Noorte kergejõustiku meistrivõistlustel jäid rekordid löömata

Möödunud nädalal peeti Jõgeva linna staadionil maha iga-aastased maakonna noorte meistrivõistlused kergejõustikus, kus osales üle kahesaja võistleja, uusi maakonna rekordeid nendel võistlustel  kahjuks ei sündinud.

Maakonna noorte kergejõustiku meistrivõistlustel osales sel aastal võrreldes möödunud korraga viiendiku võrra rohkem noori sportlasi. Kuigi maakonna rekordid jäid sel korral püsima, oli erinevates vanuseklassides konkurents tihe ning võistlejate tase üsna ühtlane.

Veidi rohkem paistis silma Reena Koll, kes maakonna meistrivõistlustel enda põhiala, teivashüpet, ei teinud, kuid sellegi poolest saavutas neiu kolm esikohta teistel aladel. Väga hea võistluse tegi Reena 100 meetri jooksus, kus tal õnnestus kirja saada aeg alla kolmeteist sekundi. Lähimat konkurenti edestas ta enam kui sekundiga. Kõrgushüppes tuli Reenale esikoht 160 sentimeetri kõrgusel oleva lati ületamisega. Teise koha omanik Marija Bõstrova hüppas kakskümmend sentimeetrit vähem. Kui teised hüppajad alustasid kõrguselt  1.15, siis Reena Kolli algkõrguseks oli alles meeter ja nelikümmend viis sentimeetrit.

Silmapaistvalt esines võistlusel ka Tabivere gümnaasiumi noormees Jarmo Andressoo, kes saavutas esikoha kõikidel aladel, kus ta osales. Noormees võttis sel korral osa vaid heitealadest. Kuulitõukes jäi 15 meetri piir Andressool napilt ületamata, sellest lahutas teda kümme sentimeetrit. Samas edestas ta konkurentide tulemusi mitme meetriga. Kettaheites oli Jarmo ainus, kes neljakümne meetri piiri  ületas, oda viskas ta üle viiekümne meetri.