Nädal maakonnas

Maavalitsus

Teisipäeval, 13. veebruaril kella 12 – 17 võtavad haridus- ja kultuuriosakonna töötajad Kaire Kampus, Maret Saar ja Tiit Ustav Vaimastvere koolis osa õpilaskodude teemalisest ümarlauast ?Vaimselt ja füüsiliselt turvaline õpikeskkond?. Kell 15 korraldab rahvakultuuri spetsialist Pille Tutt maavalitsuse saalis laulu- ja tantsupeo protsessis osalevate noorte kollektiivide tegevustoetuse infopäeva nende kollektiivide juhtidele. Kolmapäeval, 14. veebruaril kella 11 – 17 on maavalitsuse saalis alaealiste komisjoni istung. Kella 15 – 17 toimub maavanema kabinetis 3. märtsil Peipsi jääl korraldatava II Kalevipoja Uisumaratoni töögrupi koosolek. Kell 16 küpsetavad maavanem ja maavalitsuse töötajad sõbrapäeva puhul Siimusti lastekodus Metsatareke koos lastega pannkooke. Neljapäeval, 15. veebruaril külastavad Jõgevamaad president Toomas Hendrik Ilves ja proua Evelin Ilves, kes saabuvad Jõgevale rongiga. Kell 10 kohtuvad nad maakonna omavalitsusjuhtide ja maavalitsuse töötajatega. Pärast lõunasööki Kuremaa lossis peab president Ilves loengu Luua Metsakoolis viimase kursuse ühiskonnaõpetuse tunnis, külastab Karukäpa Puukooli ning Tabiveres asuvat osaühingut Same. Samal ajal külastab proua Evelin Ilves Jõgeva Haiglat ja Laiuse õletuba. Õhtul osaleb presidendipaar rahvapeol Torma seltsimajas. Kell 11 on Jõgeva kultuurikeskuses X noorte laulu- ja tantsupeo Jõgevamaa segakooride eelproov. Kella 12 – 17 on haridus- ja kultuuriosakonna töötajad Kaire Kampus, Maret Saar ja Tiit Ustav Mustvee lasteaias ümarlaual ?Vaimselt ja füüsiliselt turvaline õpikeskkond?. Reedel, 16. veebruaril kell 10 osaleb maavanem Voore Aktiviseerimiskeskuses Kalevipoja matkatee teemalisel seminaril. Kella 10 – 16 on haridus- ja kultuuriosakonna töötajad Kaire Kampus ja Tiit Ustav Jõgeva vallavalitsuse saalis autismiteemalisel seminaril. Kell 11 avab maavanem Põltsamaa Ametikoolis Kesk-Eesti kutseõppe-edendajate infopäeva. Kella 11 – 14 on Tiina Loorand Jõgeva kultuurikeskuses seoses X noorte laulu- ja tantsupeo eelprooviga poiste- ja meeskooridele ning kell 16 Põltsamaa ühisgümnaasiumis laulu- ja tantsupeo puhkpilliorkestrite eelproovil. Kell 17 osaleb maavanem Kuremaa terviseraja avamisel. Laupäeval, 17. veebruaril kell 9 algab Jõgeva Gümnaasiumis geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor.

Jõgeva linn

Muusikakoolis on veebruari lõpuni väljas näitus “300 aastat klaveriga”, kultuurikeskuses on avatud Liidi Kirsi näitus “8 aastat kunstis” ning linnaraamatukogu lugemissaalis on kuni 3. märtsini Larissa Korobova graafika-, akrüül- ja pastellmaalide näitus “Läbi looduse silmade”. Jõgevamaa Keskkonnateenistuses on kuni 8. märtsini Toivo Vihalemi loodusfotode näitus “Veepiiril”. Teisipäeval, 13. veebruaril kell 16.30 on Piiri pargi suusatamise II etapp. Kolmapäeval, 14. veebruaril kell 9.30 tähistatakse sõbrapäeva lasteaias Karikakar. Jõgeva Ühisgümnaasiumis on sõbrapäeva luulekonkurss. Reedel, 16. veebruaril kell 19 on Jõgeva Gümnaasiumis valentiniball. Laupäeval, 17. veebruaril kell 14 on linnaraamatukogus muinasjutuhommik “Külas muinasjutul”. Kell 15 algab spordikeskuses Virtus Schenken Liiga kohtumine meeste võrkpallis Kalev/Sylvester-VK Lase-R. Kell 17 algab Mustvee maantee hokiväljakul jääkarneval. Pühapäeval, 18. veebruaril kell 15 kohtuvad spordikeskuses Virtus Schenken Liiga meeste võrkpallis Kalev/Sylvester- VK Ezerzemedu. Esmaspäeval, 19. veebruaril on Jõgeva Ühisgümnaasiumis füüsikapäev.

