Nipernaadi tiitli võitis Katri Laanisto

Neli seiklusmängu finaali saanut ehk lisaks Katri Laanistole veel Maris Harjo, Eneli Kivija Triinu Lehtsalu pidid end proovile panema neljaosalises lõppmängus. Noored pidid võistlema maastikumängus metsas, vastama küsimustele laagriliste ja laagrieluga seonduva kohta, järjestama üheksa ette antud sõna, arvestati ka kaaslaste poolthääli.

Et Katri Laanisto ja Maris Harjo tulemused lõppmängus olid võrdsed, pidid nad lisaülesandena panema kirja kogu laagriseltskonna perekonnanimed.

Seiklusmäng peeti eemal  tsivilisatsioonist, metsistunud pargis Jõgeva alevikus. Noortel ei olnud võimalust kokku puutuda interneti ega arvutitega.

Peale riiete ning hügieenitarvete ja riiete võisid osalejad kaasa võtta  ka  ühe isikliku asja.  Keelatud olid mobiiltelefonid ,kellad, samuti tikud või välgumihkel.  Süüa valmistasid noored ise.

Iga päev toimusid mitmed võistlused ja mängud, nii võistkondlikud kui individuaalsed. Iga päev hääletati keegi mängust välja, mis tähendas, et ta osales mängus edasi, kuid ei saanud kandideerida peaauhinnale. Kokku osales seiklusmängus kümme 13-19 noort erinevatest Jõgevamaa paikadest. Seiklusmängu korraldasid Margus Laanisto ja Birgit Kastepõld.

Pikemalt loe seiklusmängust järgmise laupäeva Vooremaast.

EVA KLAAS

blog comments powered by Disqus