Nädalavahetusel algab saalihoki meistriliiga finaalseeria

Juba sel nädalavahetusel algab tänavune Eesti saalihoki meistriliiga finaalseeria. Kolme võiduni mängitavas finaalseerias vastamisi minevate Jõgeva SK Tähe ja TTÜ SK meeskondade esimene kohtumine algab Virtuse spordihoones laupäeval kell 18.00, korduskohtumine peetakse vähem kui 24 tundi hiljem samuti Jõgeval, pühapäevane mäng algab kell 14.00.

Finaalseeria kolmas ja neljas mäng peetakse nädal hiljem TTÜ spordihoones: kolmas mäng on kavas laupäeval, 5. aprillil algusega kell 18.00 ning neljas kohtumine pühapäeval, 6. aprillil kell 16.00.

Kui võitja selgitamiseks on vaja ka viiendat kohtumist, toimub see laupäeval, 12. aprillil algusega kell 18.00 Virtuse spordihoones.

Samad meeskonnad selgitasid meistri ka mullu, siis võitis Jõgeva SK Selver/Tähe finaalseerias TTÜ/Team Exel’i 3:0 (13:11, 6:5, 14:6).

Tänavustes põhiturniiri mängudes võitis Jõgeva Tähe kolmest omavahelisest kohtumisest ühe: 26. oktoobril Virtuse spordihoones tõi Tähele 6:5 võidu Rein Kivi poolt mängu viimasel minutil visatud värav. 6. detsembril kaotas Tähe TTÜ-le võõrsil 4:8 ning 18. jaanuaril koduväljakul 7:9.

i

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus