Nädal maakonnas

Maavalitsus

Teisipäeval, 6. veebruaril kella 9-12 võtab sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Monika Aasa osa Kasepääl toimuvast perearstide probleemide arutelust. Kella 10-13 osaleb projektinõunik Tiina Loorand Saare rahvamajas Kalevipoja teemaküla arendamise töögrupi seminaril. Kella 11-15 korraldab rahvakultuuri spetsialist Pille Tutt Jõgeva kultuurikeskuses maakonna memme-taadi suvepeo tantsude õppepäeva. Kella 13-15 osaleb Monika Aasa tehniliste abivahendite ekspertkomisjoni töös. Kell 16 avatakse Siimustis lastekodu Metsatareke senise hoone juures esimene peremaja. Avamisel osalevad sotsiaalminister Jaak Aab, maavanem Aivar Kokk, Jõgeva vallavanem Saima Kalev, Eesti Olümpiakomitee president Mart Siimann jt. Päeva juhib Tiina Loorand. 23 kuldsponsorit (eraisikud või asutuste esindajad), kes on annetanud 10 000 ja rohkem krooni, on palutud peremaja kaminasaali kinnitama seinale nimelist plaati. Majandus- ja transpordinõunik Eha Lukats on ringsõidul maakonnas, et koos EASi esindajaga tutvuda regionaalsete investeeringute objektidega, millele on hasartmängumaksust 2006. aasta kolmandas voorus toetust taotletud. Kolmapäeval, 7. veebruaril kell 11 on maavanem Põltsamaa vallavalitsuses nõupidamisel, teemaks kergteede laiendamise kava, sealhulgas linnast väljuvate teede osas. Neljapäeval, 8. veebruaril kella 14-16 on Monika Aasa tervisenõukogu koosolekul. 8. ja 9. veebruaril osaleb maavanem Aivar Kokk maavanemate koolitusel Raplamaal. Eha Lukats viibib siseministeeriumis hasartmängumaksust regionaalsete investeeringutoetuste programmi rakendamise infopäeval. Laupäeval, 10. veebruaril kell 10 on peaökonomist Maret Saar Jõgeva Ühisgümnaasiumis, kus toimub matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor.

Jõgeva linn

Tallinnas Kullo lastegaleriis on kuni 28. veebruarini Jõgeva kunstikooli vilistlaste lõputööde näitus, mis on pühendatud kooli 10. sünnipäevale. Kultuurikeskuses on kuni 3. märtsini üleval Larissa Korobova graafika-, akvarell- ja pastellmaalide näitus. Muusikakoolis on kuni 28. veebruarini näitus “300 aastat klaveriga?. Teisipäeval, 6. veebruaril kell 18.30 avatakse kultuurikeskuses Liidi Kirsi näitus “8 aastat kunstis?. Kolmapäeval, 7. veebruaril kella 13.15 – 15.15 on Betti Alveri muuseumis Jõgeva Ühisgümnaasiumi ajalookonverents “Meie oma muuseum”. Reedel, 9. veebruaril kell 19 on kultuurikeskuses Estonia ooperiteatri esibaritoni Jassi Zahharovi kontsert. Pühapäeval, 11. veebruaril kell 12 on Mustvee maantee hokiväljakul Valdur Rajalo mälestusturniir jäähokis. Esmaspäeval, 12. veebruaril kell 10 on linnavalitsuse istung. Kell 10.55 algab tund roomajatega Jõgeva Ühisgümnaasiumis.

Jõgeva vald

Kurista lasteaias on salatinädal ja Kuremaa Lasteaed-Algkoolis värvide nädal. Teisipäeval, 6. veebruaril kell 16 toimub Siimusti lastekodu Metsatareke peremaja avamine. Kolmapäeval, 7. veebruaril on eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek. Reedel, 9. veebruaril on Laiuse lasteaed külas Jõgeva haigla kiirabiosakonnas. Pühapäeval, 11. veebruaril kell 13 on Kassinurme Naisseltsi sünnipäev Nurga talus ning Helma Kaevali raamatu ?Kassinurme ajaratas? esitlus.

