Naisaktivistid korraldavad Põltsamaal mõttetalgud

Kodanike ja ühiskonna suhteid vaagiva seminari läbiviijaks on koostööketi üks liikmeid ? Rahvaliidu Naisteühendus Epp. Eppude Jõgevamaa eestvedaja, Riigikogu liikme Margi Eina sõnul esinevad mõttevahetusel ettekannetega regionaalminister Jaan Õunapuu, Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse infokonsultant Kersti Kurvits, Põltsamaa linnavalitsuse majandusnõunik Maimu Kelder, Esku külaseltsi esinaine Hille Uus, koostööketi eesistuja Maret Priske ja ühingu QUIN (Innovaatilised Naised) president Anne-Mari Rannamäe. Ettekande teeb ka Margi Ein ise, kes märkis: “Eesti Naiste Koostöökett on korraldanud esinduslikke foorumeid mitmetel teemadel. Paar aastat tagasi käsitlesime Eesti astumist Euroopa Liitu. Üheks esinduslikumaks kokkusaamiseks oli Tartu sadamateatris toimunud foorum Naised otsustama, kus osalejaid oli üle 250. Loodame, et Põltsamaal toimuv mõttevahetus aitab kaasa koostööketi eesmärkide saavutamisele, milleks on naiste osalemise toetamine ühiskondlikus elus ja poliitikas ning naiste ja meeste võrdõiguslikkus seaduse ja tegeliku elu tasandil.”

Eesti Naiste Koostööketti kuuluvad lisaks juba mainitud Rahvaliidu Naisteühendusele Epp Keskerakonna Naisteühendus KENA, Reformierakonna Naisteühendus NaiRe, Isamaaliidu Naiste Ühendus, Eestimaa Ühendatud Rahvapartei Naisteühendus, Eesti Naisliit, Eesti Puuetega Naiste Ühing, Eest Naisettevõtjate Liit, organisatsioon Innovaatilised Naised ja Pärnumaa naisteühenduste ümarlaud Kodanikujulgus. “Arvestades mitmekesist ja mõtteerksat liikmeskonda, tõotab seminar tulla huvitav ja erinevaid ideid genereeriv,” arvas Margi Ein.

Mõttetalgutele on oodatud kõik huvilised. Vajalik on aga eelnev registreerimine telefondidel 525 2691 (Hille Uus) ja 5558 8648 (Rutt Sakjas).

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus