Naiskodukaitse ootab naisi ohutushoiulaagrisse

Naiskodukaitse korraldab 25.–26. septembril 2021 Rutja harjutusväljal ohutushoiulaagri „Ole valmis!“ organisatsiooni mittekuuluvatele naistele. Laagris osalejatel on võimalus arendada oma individuaalseid oskuseid kriisiolukorras hakkama saamiseks ja ka meeskonnas toimimist.
Naiskodukaitse ohutushoiulaager toimub kolmandat korda ning on osalejatele tasuta. Laager on praktilise laadiga – iga teema juures saab ise käed külge panna ja kõike proovida.
Laagris saab õppida ja harjutada esmaabi andmist, proovida ise tuld kustutada, õppida kuidas metsas hakkama saada. Lisaks on osalejatel võimalik piiluda militaarmaailma ehk end maskeerida, proovida, kuidas sõdurid metsas ise süüa teevad, õppida sidepidamist, püssi lasta ning ööbida sõduritelgis. Loomulikult ei puudu laagrist ka meelelahutusprogramm. Kui laagris osalemise takistuseks on see, et naisel pole oma 7+ vanuses last kellegagi jätta, siis pakub Naiskodukaitse võimalust lapsed kaasa võtta – lastele korraldatakse laagris ohutusteemalisi tegevustunde.
Kohtade arv laagris on piiratud. Lisainfo laagri ning registreerimise kohta saab Naiskodukaitse Facebooki lehel.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus