Noored kergejõustiklased medalilainel

Kergejõustiku Eesti noorte sisemeistrivõistlustelt vanuseklassides U14 ja U16 toodi mitmed medalid ka Jõgeva maakonda.

Tüdrukute U14 vanuseklassis võitis Kätriin Palm (KJK Harta) kaks medalit. 60 m jooksus kuulus talle ajaga 8,47 kolmas koht ja 200 m saavutas ta ajaga 28,66 teise koha.

U16 klassis tuli aga Berit Kukk (Tartu ÜASK) talviseks sisemeistriks kolmikhüppes, saavutades parimal katsel tulemuseks 11.03. Viienda koha saavutas Kukk 60 meetri tõkkejooksus ajaga 9,45.

Poiste U16 vanuseklassis võistles edukalt Rasmus Randoja (TÜ ASK), kes võitis 1500m distantsil teise koha ajaga 4.55,56. Randojale kuulus 800 m jooksus ajaga 2.19,38 viies koht.

Tubli oli ka samas vanuseklassis võistelnud Roger Saar (SK Põltsamaa), kellele kuulus 60m sprindis 6. koht ajaga 7,64.