Noorte teatri- ja filmifestivali passid müügil

Esialgu läheb müüki 100 sajakroonist passi. Passi on võimalik osta ainult eelmüügist. Festivali ajal on võimalik osta vaid päevapiletit hinnaga 50 krooni. Festivali passi hankimiseks tuleb külastada festivali kodulehekülge www. propaganda.ee.
Filmi- ja teatrifestivali pass võimaldab 7.-9. aprillini osaleda kõikidel festivali üritustel, mis toimuvad Rakvere Teatris. Muu hulgas on passiga võimalik vaadata kõiki teatrietendusi, mis on Kooliteater 2006 kavas, ning kõiki filme, mis on Propaganda 2006 filmipäevade kavas. Lisaks pääseb passiga ka kõikidele festivalikino seanssidele, millel linastuvad eesti filmid. Samuti on võimalik vaatajana-kuulajana osaleda Propaganda 2006 töötubades.

Üleriigilise kooliteatrite festivali vilistlased saavad festivali passi tasuta. Selle saamiseks on vajalik eelnev registreerimine festivali kodulehel internetis.

Kahe festivali samaaegne toimumine annab võimaluse pakkuda publikule ja osalejatele terviklikumat huvi- ja meelelahutusprogrammi. Kooliteatrite festivalile pääseb igast maakonnast eelnevalt valitud trupp. Filmifestivalile pääsejad valitakse korraldajatele eelnevalt saadetud võistlustööde hulgast. Täpsem info on saadaval festivali koduleheküljel.

LAURI KOOL,
festivali pressiesindaja

blog comments powered by Disqus