Nädal maakonnas

Maavalitsus

Teisipäeval, 31. oktoobril kell 11 osalevad sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Monika Aasa ja terviseedenduse peaspetsialist Eha Anslan Linnuse talus tervisenõukogu ümarlaual. Kell 12.30 on maavanem Tartu Maavalitsuses maavanemate nõupidamisel. Kell 14 viibib arendusnõuniku kt Katrin Rajamäe Jõgeva Sordiaretuse Instituudi peahoone saalis Euroopa Liidu teemalisel infopäeval “Jõgevamaa roll Euroopa Liidus”. Maasekretär Henri Pook sõidab Lääne-Virumaale, kus vaatleb koos RIA esindajatega wimax-levialasid. Kolmapäeval, 1. novembril kell 11 tutvuvad kantseleitöötajad Võru maavalitsuses asjaajamiskorra ja Amphora kasutusvõimalustega. Kell 12 tähistatakse Voore külalistemajas 15 aasta möödumist maareformi seaduse jõustumisest. Kell 17 osaleb maavanem Jõhvis Eesti piirivalve 84. aastapäeva ja taasloomise 16. aastapäeva vastuvõtul. Rahvakultuuri spetsialist Pille Tutt on Järvakandi rahvamajas Riigikogu teabepäeval koos Kodukandi liikumise esindajatega, teemaks tööhõive maal. Neljapäeval, 2. novembril kell 13 osaleb Monika Aasa Mustvee haigla sünnipäevaüritusel. Kell 14 on õigusnõunik Inge Kottisse õigusvastaselt võõrandatud vara tagastamise ja kompenseerimise maakonnakomisjoni istungil. Eha Anslan võtab osa sotsiaalministeeriumis toimuvast rahvastiku tervise arengukava sotsiaalse sidususe suurendamise paikkondliku töörühma töökoosolekust. Reedel, 3. novembril kell 15 osaleb maavanem Tabiveres Lõuna-Eesti Päästekeskuse Jõgevamaa päästeosakonna Tabivere tugikomando hoone avamisel. Haridus- ja kultuuriosakonna peaökonomist Maret Saar on haridus- ja teadusministeeriumis teabepäeval. 4. ja 5. novembril kell 11 peetakse spordihoones Virtus 27. auhinnavõistlused kreeka-rooma ja vabamaadluses.

Jõgeva linn

Kolmapäeval, 1. novembril kell 10 peetakse spordikeskuses Virtus kutsekoolide meistrivõistlusi saalihokis. Kell 19 on kultuurikeskuses Mihkel Mattiseni klaverikontsert. Neljapäeval, 2. novembril on linnas hingedeöö üritus. 4. ja 5. novembril on spordikeskuses Virtus Vooremaa karikavõistlused maadluses.

Jõgeva vald

Teisipäeval, 31. oktoobril kell 14 on Siimusti ANK-s Jõgevamaa Nõustajate Ühenduse esimees Maire Püss. Kell 14 algab Jõgeva SAI peahoones õppepäev ?Jõgevamaa roll Euroopa Liidus?. Kolmapäeval, 1. novembril kell 17.15 tähistatakse hingede päeva Kassinurme mägedes. Reedel, 3. novembril on vallas külas Palamuse noored. Pühapäeval, 5. novembril kell 12 on Vaimastvere õpilaskodus pensionäridele keskpäevatee.

Mustvee linn

Kolmapäeval, 1. novembril kell 17 algab kultuurikeskuses Tartu Rahvaülikooli koolitus “Tervisliku enesearendamise kursus”. Neljapäeval, 2. novembril kell 15 tähistab SA Mustvee Tervis kultuurikeskuses oma 60. aastapäeva. Reedel, 3. novembril on kultuurikeskuses koolivaheaja noortedisko.

Palamuse vald

1. ja 2. novembril on Palamuse Gümnaasiumis üritus “Sportlik koolivaheaeg”, mille käigus mängitakse laua- ja pallimänge ning sõidetakse Tartusse Aura veekeskusse. Kolmapäeval, 1. novembril kell 18 on Luua klubis hingedepäeva kontsert.

Põltsamaa linn

Teisipäeval, 31. oktoobril viibib linnavalitsuse heakorraspetsialist Külliki Mattisen Tallinnas MTÜ Eesti Kommunaalmajanduse Ühingu praktilisel sügisseminaril “Haljastus talvekorda – ettevalmistustööd haljasaladel talve saabumiseks”. Kell 10 on Felixhallis korvpallivõistlus. Kolmapäeval, 1. novembril kell 10 on Felixhallis võrkpallivõistlus. Neljapäeval, 2. novembril on majandusnõunik Maimu Kelder Jõhvis Via Hansatica koolitusel. Kell 12 on Felixhallis jalgpallivõistlus VII -XII klassidele. Lasteaia Mari juhataja ja juhataja asetäitja on Tartus haridus- ja teadusministeeriumi konkursi “Väärt tegu” lõpuüritusel. Pühapäeval, 5. novembril kella 10 – 17 on idamaa võimlemine. Juhendaja Mart Parmas.

Põltsamaa vald

Teisipäeval, 31. oktoobril on Põltsamaa piirkonna jäätmejaama töökoosolek. Neljapäeval, 2. novembril kell 14 on Eesti Regionaalse ja Kohaliku Arengu Sihtasutuse (ERKAS) ja Põltsamaa piirkonna omavalitsuste ümarlaud, arutamaks Põltsamaa piirkonna ja selle lähivaldade eakate ja erivajadustega inimeste hoolekande hetkeseisu ja tulevikuvajadusi.

Saare vald

Laupäeval, 4. novembril kell 12 esineb Voorel aktiviseerimiskeskuses Laekvere rahvamaja näitering etenduse ja tantsudega.

Tabivere vald

29. oktoobrist kuni 2.novembrini on MTÜ Pink Tool Tabivere rahvamajas teatrilaagris. Neljapäeval, 2. novembril on Tabivere rahvamajas koolitusel Kiigemetsa kooli õpetajad. Kell 19 on Äksi kirikus hingedepäeva kontsert. 2. – 5. novembrini on Tabivere vallamuuseumis käsitöönäitus “Nobedad näpud”, kust mõningaid käsitööesemeid on võimalik osta.

Reedel, 3.novembril kell 15 avatakse Lõuna-Eesti Päästekeskuse Jõgevamaa Päästeosakonna Tabivere tugikomando hoone. Laupäeval, 4. novembril on Maarja rahvamajas peoõhtu. Külas on Laekvere külateater “Eedi”. Etendub “Paula pulm ja põrguvärk”. Tants. 4. ja 5. novembril esindavad Tabivere Harrastusteatri näitlejad Jõgevamaad Tallinnas harrastusteatrite festivalil.

Torma vald

Reedel, 3. novembril kella 10 – 17.30 korraldab Eesti Külaliikumine Kodukant Sadala rahvamajas külamaja haldamise õppepäeva.

blog comments powered by Disqus