Naiskodukaitse Jõgeva ringkonna liikmed on kogunud 325 eurot

Neljapäeval käivitus Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu ja Naiskodukaitse eestvedamisel heategevuskampaania “Anname au!”, mis kutsub üles kandma sinilille rinnamärki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste toetuseks. Kampaania kogub tänavu annetusi Haapsalu Neuroloogilisele Rehabilitatsioonikeskusele vajaliku mobiilse kõnniroboti ostuks.

Esmaspäeval käisid Naiskodukaitse Jõgeva ringkonna liige Janika Läänesaar ja tema lapselaps Mattias ning ringkonna aseesinaine Merit Viitman ja Jõgeva jaoskonna esinaine Triinu Küünal Jõgeva linna asutustes ja kogusid sinilillemärke müües Jõgeval 325 eurot. Kes pole veel saanud kampaaniasse oma panust anda, teadku, et märgid on nüüd saadaval  Kaitseliidu Jõgeva maleva staabis. Küsida saate neid korrapidaja käest. Ühe märgi hind on 2 eurot. 23. aprillil müüakse märke ka Jõgeva linnas.

3. maini saab sinilillemärke osta ka kõigis Selveri ja Rahva Raamatu kauplustes, SEBE sinililledega märgistatud bussides, Olerexi tanklaketi teenindusjaamades, R-kioskis ja Tallinna Lennujaama müügiesindustes.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus