Noorus-96 kaotas Jõhvi Lokomotivile

Jõgeva SK Noorus-96 jalgpallimeeskond kaotas möödunud laupäeval Ahtme gümnaasiumi kunstmuruväljakul peetud Eesti meistrivõistluste teise liiga avaringi mängus Jõhvi FC Lokomotivile 1:4.

Mullu Eesti meistriliigas mänginud Jõhvi meeskond juhtis avapoolaja lõpuks Sergei Popovi kahest ning Aleksandr Marašovi ühest tabamusest 3:0. Sergei Paltsev suurendas 53. minutil kodumeeskonna eduseisu juba neljaväravaliseks, kaheksa minutit hiljem avas aga Mihkel Kukk jõgevalaste tänavuse hooaja väravaarve.

Laupäeval kell 12 läheb Noorus-96 Tallinnas Wismari staadionil vastamisi pealinna klubiga C.F., kes avaringis alistas Võru JK 6:2. Kolme tabamusega oli resultatiivseim endine FC Levadia mängija Andero Pebre. Varem Tallinna JK Visaduse nime kandnud ja mullu teises liigas 12. koha saanud meeskonna treener on sel hooajal Sergei Ratnikov.