Noorte jalgrattakrossis üldvõit Palamuse vallale

Möödunud kolmapäeval Põltsamaal Kuningamäe terviseradadel toimunud Jõgevamaa noorte meistrivõistlustel jalgrattakrossis oli võistlemas neliteist ratturit kolmest omavalitsusest. Üldkokkuvõttes võttis napi võidu 115 punkti kogunud Palamuse vald, kes edestas nelja punktiga Põltsamaa linna. Kolmas oli Tabivere vald.

Kõige tasavägisem oli võistlus 2005. aastal ja hiljem sündinud poiste 4 km distantsil, kus esikoha saanud Gennert Merivee edestas Greg-Emil Pärna kahe sekundiga. Kolmas oli Karl-Daniel Pärn (kõik Põltsamaa ÜG). 2003. ja 2004. aastal sündinud poiste 6 km distantsil võtsid kaksikvõidu Andris Roland Saar ja Janmar Reiljan Palamuse gümnaasiumist, kolmas oli Arvet Žukovitš (Põltsamaa ÜG). 1999.-2002. aastal sündinud poiste 10 km sõidus oli kiireim Risto Loorits (Tabivere PK), teise koha sai Raiko Saar (Palamuse G).

Tüdrukuid oli igas vanuseklassis võistlemas vaid üks, maakonna meistritiitli võitsid alates kõige noorematest Saskia Sulp (Palamuse G), Karolina Toming (Põltsamaa ÜG) ja Riin Kalme (Palamuse G).

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus