Nädal maakonnas

Maavalitsus

Teisipäeval, 15. mail kell 9.15 algab Jõgeva vallavalitsuse saalis maakonna koolijuhtide koolitus. Kella 10-17 on maavalitsuse saalis alaealiste komisjon. Kell 11 osalevad maavanem Aivar Kokk, maavanema nõunik kultuuri alal Tiina Loorand ja rahvakultuuri spetsialist Pille Tutt Rakveres rahvakultuuri
teemalisel ümarlaual. Kolmapäeval, 16. mail kella 10 – 13.30 on Adavere koolis õpilaskodude kasvatajate ümarlaud. Kella 14 – 17 on Kiigemetsa kooli nõukogu koosolek. Neljapäeval, 17. mail kell 14 algab Kuremaa lossis maavanema vastuvõtt aineolümpiaadide piirkonnavoorude võitjatele, lõppvoorudes osalenud õpilastele, vabariiklike kutsevõistluste võitjatele ning nende juhendajatele. Reedel, 18. mail külastab Jõgevamaad Jüri Ratas. Kell 11.30 väisab ta Kiigemetsa kooli, kell 14 tutvub Weroli tehasega ning kell 15 lastekoduga Metsatareke.

Jõgeva linn

Betti Alveri muuseumis on 31. maini Jaapani kalligraafia näitus “Kastepiisad ja vihmasabin? ning linnaraamatukogus fotonäitus “Tee minust pilti, emme!”. Kultuurikeskuses on 28. maini Jõgeva Kunstikooli Avatud stuudio näitus “Lemmikud?. Teisipäeval, 15. mail kell 17 on Jõgeva linna pargijooksu 5. etapp Piiri pargis. Jõgeva Ühisgümnaasiumis on I-IV klasside spordipäev. Kolmapäeval, 16. mail kell 17.30 on spordipäev peredele lasteaias Karikakar. Neljapäeval, 17. mail kell 19 on kultuurikeskuses Vana Baskini Teatri etendus “Dublant”. Jõgeva Ühisgümnaasiumis on VII, X ja XI klasside spordipäev ning koolis on külalised Järvenpäält. Reedel, 18. mail kell 9 on Jõgeva Gümnaasiumis lasteteater Sõber. Laupäeval, 19. mail kell 10 algab Jõgeva Ühisgümnaasiumis X klassi vastuvõtutestide tegemine. Kella 14 -15 on linnaraamatukogus muinasjutuhommik “Külas muinasjutul”. Esmaspäeval, 21. mail kell 10 on linnavalitsuse istung.

Jõgeva vald

Laiuse lasteaias ja Kuremaa Lasteaed-Algkoolis on keskkonnateemaline nädal ?Mets õpetab”. Teisipäeval, 15. mail korraldatakse Laiuse lasteaias matk, Laiuse koolis on päästeteemaline õppepäev. Kolmapäeval, 16. mail on Laiuse koolis spordipäev. Neljapäeval, 17. mail kell 15 on vallavolikogu eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek. Laiuse lasteaias on õppemäng “Otsi Otti”. Kell 19 on Laiuse kirikus taevaminemispüha jumalateenistus. Ristimispüha. Laulab koguduse koor. Pühapäeval, 20. mail peetakse Laiusel või Jõgeval TV 10 Olümpiastarti etapp. Kell 14 Laiuse kirikus jumalateenistus ning laulab koguduse koor.

Palamuse vald

Laupäeval, 19. mail kell 14 algavad Palamuse-Kaarepere tee 80. aastapäevale pühendatud rahvaspordi- ja kultuuriüritused. Kell 20 on Palamuse rahvamajas kohvik-klubi. Esmaspäeval, 21. mail kell 20 on kinobuss Luua klubis Ilmar Raagi noortefilmiga “Klass”.

Põltsamaa linn

Linnas on liikluskorralduses muudatusi, mis kestavad kuni 20. augustini. 14. – 31. maini on kultuurikeskuse galeriis kunstikooli laste kevadnäitus. Kolmapäeval, 16. mail kell 14 on kultuurimajas Jututuba. 16. – 23. maini viibib muusikakooli sümfoniettorkester kontserdireisil Ungaris. Neljapäeval, 17. mail on Põltsamaal Riigikogu majanduskomisjon. Otsustamisel on Lossi 47 võõrandamine. Kell 18.30 on muusikakoolis kitarrikontsert lastevanematele. Lasteaia Mari Kibuvitsamarja rühm sõidab lõpuekskursioonile Pärnu maakonda Raja talu miniloomaaeda, kell 15 on lasteaia Pohlamarjarühma lõpetanute kokkutulek. Reedel, 18. mail kell 8.30 on Riigikogu delegatsioon eesotsas aseesimehe Jüri Ratasega linnavalitsuses. Kell 18 on kultuurikeskuses Põltsamaa Ühisgümnaasiumi kevadkontsert. 12. – 19. maini viibivad Põltsamaa Ühisgümnaasiumis külalised Assooridelt Comenius-projekti ja noorteühenduse Juventus projekti raames.

Saare vald

Kratikülas kestab 14. – 27. maini programm “Suvepuhkus Kratikülas”. Hüvastijätt selle õppeaastaga ? põletamine, uputamine, mahamatmine ja mulla pealekraapimine, loodustarkuste õppimine, kratitoit, kratitakso jne. Teisipäeval, 22. mail kell 10 algab Voorel aktiviseerimiskeskuses tervisepäev Saare valla elanikele.

Tabivere vald

Neljapäeval, 17. mail kell 15 ja 16.30 on Tabivere muusikakoolis hindelised kontserdid. Reedel, 18. mail kell 20 on Maarja rahvamajas “Tantsukas”.

Torma vald

Torma lasteaias Linnutaja on sellel nädalal Linnutaja Piiga valimised. Pühapäeval, 20. mail kell 9 algab Vaiatu pargis Jakobsoni talupäev. Kavas on talutööde õppetoad, laat, esinevad Torma valla taidlejad. Ratsutamine ja kaarikusõit. Esmaspäeval, 21. mail kell 9 on vallavalitsuse istung.

blog comments powered by Disqus