljanda liiga meeskonnad FC Jõgeva Wolves ja Tabivere RSK. Jõgevalased kohtuvad pühapäeval kell 14 Jõgeva linna staadionil Tartu JK Tammeka II meeskonnaga, tabiverelased mängivad samal ajal Võrumaal, nende vastaseks on SK Roosu.

Enne neid mänge on Jõgeva jalgpallihuvilistel võimalik kaasa elada aga C1-vanuseklassi meistrivõistlusi kolme võiduga alustanud Jõgeva SK-le Noorus-96. Tänavuses esimeses kodumängus kohtuvad noored jõgevalased homme kell 18 Tartu Heliosega, ka see mäng peetakse linnastaadionil.