Neljast mängust kolm võitu

Jõgeva jäähokimängijad on teeninud viimase kümne päeva jooksul toimunud neljast liigamängust Virumaa ja Lõuna-Eesti liigas kolm võitu.

Kõigepealt alistati kodujääl Tartu Rocki meeskond 9:2. Mängu algus otsustati ära esimese kümne minutiga, mil SK Pedja pääses 5:0 juhtima.

Seejärel kohtuti kodus Lõuna-Eesti liiga järgmises mängus HC Viljandiga. Kohtumine kujunes üle ootuste raskeks. Jäädi 0:1 kaotusseisu. Viigivärava viskas Margus Guss ja võiduvärava 2:1 vormistas Janno Pärn. Viimane oli treener Kaido Poomi sõnul selle mängu parim mees väljakul.

Paar päeva hiljem mängiti Viljandiga juba nende väljakul. Võõrsil oli Jõgeva meeskond tunduvalt kindlam ning teenis Lõuna-Eesti liigas järjekordse võidu numbritega 6:1. Hannes Pagi viskas kaks, Ain Kastan, Jüri Narits, Alon Pärlin ja Raul Kivi ühe värava.

Möödunud laupäeval mängiti koduväljakul Virumaa liigas Narva PSK meeskonnaga. Tasavägises mängus läksid narvalased 18. minutil 1:0 juhtima. Teise poolaja 3. minutil kasvatasid nad eduseisu 2:0-le. Kaks minutit hiljem vähendas Hannes Pagi (Kivi sööt) kaotusseisu minimaalseks ja rohkem väravaid enam ei visatudki. Jõgeva kaotas seega napilt 1:2.

Täna õhtul mängib SK Pedja meeskond Lähtel Äksi meeskonnaga ja eeloleval esmapäeval (25. veebruaril) kell 19.30 koduväljakul Tartu Dünamoga.