Nädal maakonnas

Maavalitsus

16. – 23. aprillini on Jõgeval spordihoone Virtus fuajees üleval Jõgeva
piirkonna üldhariduskoolide õpilaste kunstinäitus. Kell 11 algab maavalitsuse saalis alaealiste komisjoni istung.
17. ja 18. aprillil on maasekretär Henri Pook Tallinnas rahvusvahelisel
kriisijuhtimise seminaril.
17. – 21. aprillini tutvub sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Monika Aasa Hollandis hoolekandeasutuste kvaliteedijuhtimisega.
Kolmapäeval, 18. aprill kell 9 kohtub maavanem Jõgeva linnavalitsuses Jõgeva linnapeaga. Kell 9 on maavalitsuse kaminasaalis lastekaitsetöötajate koolitus. Kell 10 kogunevad maakonna õppealajuhatajad maavalitsuse saali nõupäevale. Haridus- ja kultuuriosakonna peaspetsialist Tiit Ustav ning arengu- ja planeeringuosakonna planeeringute nõuniku kohusetäitja Triin Pärsim on Tallinnas 3+3 maakondade Eesti-Soome vahelise koostöö seminaril. Kell 13 osaleb maavanem Siimustis Kiigemetsa kooli juurdeehitise  teemalisel arutelul.
Reedel, 20. aprillil on tervisepäev Palamuse vallas Kaareperes.
Laupäeval, 21. aprillil tutvustab maavalitsus Põltsamaa ettevõtluspäeval oma igapäevategevust ja maakonna arenguvisioone.


Jõgeva linn

Linnaraamatukogus on kuni 2. maini üleval näitus “Eesti noorte turvalisus” ning kultuurikeskuse galeriis kuni 6. maini Jõgeva kunstikooli lõputööde näitus.
16. – 20. aprillini on lasteaias Karikakar südamenädal ning 16. ja 17. aprillil lahtiste uste päevad.
17. – 19. aprillini kella 8 ? 13 on lahtiste uste päevad lasteaias Rohutirts. Kolmapäeval, 18. aprillil kella 18 ? 19.30 on linna staadionil tervisepäev. Neljapäeval, 19. aprillil kell 10 on Jõgeva Gümnaasiumis kohtumine Lüganuse ja Tamsalu Gümnaasiumi esindustega.
Reedel, 20. aprillil on Jõgeva Gümnaasiumis viimane koolikell abiturientidele ning Jõgeva Ühisgümnaasiumis tutipäev. 20. – 22. aprillini on Jõgeva muusikakoolis VII pärimusmuusika laager.
Laupäeval, 21. aprillil kell 13.45 algavad spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistluste finaalmängud saalihokis. Kell 18 Jõgeva Tähe ja TTÜ mäng. Kell 14 on linnaraamatukogus muinasjutuhommik “Külas muinasjutul”.


Jõgeva vald

Kolmapäeval, 18. aprillil on Siimusti lasteaias Siirikese ja Siimukese valimine. Neljapäeval, 19. aprillil kell 12 on vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni koosolek. Kell 15 on eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek.
Laupäeval, 21. aprillil kell 9 algab pärandkultuuri päev ja talgud  ning simmamn Kassinurme mägedes. Kell 10 alustatakse Siimusti alevikus laupäevakut.


Pala vald

Teisipäeval, 17. aprillil kell 16.30 on vallavolikogu istung.
Kolmapäeval, 18. aprillil pildistavad Pala kooli õpilased elu koduvallas, et panna kokku fotokompositsioon ühest kevadisest argipäevast, ühinema oodatakse ka täiskasvanuid. Pala koolis on I ? III klassi naljapidu.
Neljapäeval, 19. aprillil kell 17 algab Pala kultuurimajas laste laulukarussell. Laupäeval, 21. aprillil kell 11 algab Pala kultuurimajas seeniortantsu päev.


Palamuse vald

Palamuse Gümnaasiumis on tervisenädal.
Reedel, 20. aprillil kell 12 algab Kaarepere rahvamajas tervisepäev ja eakate õdus õhtupoolik.


Puurmani vald

Teisipäeval, 17. aprillil kell 8.30 on vallavolikogu eelarve- ja majanduskomisjoni koosolek. Puurmani Gümnaasiumis on loeng jäätmekäitlusest.
Neljapäeval, 19. aprillil pannakse Puurmani Gümnaasiumis üles näitus taaskasutatavatest asjadest.
Reedel, 20. aprillil on Puurmani Gümnaasiumis tund roomajate seltsis.


Põltsamaa linn

Teisipäeval, 17. aprillil kell 15 on vallavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek ning kell 17 finantskomisjoni koosolek.
Kolmapäeval, 18. aprillil on Põltsamaa muusikakooli kevadkontserdid Esku ja Adavere koolis. Kell 15 algavad Felixhallis piirkonna klassidevahelised korvpallivõistlused.
Neljapäeval, 19. aprillil on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis vabariiklik meediakonverents X ? XII klasside õpilastele. Kell 14 algavad Sõpruse pargis mõttetalgud. Muusikakool annab kevadkontserdi Pisisaare algkoolis ja lasteaias Tõruke.
Laupäeval, 21. aprillil kell 9 algab kultuurikeskuses ettevõtluspäev.  Kell 12.30 alustatakse Kuningamäe kardirajal 16. võistlusi Põltsamaa karikale.
Pühapäeval, 22. aprillil kell 10 algavad Felixhallis perede võrkpallivõistlused.


Tabivere vald

16.- 20. aprillini on Tabivere Gümnaasiumis lahtiste uste päevad.
Reedel, 20. aprillil on Tabivere vallavolikogu istung. Tabivere rahvamajas on noortedisko Party Alarm.
Laupäeval, 21. aprillil kella 11 – 14 on Tabivere rahvamajas Tabivere valla tervisepäev, teemaks kooli minev laps. Kell 11 saab Tabivere Gümnaasiumi juurest alguse kevadine kepikõnnimatk. Kell 20 algab Tabivere rahvamajas hooaja viimane puhkeõhtu Sergei Maziniga.


Torma vald

Teisipäeval, 17. aprillil kell 15 on vallavolikogu istung.
Reedel, 20. aprillil on Sadala koolis maapäev.
Esmaspäeval, 23. aprillil kell 9 on vallavalitsuse istung. Sadala ja Torma koolis korraldatakse jüriöö teatejooks.

 

blog comments powered by Disqus