Nädal maakonnas

Maavalitsus

Esmaspäevast reedeni on maavanem Aivar Kokk ning arengu- ja planeeringuosakonna juhataja Jako Jaagu Soomes ja Norras tutvumas kohalike sadamatega, et saada eeskuju ja kogemusi, kuidas arendada Kesk-Peipsi sadamate projekti. Teisipäeval, 30. jaanuaril kella 10 – 14 osalevad haridus- ja kultuuriosakonna töötajad Heiki Sildnik, Maret Saar ja Tiit Ustav Põltsamaa Ametikoolis koolijuhtide ja haridusametnike koolitusinfopäeval. Kella 11 – 13 osaleb maavanema nõunik Vahur Kukk sihtasutuse Jõgeva Haigla nõukogu koosolekul. Kella 11 – 17 on maavalitsuse suures saalis alaealiste komisjoni istung. Rahvakultuuri spetsialist Pille Tutt on Tallinnas Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskuses seminaril, kus räägitakse laulu- ja tantsupeoks valmistuvate õpilaskollektiivide tegevustoetustest. Kolmapäeval, 31. jaanuaril osalevad projektinõunik Tiina Loorand ja Pille Tutt Tallinnas Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskuses laulu- ja tantsupeo kuraatorite nõupidamisel, arutusele tulevad X noorte laulu- ja tantsupeoga seonduvad küsimused. Neljapäeval, 1. veebruaril kell 16.30 osaleb Tiina Loorand Eesti Kultuurkapitali Jõgevamaa ekspertgrupi liikmena Palamuse vallas Luual kokkutuleva O. Lutsu huumoripreemia väljaandmise komisjoni töös. Reedel, 2. veebruaril viibib haridus- ja kultuuriosakonna peaökonomist Maret Saar Jõgeva Ühisgümnaasiumis, kus kell 11 algab Jõgevamaa piirkondlik bioloogiaolümpiaad. Laupäeval, 3. veebruaril külastab Pille Tutt Viljandis talvist tantsupidu.

Jõgeva linn

Tallinnas Kullo Lastegaleriis on kuni 28. veebruarini Jõgeva kunstikooli vilistlaste lõputööde ühisnäitus. Linnaraamatukogu lugemissaalis saab kuni 3. märtsini vaadata Larissa Korobova graafika, akrüül- ja pastellmaalide näitust “Läbi looduse silmade?. Näituse pidulik avamine on kolmapäeval, 31. jaanuaril kell 15. Peipsi-äärse luule- ja muusikaprogrammiga esineb Veera Paramonova. Kultuurikeskuses on 5. veebruarini üleval näitus “Kolm põlvkonda?. 2. veebruarini on käsitöö- ja kunstinädal Jõgeva Ühisgümnaasiumis. Teisipäeval, 30. jaanuaril on Jõgeva linna kultuuriasutuste töötajate tänuõhtu Paides. Reedel, 2. veebruaril kell 19 on salongiõhtu “Elu kui õudusfilmis? Jõgeva Gümnaasiumis. Pühapäeval, 4. veebruaril kell 12 on Jõgeva Gümnaasiumis üleriigilise paarismälumängu Eesti karikavõistluste etapp. Esmaspäeval, 5. veebruaril kell 10 on linnavalitsuse istung.

Jõgeva vald

Kolmapäeval, 31. jaanuaril kell 15 on vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek. Neljapäeval, 1. veebruaril kella 17 – 20 on Vaimastvere Avatud Noortekeskuses bändiõhtu. Pühapäeval, 4. veebruaril kell 11 algab Juta ja Kaido jäähokiturniir. Kassinurme suusarajad ootavad suusatajaid, alates nädalavahetusest saab suusatada ka Kuremaa terviseradadel ja Siimusti Kiigemetsas.

Mustvee linn

Kolmapäeval, 31. jaanuaril kell 17 kohtuvad kultuurikeskuses rahvaga Eestimaa Rahvaliidu saadikukandidaadid Villu Reiljan, Mati Kepp, Mai Treial ja Margi Ein.

Pajusi vald

Reedel, 2. veebruaril tähistatakse Pisisaare Algkoolis küünlapäeva. Räägitakse küünlapäeva kommetest ning tehakse ise küünlaid.

Puurmani vald

Reedel, 2. veebruaril kell 21 on Puurmani spordi- ja kultuurimajas peoõhtu. Tantsuks ansambel Sinu Naine. Pühapäeval, 4. veebruaril kell 11 kogunetakse Puurmani spordi- ja kultuurimajja kolmandale tantsukursusele.

Põltsamaa linn

Teisipäeval, 30. jaanuaril kell 19.30 on Felixhallis Jõgevamaa meistrivõistlused võrkpallis LC Põltsamaa – Elion. Kolmapäeval, 31. jaanuaril osaleb õigusnõunik Ülle Aliorg Tallinnas toimuval õigusteabepäeval. Kell 12 on Felixhallis Jõgevamaa meistrivõistlused saalijalgpallis B-vanuseklassi tütarlastele. Kell 19 on Felixhallis Jõgevamaa meistrivõistlused võrkpallis Spordikool ? Tervis. Neljapäeval, 1. veebruaril kell 10 peetakse Felixhallis Koolispordiliidu saalijalgpalli poolfinaal VI – IX klassi poeglastele. Kell 15.15 lasteteatri Sõber etendus: “Salapärane sõber” lasteaias Mari. Reedel, 2. veebruaril kell 19 on Felixhallis Jõgevamaa meistrivõistlused võrkpallis Spordikool – Põltsamaa. Laupäeval, 3. veebruaril osaleb Põltsamaa Käsitööseltsi esinaine Anne Ütt Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu volikogus ja vastuvõtul Estonia Talveaias. Pühapäeval, 4. veebruaril kell 12 on Felixhallis Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste veerandfinaalmäng.

Põltsamaa vald

29. – 31. jaanuarini peetakse Adavere lasteaias tervisehommikuid “Tervis looduse apteegist”. Neljapäeval, 1. veebruaril kell 15 on vallavolikogu haridus- ja noorsookomisjoni koosolek. Lustivere koolis ilmub koolilehe eriväljaanne “Maagiline matemaatika”. 3. ja 4. veebruaril korraldatakse Adaveres Eesti meistrivõistlused kiiruisutamises.

Saare vald

Kolmapäeval, 31. jaanuaril kell 16 on vallavolikogu istung. Reedel, 2. veebruaril kell 18 on Saare rahvamajas küünlapäeva tähistamine.

Tabivere vald

Pühapäeval, 4. veebruaril peetakse Tabivere valla talimängude viimane, III etapp. Kavas on suusatamine, reesõit ja mälumäng.

Torma vald

Reedel, 2. veebruaril kohtuvad korvpallis Tartu Salva/Kuremaa SK – Jõhvi/Toila. Esmaspäeval, 5. veebruaril on vallavalitsuse istung.

blog comments powered by Disqus