Nädalavahetusel neli kohtumist

Liigatabelis hoiab Tähe I liidrikohta. Seitsmest peetud kohtumisest on võidetud kuus, ainus kaotus saadi detsembris Tartu Ülikooli käest. TTÜ SK on seni pidanud viis mängu, millest on võidetud kolm. Kaotused on tulnud vastu võtta Saku SK Fortuna ja 15. oktoobril Tähe I käest. Toona peeti kohtumine Jõgeval ja kodumeeskond võitis 6:4.

Mõlema meeskonna koosseisud on pärast oktoobrikuist kohtumist mõnevõrra muutunud. TTÜ-st on erinevatel põhjustel lahkunud ründajad Indrek Piibur ja Madis Kass ning kaitsja Roland Songissepp, mis tähendab, et peatreener Risto Lalli käsutusse on jäänud vaid 13 väljakumängijat. Tähe I-st siirdus Läti meistriliiga klubisse Rubene meeskonna mängiv treener Marko Saksing, kuid samas täienes jõgevlaste koosseis Soomest naasnud oma klubi kasvandiku Raul Kiviga.

Teistes eeloleval nädalavahetusel peetavates kohtumistes võõrustab Jõgeva SK Tähe II laupäeval kell 16 Tallinna Pokkerituba.com võistkonda. Pühapäeval kell 13.15 on vastamisi Tartu Ülikool ja TTÜ SK ning kell 15.45 Tähe I ja Saku SK Fortuna. Kõik kolm nimetatud kohtumist toimuvad Jõgeval Virtuse spordihoones.

TÕNIS TEESALU,
Eesti Saalihoki Liidu peasekretär

blog comments powered by Disqus