New Balance on taas tipus: ülevaade ikoonilise kaubamärgi uusimatest tossudest

SISUTURUNDUS

New Balance on parima streetweari sünonüüm – mugavus, stiil, kompromissitus ja ikoonilise “NB” logoga allkirjastatud tossud ühendavad suurepäraselt traditsiooni ja modernsuse. New Balance tootevalikus on mitmeid mudeleid ja nende tossud naudivad lakkamatut populaarsust. Pole ka ime – lõppude lõpuks on neid juba üle sajandi eristanud kvaliteetne valmistus ja unikaalne disain. Retroliku inspiratsiooni ja kaasaegse tehnoloogia kooslus aitab teil mugavuse kontseptsiooni taasavastada ja mitmeid sensatsioonilisi komplekte luua. Kas plaanite N-tähega tähistatud jalanõusid soetada? Tutvuge ikoonilise kaubamärgi uusimate mudelitega!

Retro inspiratsioonid

80ndate ja 90ndate stiilist inspireeritud disainid on juba mitu hooaega lakkamatut populaarsust nautinud. Seepärast on New Balance jalanõud mineviku mudelite stiili osas sensatsiooniline valik. Kui kaldute rohkem klassikaliste mudelite poole, mis on disainitud retrolike korvpallijalatsite järgi, siis New Balance CT302 tossud on selleks suurepärane valik. Mudel ühendab endas brändi parimad traditsioonid, retroliku inspiratsiooni ja kaasaegse vaimu. Lihtne ülesehitus, mis on kombinatsioon madalast nahast pealispinnast ja lamedast platvormtallast, meenutab suurepäraselt 1980. aastate klassikalisi spordi mudeleid. Tervik on täiuslik segu sellest, mida me streetweari juures enim armastame – see rõhutab individualismi ja eneseväljenduse vabadust ning olenemata sellest, millega neid ühendate, saavad need riietuse tugevaks küljeks, andes sellele ainulaadset iseloomu. Äkki eelistate hoopiski 90ndate stiilis retro-inspiratsiooni? Sirutage käed New Balance 530 tossude poole, mille disain põhineb aastakümnete tagustel jooksumudelitel. Tegemist on ühe brändi tippmudeliga, mis on viimastel hooaegadel ülimalt populaarne olnud ja sobib veatult “koletossude” trendiga. Need sobivad ideaalselt igapäevastesse komplektidesse, kuna ühendavad endas ainulaadse välimuse ja mugavuse – tekstiilist kihtidega pealispind tagab hingavuse ning Abzorb tehnoloogiaga varustatud tald pehmendab sensatsiooniliselt iga sammu.

Klassikaline “N” värskendatud versioonis

New Balance tossudel on mitu eripära: seemisnahast pealispind, klassikalised paelad, kihiline tald ja eristuvad logod N- tähega. Bränd eksperimenteerib julgelt oma stiiliga, pakkudes mudeleid, mis on klassikalise disaini värskendused. Näiteks võib tuua New Balance 5740 kollektsiooni – traditsiooniline välimus sai dünaamilise iseloomu tänu arvukatele pealispinna õmblustele. Tähelepanuväärne on ka tald, mille üksikud kihid on paigutatud lainetena. Selle moodsa väljaande ajatu kuju sobib sensatsiooniliselt paljudesse komplektidesse. Kandes neid dressipükste või retuusidega rõhutavad tossud brändi jooksujuuri, kuid sobivad kokku ka elegantsemate komplektidega – näiteks chino pükste ja särgiga. Ehk otsite mõnda New Balance uudistoodet, mis aitaks teil linnas silma paista? Sel juhul on ideaalne valik XC72 tossud! Need New Balance jalanõud erinevad kindlasti brändi varasematest pakkumistest. Neid eristab pealispinna voolujooneline kuju ja huvitavad elemendid, mis koheselt silma jäävad. Klassikaline ülesehitus on siin saanud modernse ilme tänu kanna all olevale tugevdavale rihmale ja tallamustrile, mis laiub pealispinna ülaosani.

  

Kas te pole kindlad, kust New Balance tossude uusimaid mudeleid otsida? Vastus on lihtne – Sizeerist! Tutvuge tootevalikuga veebilehel Sizeer või külastage lähimat esindust ja haarake mõni kuum N-tähega allkirjastatud mudel.

blog comments powered by Disqus