Naiste tantsupidu tuleb!

12. juuni on see päev, mil Jõgevale koguneb umbes kolm tuhat naist ja algab I Eesti Naiste Tantsupidu. Eile anti Jõgeva kultuurikeskuses sellele suurele peole väärikas avalöök.

Meie maakonnakeskusel on au olla selle sündmuse korraldaja ja kindlasti saame  me selle ülesandega väärikalt hakkama. Nagu saime ka võidupühaparaadiga aastal 2009. Jõgeva igatahes võitis sellest suursündmusest kõvasti ja võidab eeldatavasti ka naiste tantsupeost.

Kogukonnana suutsime siis tõestada, et tuleme suurürituse korraldamisega toime. Püüame sama hästi ja veelgi paremini! Kui paraadi õnnestumisse andsid kõik, kes vähegi oma kodukandist hoolisid, korraliku panuse, siis tänavu ehk võib sama loota.

Paljud inimesed sattusid seoses võidupühaparaadiga meie maakonna pealinna esimest korda. Küllap on neid tänavusel tantsupeolgi. Meie külalistel oli hea tulla ja meeldiv siin olla ja loodetavasti jäädakse rahule ka tänavu. Sest siis tullakse meie väikelinna teine kordki.

Rakveres peetud meeste  tantsupidudel on kaasa löönud ka naisrühmad ja ega naiste pidugi meeste tantsuta jää. Sest nagu ütles peo perenaine Airi Rütter hiljuti  Vikerraadiole: “Naised ilma meesteta on nagu lilled ilma veeta!” 

7. aprill 2011

blog comments powered by Disqus