Noored moedisainerid ? Supernoova on tulemas!

Traditsiooniliselt toimub moedisainerite konkurss Supernoova kahes võistluskategoorias. Nooremas vanuserühmas konkureerivad kõik tänavuse aasta maikuu seisuga keskharidust omandavad isikud, st need, kes on omandanud põhihariduse ja hetkel õpivad keskharidust andvas õppesasutuses. Vanemas vanuserühmas konkureerivad keskharidusega moehuvilised, sealhulgas professionaalsed moedisainerid ja moetudengid, aga ka enam kui 20-aastased põhiharidusega isikud.

Mõlemas kategoorias toimub eelvoor, mille käigus rahvusvaheline ?ürii valib esitatud anonüümsete kavandite alusel kümme finalisti.

Supernoova on läbi aegade olnud noortele moekunstnikele tõhusaks hüppelauaks ning andnud rohelise tule andekaimate rahvusvahelisele karjäärile. Nii on 2004. aasta noorema kategooria võitja Kris Lemsalu märkinud, et Supernoova võidust tulnud tunnustus ja usaldus on toonud talle rohkesti tööpakkumisi, eritellimusi ja projekte ning avardanud tulevikuvõimalusi.

Supernoovale pürgivate rõivakunstnike kahte kavandit lõppvõistlusele planeeritavast kollektsioonist oodatakse 16. märtsi keskpäevaks järgmisel aadressil: OÜ Urbancorp/Supernoova, Harju tn 6 (II korrus), 10130 Tallinn.

Täpsemad Supernoova 2006 võistluse tingimused leiate aadressilt www.orgcom.ee/materjalid/SuperNoova 2006 reglement. Lisainformatsiooni saab telefonidel 631 0580 ja 5625 6666 või e-posti aadressil supernoova@orgcom.ee ning kodulehekülgedelt www. supernoova.ee ja www.vibe.ee.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus