Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Linnaraamatukogus on kuni augusti lõpuni Johannes Haava fotonäitus ?Eluimpulsist Jõgeva linnas?. Betti Alveri muuseumis saab 8. augustini näha maalinäitust “Üks teine lend”. Kultuurikeskuses on kuni 30. juulini väljas Svetlana Verle graafikanäitus. Kolmapäeval, 1. augustil on linna staadionil tervisepäev. Kell 18 tervisevõimlemine Aimur Sääritsa juhendamisel. Kell 18.30 kepikõnd või jooks või lastevõistlused. Kell 19.15 lõdvestusharjutused. 2., 3., 4., ja 5. augustil esitab Jõgeva Linna Teater Kassinurme mägedes etendust “Kassirabal…”.

Mustvee linn

1. – 3. augustini kella 10 ? 14 on kultuurikeskuses avatud Larissa Korobova maalide näitus ja Johannes Haava fotonäitus. Reedel, 3. augustil ja laupäeval, 4. augustil kell 22 on kultuurikeskuses noortedisko. Laupäeval, 4. augustil kella 9 ? 14 on kultuurikeskuses müügipäev.

Palamuse vald

Kolmapäeval, 1. augustil kell 19 näidatakse Palamuse rahvamajas dokumentaalfilmi “Saladused”. Neljapäeval, 2. augustil kell 20 on Palamuse rahvamajas Eriti Kurva Muusika Ansambli kontsert “Dagerrotüübid”. 4. augustil on Kaareperes külapäev, laat ja spordipäev.

Põltsamaa linn

Neljapäeval, 2.augustil kell 19 keelpillimängijate suvekooli kontsert Põltsamaa kirikus. Laupäeval, 4. augustil kell 16 keelpillimängijate suvekooli lõppkontsert kultuurikeskuses. 30. juulist – 5.augustini on  Kunstikool maalilaagris Lüllemäel Lõuna-Eestis. 3. ja 4. augustil kell 19 on Põltsamaa lossihoovis Põltsamaa Fest 2007 galakontsert “Kolm graatsiat”. Kontsert tuntud muusikalidest. Esinevad Liisi Koikson, Hanna-Liina Võsa, Nele-Liis Vaiksoo. Üle-eestiline noorte sümfooniaorkester, dirigent Jüri-Ruut Kangur. Erikülalised Kristjan Kasearu ja Mikk Saar. Juulikuu lõpuni on kultuurikeskuse galeriis avatud Kokemäelt Prepulate perenäitus “Palamuse kaamelid”. Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu konverentsi- ja näitustesaalis on 5. augustini Väino Valdmanni fotod “Põltsamaa vaated jaanuar – juuni 2007”.

Põltsamaa vald

Kolmapäeval, 1. augustil lõpeb fotokonkursi “Siin on kodu, siin on kodu, siin on kodukoht?” tööde esitamise tähtaeg (korraldaja Kamari Haridusselts). 3.- 5. augustini on Kamari Haridusseltsi lastelaagri lõpetamine Vaiblas.

Saare vald

Laupäeval, 4. augustil kell 16 toimub Kääpa külas Kalevipoja Päev. Kavas käsitöö õpitoad, etteasted, rammumehe valimine, tants ansambliga Weekend, Kadri Tegelmanni kontsert, muinastulede öö.

Tabivere vald

Teisipäeval, 31. juulil kell 12 avatakse Tabivere Vaba Aja Keskuse ees lipuväljak. Reedel, 3. augustil kell 20 on Maarja – Magdaleena vabaõhulaval suvepidu. Esinevad Märt Jakobson ja ansambel Gigolo ning DJ Allar.
Torma vald

Laupäeval, 4. augustil on puhkpilliorkestrite festival ?ToPoF 2007?. Kell 11 avamine. Kella 11.15 – 12.30 Loit Lepalaane loeng puhkpillimuusikast. Kell 14.30 mälestushetk Adam Jakobsoni kalmul. Kell 15 kirikukontsert vaskpillikvintetilt Silver Brass. Kell 16 rongkäik ja puhkpilliorkestrite kontsert Vaiatu pargis.

blog comments powered by Disqus