Nädal maakonnas

Maavalitsus
Teisipäeval, 14. novembril on maavanem Raplamaal Alu mõisas riigikaitse erikursusel maavanematele ja linnapeadele. Kell 9 korraldab rahvakultuuri spetsialist Pille Tutt Tabivere rahvamajas Jõgevamaa kultuuritöötajatele kultuurisündmuste teemalise koolituse. Kell 10 algab Jõgeva maavalitsuse saalis Euroopa Sotsiaalfondi infopäev. 14. ja 15. novembril osaleb projektinõunik Tiina Loorand Pärnumaal Ojakol Eesti Regionaalse Kultuuripoliitika Nõukoja ja Kultuuriministeeriumi nõunike väljasõiduistungil ning sotsiaal- ja tervishoiuanalüüsi peaspetsialist Mare Vaas viibib Tallinnas terviseabi toodete tutvustusel. Kolmapäeval, 15. novembril kell 11 on Pille Tutt Jõgeva Ühisgümnaasiumis X noorte laulu- ja tantsupeo eelproovide arutelul. Kell 19 osaleb maavanem Tallinnas Iiri suursaadiku vastuvõtul. Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Heiki Sildnik on Tallinnas Hariduskorralduse Nõukoja koosolekul. Reedel, 17. novembril on alushariduse peaspetsialist Kaire Kampus Tartus haridus- ja teadusministeeriumis nõustamiskomisjonide esimeeste nõupidamisel. Kell 17 osaleb maavanem Tabivere vabaajakeskuses Kaitseliidu 88. aastapäeva tähistamisel.
Jõgeva linn
Kolmapäeval, 15. novembril  avatakse linnaraamatukogus näitus “Eesti teater 100” Juhan Reimanni kogudest. Neljapäeval, 16. novembril kell 19 on kultuurikeskuses Pärnu teatri Endla etendus “Linda tahab lahutada”. Reedel, 17. novembril kell 9 algavad spordikeskuses Virtus maakonna karikavõistlused tütarlaste võrkpallis. Laupäeval, 18. novembril kell 14 algab linnaraamatukogus muinasjutuhommik “Külas muinasjutul”. Spordikeskuses Virtus on SK Noorus jalgpalliturniir. Pühapäeval, 19. novembril on spordikeskuses Virtus OÜ Jaotusvõrkude meistrivõistlused võrkpallis.  
Jõgeva vald
Kolmapäeval, 15. novembril kell 15 avatakse Jõgeva linnaraamatukogus Eesti teatri 100. aastapäevale pühendatud näitus, mille koostaja on Juhan Reimann. Reedel, 17. novembril on vallavolikogu muinsuskaitsekomisjonil väljasõit Põlvamaale maanteemuuseumi. Laupäeval, 18. novembril kell 11 on projekti “Teekond mahemaailma II” raames mahepõllumajandust ja ökoloogilist elustiili käsitlev seminar Jõgeva SAI peahoones.
Kasepää vald
Teisipäeval, 14. novembril toimub Tiheda Lasteaed-Algkoolis isadepäeva pidu. Kolmapäeval, 15. novembril on Kasepää vallavalitsuses kohtumine Tartu Teedevalitsuse esindajatega. Reedel, 17. novembril kell 10 algab Kasepää rahvamajas Peipsiveere käsitöö ettevõtluse toetamise raames käsitööaluste üldine kursus teemal “Käsitöö – toode kui müügiartikkel”.
Mustvee linn
Teisipäeval, 14. novembril kell 12 algab kultuurikeskuses doonoripäev. Neljapäeval, 16. novembril kell 11 on kultuurikeskuses aktiviseerimiskeskuse töökoosolek tööotsijatele. Reedel, 17. novembril kell 19 algab kultuurikeskuses Mihkel Mattiseni kontsert.
Pala vald
Kolmapäeval, 15. novembril kell 16 on vallavolikogu alatise haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek kultuurimajas. Pala koolis peetakse poistepäeva. Neljapäeval, 16.novembril toimub koolis algklasside karneval.
Palamuse vald
Teisipäeval, 14. novembril on Luua klubis mardipäevapidu noortele. Kolmapäeval, 15. novembril kell 11 on Palamuse raamatukogus tarbijakaitse alane teabepäev. Neljapäeval, 16. novembril on Palamuse rahvamajas I – IV klasside karneval. Kell 18 algab Palamuse rahvamajas mälumäng. Laupäeval, 18. novembril kell 20 algab Palamuse rahvamajas kohvikklubi õhtu. Tantsuks mängib Ergo Sillat.
Põltsamaa linn
Teisipäeval, 14. novembril toimub Lasteaias Mari maasikmarjarühma sportlik õhtu isadega. Kell 16 tuleb linnavalitsuses kokku linnavolikogu eestseisus. 14. ja 15. novembril viibivad heakorraspetsialist Külliki Mattisen ning haridus- ja kultuurinõunik Merle Meidla Tartus ATAKi uute kohaliku omavalitsuse ametnike sisseelamiskoolitusel. Laupäeval, 18. novembril sõidab Põltsamaa linna delegatsioon Skrundasse Läti Vabariigi 88.aastapäeva pidulikule üritusele.
Põltsamaa vald
Teisipäeval, 14. novembril kell 15.30 on jäätmejaama ehitajate ja tellijate vaheline töökoosolek. Lustivere koolis on T.O.R.E. nädal. Kolmapäeval, 15. novembril on Adavere koolis I – IV klassi T.O.R.E. klubi. Kell 18 on lastevanemate puhkeõhtu mõisa saalis. Neljapäeval, 16. novembril kell 14 on vallavolikogu istung. Laupäeval, 18. novembril teeb Lustivere kool ühiskülastuse etendusele “Fame”.
Tabivere vald
Teisipäeval, 14.novembril on Tabiveres maakonna kultuuritöötajate II koolitus. Reedel, 17. novembril kell 12 on kapellitoas klubi Lumeroos kadritrall. Laupäeval, 18.novembril kella 19 – 00.30 on Tabivere rahvamajas peoõhtu tantsu ja programmiga ansambliga Mesipuu ja tantsutrupiga Carol Tartust. Laupäeval, 18. novembril sõidetakse Tallinna mardilaadale. Pühapäeval, 19.novembril kell 16 on kinobuss Tabivere rahvamajas. Film peredele ja lastele “Leiutajateküla Lotte”. Esmaspäeval, 19. novembril alustab Tabivere Gümnaasiumis taas autokool B-kategooria väljaõppega.
Torma vald
Teisipäeval, 14. novembril kell 16 on koos vallavolikogu eestseisus. Kolmapäeval, 15. novembril kella 10-12 on Torma rahvamajas perekool. Külas on noortenõustaja Minni Tarum. Kell 16 on vallavolikogu kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek. Reedel, 17. novembril on Torma koolis karneval.

 


 


 

 

 

blog comments powered by Disqus