Nädal maakonnas

Maavalitsus

Teisipäeval, 21. novembril kella 9.30 – 12 on maavalitsuse saalis lastekaitsetöötajate ümarlaud. Kell 9.30 analüüsib Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskuse komisjon maavalitsuse kaminasaalis tegevustoetuse projekte. Kella 14 – 16 saadab terviseedenduse peaspetsialist Eha Anslan WHO eksperte nende visiidil Jõgevamaal. Kolmapäeval, 22. novembril kella 14 – 17 toimub Palamuse vallas Luual Eesti Kodukaunistamise Ühenduse Jõgeva maakondliku komisjoni nõupidamine. Reedel, 24. novembril kell 15 osaleb maavanem Voorel Aktiviseerimiskeskuses Voore ökopaisjärve projekti lõpetamise seminaril ning kell 19 Kuremaa lossis kultuuriseltsi Jensel laulude õhtul.

Jõgeva linn

Neljapäeval, 23. novembril kell 15 avatakse Betti Alveri muuseum Jaama tn 3b ning kell 18 luulepäevad “Tähetund”. 24. ja 25. novembril kestavad luuleetendused kultuurikeskuses. 25. ja 26. novembril on spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistlused noorte saalihokis.

Jõgeva vald

Teisipäeval, 21. novembril kell 10 on vallavalitsuse istung. Kell 12 algab vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni koosolek. Neljapäeval, 23. novembril kell 15 on vallavolikogu eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek. Laiuse lasteaias peetakse Laiuse ja Kurista lasteaia ühist kadritralli. Pühapäeval, 26. novembril on Laiusel sisehooaja avavõistlused teivashüppes Laiusel.

Mustvee linn

23. ja 24. novembril on Mustvee Gümnaasiumis kadriõhtud. Reedel, 24. novembril on Mustvee lasteaias kadritrall. Kell 16 on kultuurikeskuses naisansambli Rodnik 40. aastapäeva tähistamise pidulik õhtu.

Pala vald

Laupäeval, 25. novembril kell 12 on Ranna rahvamajas memmede tantsurühma Meelespea 10. sünnipäevapidu.

Palamuse vald

Neljapäeval, 23. novembril kell 18 on väärtfilmiõhtu Palamuse rahvamajas. Kavas Pedro Almodovari 2006. aastal valminud film “Volver”. Reedel, 24. novembril kell 12 algab Kaarepere rahvamajas eakate õdus kadrilaupäev. Kell 13 on Palamuse rahvamajas koolitus korteriühistute raamatupidajatele. Palamuse Gümnaasiumis on kooli sünnipäevapidu ning Tootsi ja Teele väljakuulutamine. Luua Algkoolis peetakse kadrikarnevali. Laupäeval, 25. novembril on Palamuse rahvamaja taidlejad külas Lüganuse rahval.

Põltsamaa linn

Põltsamaa Ühisgümnaasiumis on matemaatikanädal. Teisipäeval, 21. novembril kell 15 on linnavolikogu koosolek. Kella 18 – 20 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis avatud uste õhtu lastevanematele. Kell 15.30 on lasteaias Mari “Sügisõhtu tantsuga”, esinevad noored peotantsijad Miko Saviauk, Ursula Rummel, Gert Pooga, Madera Rummel. Kolmapäeval, 22. novembril kell 13 on kultuurikeskuses jututuba. Põltsamaa käsitööseltsi käsitöömeistritel on tööde näitus Riigikogus. Neljapäeval, 23. novembril kell 17 algab kultuurikeskuses Maaelu foorum. Reedel, 24. novembril on Põltsamaa käsitööseltsi rahvarõiva nõukoja liikmed konkursi “Eesti-oma-märss” õppepäeval Eesti Rahva Muuseumis. Kell 9.30 algab lasteaias Mari mängupidu “Martide ja Kadride kokkutulek”. Kell 17 on kultuurikeskuses Eesti Televisiooni avalik lindistus. Kell 18 algavad Felixhallis Vooremaa karikavõistluste finaalmängud võrkpallis. Kell 19 on Baltic Models modellikonkursi eelvoor Põltsamaa kultuurikeskuses. Laupäeval, 25. novembril kell 19 on Jaan Tätte ja Marko Matvere kontsert “Vana kuub”. Pühapäeval, 26. novembril kella 11 -14 peetakse Felixhallis Lionsi perepäeva. Kell 14.30 algavad Felixhallis Vooremaa karikavõistluste finaalmängud võrkpallis.

Põltsamaa vald

Kolmapäeval, 22. novembril osalevad valla koolide lapsed kolmandate klasside päeval Põltsamaal. Adavere koolis on 4H kadripäevaüritused ja õpilasomavalitsuse koosolek. Kell 15 on vallavalitsuse saalis spordiklubi Tervis juhatuse koosolek. Neljapäeval, 23. novembril sõidab Adavere lasteaia Naksitrallid pere külla Imavere lasteaiale Mõmmi. Reedel, 24. novembril kell 20 on Lustivere kultuurimajas kadriõhtu kostüümides. Muusikat teeb ansambel Jeerum. Laupäeval, 25, novembril on Adavere kultuurimajas tantsuõhtu ansambliga Nukker Kukeke.

Tabivere vald

Kolmapäeval, 22. novembril kell 20 etendab Vastse-Kuuste näitering Tabivere rahvamajas P. Pinna näidendit “Vooruslik elumees”. Neljapäeval, 23. novembril kell 15 on vallavolikogu istung. Kell 18 algab Tabivere Gümnaasiumis lastevanemate üldkoosolek. Laupäeval, 25. novembril kell 15 on Tabivere rahvamajas Tabivere lastekaitseühingu 10. sünnipäevapidu. Kell 19 on Maarja rahvamajas klubiõhtu, teemaks kodanikupäev. Külaline Heino Seljamaa, tantsuks mängib Toivo Ivask.

Torma vald

20. – 30. novembrini on Torma koolis näitus “Mida keegi kogub?”. Kolmapäeval, 22. novembril kell 18 on Torma koguduse pastoraadis kohtumisõhtu EELK Laiuse koguduse õpetaja Raino Kubjase ja organisti Kristi Kubjasega. Reedel, 24. novembril on Sadala koolis kadripäev. Laupäeval, 25. novembril kell 19 algab Torma rahvamajas rahvatantsu ja -muusika pidu “Torma kapellar”. Esmaspäeval, 27. novembril kell 9 on vallavalitsuse istung.

blog comments powered by Disqus