Noorus 96 Aastalõputurniiril edasi ei pääsenud

Noorus alustas oma  mängupäeva FC Atletic?i vastu. Kohe esimestest hetkedest haaras ohjad enda kätte Atletic ning võitis 12-minutilise mängu lausa 6:1. Teisele mängule mindi vastu teadmisega, et edasi aitavad vaid võidud ülejäänud kahe vastase üle. Kahjuks oli ka teises vastasseisus mängupilt üsna loid ning Operi Jalgpallikooli esindusmeeskonnale kaotati 2:1, hoolimata sellest, et mängu algul läksid juhtima Jõgeva poisid. Kolmandas mängus tuli vastu minna kuulsale FC Florale. Kuna Noorusel edasipääsuvõimalused puudusid, polnud mängu eel ka pingeid. Favoriidi Flora vastu suutis SK Noorus 96 kaks korda juhtima minna, kuid mõlemal korral suutis pealinna meeskond viigistada. Viimast korda läks Noorus juhtima mõni minut enne lõppu ning seda edu enam ära ei antud. Magus võit napsati seisuga 3:2.

SK Noorus 96 alagrupist pääses edasi FC Flora, kes hiljem kaotas finaalis Opei JK II meeskonnale. Kolmandaks jäi Põlva FC Lootos.