Pala vald

Teisipäeval, 6. veebruaril kell 16.30 on vallavolikogu istung. Kolmapäeval, 7. veebruaril kell 15 on haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek. Laupäeval, 10. veebruaril kell 20 on pidu Pala kultuurimajas ansambliga Veskikivi. Pühapäeval, 11.veebruaril kell 12 on Pala kooli staadionil Pala valla lahtised meistrivõistlused suusatamises.

Palamuse vald

Neljapäeval, 8. veebruaril kell 18 algab Palamuse rahvamajas väärtfilmiõhtu. Pedro Almodovari film “Volver”. Laupäeval, 10. veebruaril kell 20 on kohvikklubi õhtu Palamuse rahvamajas. Tantsuks mängib Kaido, valentinipäeva loos ja üllatused.

Puurmani vald

Kolmapäeval, 7. veebruaril on Puurmani Gümnaasiumi väljasõit Kuutsemäele. Neljapäeval, 8. veebruaril on Puurmani Gümnaasiumis algklasside leivapäev, põhikooliosale tuletõrjeloengud. Reedel, 9. veebruaril kell 17 algab Puurmani Gümnaasiumis playback show. Kell 20 on Puurmani spordi- ja kultuurimajas ümarlaud Puurmani Gümnaasiumi vilistlastega.

Põltsamaa linn

Teisipäeval, 6. veebruaril kell 13 ja 14 esineb Põltsamaa Ühisgümnaasiumis muusikanädala raames loeng-kontserdiga gümnaasiumiõpilastele Tõnis Mägi. Kell 15 on haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek kultuurikeskuses. Kolmapäeval, 7. veebruaril kell 16 on finantskomisjoni nõupidamine. 5. – 9. veebruarini viibivad Põltsamaa Ühisgümnaasiumis Narva Joala Kooli õpetajad. Neljapäeval, 8. veebruaril osalevad raamatupidamisosakonna juhataja/pearaamatupidaja Sille Epro, vanemraamatupidajad Liia Tõnne ja Margareta Mölder Tartus Addenda OÜ poolt korraldataval Avaliku sektori majandusaasta aruande koostamine koolitusel.

Põltsamaa vald

Adavere Vaba Aja Keskuses tegutsevad kogu nädala sõbrapäeva töökojad. Teisipäeval, 6. veebruaril kell 10 kohtuvad valla esindajad firma esindajaga Saksamaalt, kes projekteerib ja paigaldab veesuusakeskuse põhirajatise. Kell 13 on vallavalitsuse istung. Kolmapäeval, 7. veebruaril kohtuvad Põltsamaa piirkonna omavalitsusjuhid ja maanteeameti esindajad, arutamaks kergteede rajamise plaani lähiaastatel. Neljapäeval, 8. veebruaril kell 18 on adavere Mõisa Seltsi üldkoosolek. Lustivere koolis on vene keele olümpiaad. Reedel, 9. veebruaril kell 15 on vallavalitsuse saalis piirkonna turismi arengukava, turundusstrateegia jne tutvustamine.

Tabivere vald

Laupäeval, 10. veeebruaril kell 12 Tabivere rahvamajas üleriigilise mälumängusarja “Eesti Maakilb” Rahvaliiga finaal. Tabivere valla tantsijad osalevad III Tuhamägede tantsupeol Kohtla-Nõmmel. Pühapäeval 11. veebruaril kella 11 – 15 on Tabivere rahvamajas lastele ja noortele mängude päev. Kell 15 on Tabivere kapellitoas pärastlõuna kapelliga “Laulud kodust”. Esmaspäeval, 12. veebruaril kell 11 alustab Tabivere rahvamajas tegevust tervisevõimlemise ring, juhendab Ene Vaiknemets Jõgevalt.

Torma vald

Neljapäeval, 8. veebruaril kell 18.30 on Torma spordihoones maakonna meistrivõistlused naiste võrkpallis Torma – SK Tervis. Reedel, 9. veebruaril kell 19 on Tormas Rakvere teatri etendus “Gupi”.

blog comments powered by Disqus