Noorus-96 alistas kindlalt Luunja

Jõgeva SK Noorus-96 esindusmeeskond alistas pühapäeval Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga turniiri 24. vooru mängus liigatabelis teisel kohal olnud JK Luunja 7:3 ning kindlustas endale kaks vooru enne meistrivõistluste lõppu koha teises liigas ka tulevaks hooajaks. Jõgevalastest oli kolme väravaga resultatiivseim Mairo Tikerberi.

Kaagveres peetud mängu alustas kindlamalt meistriliiga meeskonna Tartu Tammeka noormängijatest koosnev Luunja.  37. minutiks juhtis kodumeeskond 2:0. Mihkel Kuke 45. minuti tabamusest vähendasid külalised avapoolaja lõpuks vahe siiski minimaalseks.

Mairo Tikerberi ja Andro Lepa väravatest läks Noorus 53. minutil esmakordselt juhtima ning kuigi tartlased suutsid seejärel korraks seisu uuesti viigistada, kuulus mängu lõpp kindlalt jõgevalastele. Viimase 20 minuti jooksul lõid Mairo Tikerberi, Andro Lepp ja Priit Jõeäär neli vastuseta jäänud väravat.

Noorus-96 on 24 vooru järel 26 punktiga kümnendal kohal. Sama palju punkte on kogunud veel kaks meeskonda – Tallinna Dünamo on tänu paremale väravatevahele üheksas ning jõgevalastest halvema väravatevahega Kuusalu JK Rada üheteistkümnes. Viimase vooruga kindlustas nimetatud kolmik endale teise liigasse püsimajäämise, sest 12. kohal olev Lasnamäe Ajax kaotab neile juba kaheksa punktiga.

Tabeli tipus jätkab 55 punktiga Paide Linnameeskond II, Tartu Welco tõusis 52 punktiga teiseks, kolmandaks langenud Luunjal on 50 punkti.

Laupäeval kell 12 läheb Noorus-96 Jõgeva aleviku staadionil hooaja viimases kodumängus vastamisi Tallinna Dünamoga.