Nädalavahetustel saab Jõgeval ka öösel sooje pirukaid osta

Eile avas osaühing Eret Jõgeva kesklinnas Suur tänav 6 asuva hoone esimesel korrusel kohvipoe. Uuest toidukohast, mille ruumides tegutses viimati kauplus Lillemaa,  saab nädalavahetustel sooje pirukaid osta ka öötundidel.

“Elame Tartus, kuid et meil on Jõgeval sugulasi ja tuttavaid, tekkis mõte siia kohvipood rajada,” rääkisid kohvikupidajad Meeri Eiber ja Reet Kobar, kes pakuvad klientidele    nii kaasa ostmiseks kui kohapeal tarbimiseks suure tassiga kohvi, ahjusooje saiu ja pirukaid ning teisigi suupisteid.  Usutavasti peaks see meeldima hommikul rongile minevatele inimestele.  Paigaldame lauad seistes einestamiseks ja ehk ka mõned istekohad. Siin saab ajalehti lugeda ja WiFi- ühendust kasutada. Samuti hakkame siin lilli müüma,” ütles Meeri Eiber, kes on ise erialalt florist. Kohvipood pole tema sõnul  lõplikult valmis, vaid pigem arenev ettevõte. Kindlasti arvestatakse klientide soove ja ettepanekuid.

Reedel  vastu laupäeva ja laupäeval vastu pühapäeva on kohvipood avatud ka öötundidel, siis müüakse pagaritooteid luugi kaudu.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus