Nädal maakonnas

Maavalitsus

Teisipäeval, 13. märtsil kell 10 kohtub alushariduse peaspetsialist Kaire Kampus Kiigemetsa kooli juhtkonnaga. Haridus- ja kultuuriosakonna haridus- ja spordinõunik Heiki Sildnik viibib maakonna koolijuhtidele infopäeval Luua Metsanduskoolis. 13. ja 14. märtsil on rahvakultuuri spetsialist Pille Tutt Kuremaa lossis Jõgevamaa kultuuritöötajate koolitusel. Kolmapäeval, 14. märtsil kell 10 peetakse Põltsamaa vallavalitsuses Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolekut, millel osaleb ka maavanem. Kell 16 osaleb maavanem Mustvees piirivalvekordoni nurgakivi paigaldamise tseremoonial ning sellele järgneval vastuvõtul. Neljapäeval, 15. märtsil kella 12 – 15 toimub Jõgeva kultuurikeskuses maakonna IX klasside õpilaste infopäev ?Hea haridus ja amet – võti tulevikku?. Jõgevamaad väisab Läti lasteaedade juhatajate delegatsioon. Reedel, 16. märtsil kell 18 osaleb maavanem Tallinnas Iiri suursaadiku vastuvõtul. Alushariduse peaspetsialist Kaire Kampus on Tartus foorumil ?Millest sõltub puudega lapse heaolu?.

Jõgeva linn

Betti Alveri muuseumis on 4. aprillini fotonäitus “Hetki Alo elust”. 5. aprillini saab Jõgevamaa Keskkonnateenistuses näha Arne Aderi fotonäitust “Vooremaa järved?. Kolmapäeval, 14. märtsil kell 14 algab Jõgeva Ühisgümnaasiumis emakeelepäeva kõnevõistlus. Neljapäeval, 15. märtsil kell 9.30 algab lasteaias Karikakar laste lauluvõistlus “Laulurõõm?. Kell 17.15 on linnaraamatukogus luule- ja muusikaõhtu “Valgem pool”. Reedel, 16. märtsil kell 18 algab kultuurikeskuses Band Fest 2007, milles osalevad Jõgeva ja Põltsamaa noortebändid. Esmaspäeval, 19. märtsil kell 10 on linnavalitsuse istung.

Jõgeva vald

Teisipäeval, 13. märtsil kell 15 algab vallavolikogu sotsiaal-, tervishoiu- ja korrakaitsekomisjoni koosolek Siimustis Kiigemetsa koolis ning haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek vallamajas. Laiuse koolis peetakse kõrgushüppevõistlusi Laiuse Vedru ja TV 10 Olümpiastarti kõrgushüppes. Neljapäeval, 15. märtsil kell 15 on vallavolikogu eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek. Reedel, 16. märtsil kell 16 avatakse Kuremaa võimla ja jõusaal. Kuremaa lossis korraldatakse vastuvõtt valla parimatele sportlastele. Tähistatakse Kuremaa ujula 20. aastapäeva. Laupäeval, 17. märtsil kell 12 on Kuremaa lossis valla lasteaedade laulupäev.

Palamuse vald

Kolmapäeval, 14. märtsil kell 19 on Palamuse rahvamajas Kait Tamra ja Kärt-Katrin Kulli kontsert. Neljapäeval, 15. märtsil on Palamuse rahvamajas külas kinobuss. Kell 13 “Hulkur Rasmus?, kell 18 “Jan Uuspõld läheb Tartusse”. Reedel, 16. märtsil peetakse Palamuse Gümnaasiumis Lible laata.

Põltsamaa linn

Põltsamaa Ühisgümnaasiumis on emakeelenädal. Teisipäeval, 13. märtsil kell 10 on Põltsamaa piirkonna vee-ettevõtete koosolek. Kell 13.05 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumi Veski tänava koolimaja aulas V ? VII klasside etendus “Peeglimeister”. Kell 16 on linnavolikogu istung. Kolmapäeval, 14. märtsil tähistatakse Põltsamaa Ühisgümnaasiumis emakeelepäeva ning peetakse gümnaasiumiõpilaste luulekonkurssi. Neljapäeval, 15. märtsil kell 9 ja kell 10 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumi Lille tänava koolimajas I ? IV klassidele etendus ?Seitsme maa ja mere taga?. Kell 10.30 on suusaradade valgustuse nõupidamine. Kell 16 on linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek. Põltsamaa Ühisgümnaasiumi Veski tänava koolimaja aulas peetakse V klasside maakondlikku õpioskuste olümpiaadi. Lasteaia Mari juhataja Maarit Juhkam esineb Kuremaal Jõgeva maakonna ja Lätikoolieelsete lasteasutuste juhatajate ühisseminaril ettekandega ?Praktilisi kogemusi asutuse sisehindamisel?. Reedel, 16. märtsil kell 15 on linnavalitsuses Tartu mnt 10, 12, 18 ja 20 detailplaneeringu eskiisi avalik arutelu. Põltsamaa Ühisgümnaasiumis on Känguru võistlus, I ? VI klasside näitemängupäev ning VII ja VIII klasside õpilastele kõnevõistlus.

Põltsamaa vald

Teisipäeval, 13. märtsil kell 14 on Adavere Vaba Aja Keskuses eakate jututoas külas Vivasani konsultant Marje Müürsepp loenguga liigesehaigustest. Kolmapäeval, 14. märtsil kell 18 on Adavere Vaba Aja Keskuses perede ja sõpruskondade turniiri III voor. Lustivere koolis on külas kirjanik Kertu Soans ning esinema tulevad Põltsamaa Ühisgümnaasiumi muusikaklassi õpilased. Neljapäeval, 15. märtsil kell 14 on vallavolikogu istung.

Saare vald

Kolmapäeval, 14. märtsil kell 14 tähistatakse emakeelepäeva Kalevipoja muuseumis. Ettekande Kristjan Jaak Petersonist peab Linda Olmaru. Laupäeval, 17. märtsil on Voore kooli vilistlaste päev.

Tabivere vald

Teisipäeval, 13. märtsil kell 19 on Kait Tamra ja Kärt-Katrin Kulli kontsert Tabivere rahvamajas.

Tabivere Gümnaasiumis peetakse emakeelepäevale pühendatud etlejate konkurssi. Kolmapäeval, 14. märtsil on emakeelepäev Maarja koolis. Autasustatakse Julius Mägistele pühendatud omaloomingukonkursi võitjaid. Kohal viibib Julius Mägiste poeg Juhan Mägiste Rootsist.

Torma vald

12. – 16. märtsini on Torma lasteaias Linnutaja näitemängunädal kõikide rühmade etendustega “Teater ja muinasjutt meie elus”. Kolmapäeval, 14. märtsil peetakse Sadala koolis emakeelepäeva. Neljapäeval, 15. märtsil kell 10 on Torma koolis 319. aastapäeva aktus. Esmaspäeval, 19. märtsil kell 9 on vallavalitsuse istung.

blog comments powered by Disqus