Jõgeva vald

13. ja 14. veebruaril osaleb vallavanem Saima Kalev Euroopa Liidu Regioonide Komitee täiskogu istungil Brüsselis. Teisipäeval, 13. veebruaril kell 17 korraldab kultuuriselts Vanaveski Jõgeva Aleviku Avatud Noortekeskuses noortele savivoolimise. Kolmapäeval, 14. veebruaril on Kurista lasteaed sõbrapäeva puhul külas Vaimastvere lasteaias. Sõbrapäeva tähistatakse Laiuse lasteaias ja koolis. Neljapäeval, 15. veebruaril kell 12 on vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni koosolek. Reedel, 17. veebruaril kell 10 on vallavolikogu eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek. Jõgeva aleviku lasteaias on sea-aasta vastuvõtmine. Kell 17 avatakse Kuremaa uuendatud terviserajad. Kell 20 on vastlapäevapidu Vaimastvere klubis. Laupäeval, 17. veebruaril kell 10.30 on valla koolilaste lauluvõistlus Vaimastvere koolis. Kell 11 algab Kuremaa terviseradadel Vooremaa suusasõit.

Kasepää vald

Teisipäeval, 13. veebruaril kell 12 toimub Kasepää rahvamajas kalurite koosolek. Kell 15 kohtuvad Riigikogu liikmed Villu Reiljan, Mati Kepp, Mai Treial valijatega. Kolmapäeval, 14. veebruaril on Tiheda Lasteaed-Algkoolis valentinipäeva hommik. Mängitakse ja tantsitakse sõpradega. Neljapäeval, 15. veebruaril külastab Kasepää valda Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves. Kell 10 on Kasepää rahvamajas Kasepää valla üldplaneeringu ja keskkonnamõjude hindamise avalik koosolek.

Pajusi vald

Teisipäeval, 13. veebruaril kell 10 on vallavalitsuse saalis Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolek. Reedel, 16. veebruaril osaleb vallavanem Reet Alev SA Põltsamaa Lossi Arendusnõukogu koosolekul.

Palamuse vald

Kihelkonnakoolimuuseuseumis on 13. – 28. veebruarini Urmas Loige näitus “Värvid meis enestes”. Kolmapäeval, 14. veebruaril kella 18 – 20 on Kaarepere rahvamajas sõbrapäevakaartide meisterdamine. Neljapäeval, 15. veebruaril kell 18 on Palamuse rahvamajas mälumäng: L-täht. Reedel, 16. veebruaril kell 18 on Palamuse rahvamajas disko.

Põltsamaa linn

14. ja 15. veebruaril osalevad linnapea Jaan Aiaots, õigusnõunik Ülle Aliorg, majandusnõunik Maimu Kelder, sotsiaalnõunik Kaire Bubnis ja lastekaitsespetsialist Marju Männiksaar Linnade-Valdade päeval Tallinnas. Reedel, 16. veebruaril on koolisisene õpioskuste olümpiaad Põltsamaa Ühisgümnaasiumis. 16. ja 17. veebruaril osaleb Põltsamaa Ühisgümnaasium Tartus haridusmessil Intellektika.

Põltsamaa vald

Teisipäeval, 13. veebruaril kella 14 – 16 tegutseb Adavere Vaba Aja Keskuses töötuba eakate jututoa liikmetele, valmistatakse sõbrapäevakaarte. Adavere lasteaed Naksitrallid tähistab sõbrapäeva koos sõpruslasteaiaga Imavere Mõmmi. Kolmapäeval, 14. veebruaril kell 18 on Adavere Vaba Aja Keskuses sõbrapäevapidu õpilaskodu lastele. Neljapäeval, 15. veebruaril sõidavad neli Adavere kooli õpilast ja Väino Treiman rahvusvahelisse kiiruisutamise laagrisse Austriasse ja juunioride MM-le Innsbrucki. Reedel, 16. veebruaril on Lustivere koolis keelteõhtu. Kell 21 on Lustivere kultuurimajas peoõhtu. 17. ja 18. veebruaril on Põltsamaa Jõe talimängud Adaveres.

Saare vald

Laupäeval, 17. märtsil on Voore koolis vilistlaste päev, tähistamaks piirkonna hariduselu 240. aastapäeva.

Tabivere vald

Kolmapäeval, 14. veebruaril tähistatakse sõbrapäeva Maarja koolis ning Tabivere rahvamajas. Reedel, 16. veebruaril kell 12 on Tabivere kapellitoas klubi Lumeroos koosviibimine. Kell 19 on Tabivere rahvamajas puhkeõhtu Jüri Homenjaga. Laupäeval, 17. veebruaril on poiste päev Tabivere noortekeskuses. Valla segakooril on kohtumisõhtu Koerus. Pühapäeval, 18. veebruaril on lasteetendus “Mängime näidendit” Maarja rahvamajas. Esmaspäeval, 19. veebruaril kell 18 on Tabivere rahvamajas Veiko Belialsi fotonäituse “Lihtsate asjade ilu” avamine ja kohtumine kirjanikuga.

Torma vald

Laupäeval, 17. veebruaril kell 11 algab Torma kooli staadionil valla talispordipäev. Esmaspäeval, 19. veebruaril kell 9 on vallavalitsuse istung.


blog comments powered by Disqus