Nädal maakonnas

Maavalitsus
23. ja 24. oktoobril osalevad kõik maakonna esimeste klasside õpilased ja õpetajad ning omavalitsusjuhid maavanema kutsel Palamuse kihelkonnakoolimuuseumis “Kevade”-aegses koolitunnis. Koolipapa rollis on ka maavanem Aivar Kokk. Teisipäeval, 24. oktoobril kell 11 osaleb projektinõunik Tiina Loorand Tallinnas Regionaalse Kultuuripoliitika Nõukoja korralisel istungil. Kella 12 – 16.30 on maavalitsuse saalis alaealiste komisjoni istung. Kolmapäeval, 25. oktoobril kella 10 – 12 toimub maavalitsuse saalis kriisiõppuse “Peipsi Jäälahing” arutelu, osalevad maavanem ning jõustruktuuride esindajad. Kella 10 – 13 viibib arendusnõuniku kt Katrin Rajamäe Jõgeva linnaraamatukogus Euroopa Liidu teemalisel infopäeval Jõgevamaa raamatukogude töötajatele. Kella 11.30 – 13 toimub maavalitsuse kaminasaalis uimastiennetusnõukogu koosolek. Sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Monika Aasa on Tallinnas sotsiaalministeeriumi infopäeval. Kell 19 osaleb maavanem Tabivere vabaajakeskuses Rene Mandri autasustamisel. Neljapäeval, 26. oktoobril kell 8 on maavanem Aivar Kokk Pala koolis, kus tähistatakse koolimaja sünnipäeva. Kell 9.30 tunnustab maavanem Torma lasteaias Linnutaja tervisepäeva parimaid läbiviijaid. Kell 11 avab maavanem Jõgeva kultuurikeskuses puuetega inimeste tehniliste abivahendite minimessi. Kell 12 algab maavalitsuse saalis koolijuhtide koolitus. Kell 13 osaleb maavanem Voorel aktiviseerimiskeskuses sihtasutuse Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus nõukogu koosolekul. Reedel, 27. oktoobril tutvustab sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Monika Aasa Tallinna Ülikooli tudengitele Jõgevamaa hoolekandeasutusi.

Jõgeva linn
Teisipäeval, 24. oktoobril kell 12 annab teater Mäng kultuurikeskuses lastele etenduse “Piimalugu”. Järgneb tegevus töötubades. Etenduse korraldab Eesti Piimaliit. Kolmapäeval, 25. oktoobril kell 17.15 on linnaraamatukogus autoriõhtu Ants Pajuga “Seal, kus on sinu süda, seal on sinu kodu”.
 
Jõgeva vald
Teisipäeval, 24. oktoobril kell 18 vestleb Siimusti ANK noortega Aivar Haller. Kolmapäeval, 25. oktoobril kell 10 on volikogu revisjonikomisjoni ning maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni väljasõit Kuremaa piirkonda. Kell 14 on volikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek Jõgeva aleviku noortekeskuses. Kell 18.30 on Laiuse raamatukogus Hendrik Lindepuu  uue tõlkeraamatu JANUSZ GLOWACKI ?FORTINBRAS JÕI END TÄIS ja teisi näidendeid? esitlus. Neljapäeval, 26. oktoobril kell 12 on volikogu muinsuskaitsekomisjoni koosolek. Kell 14 on vallavolikogu istung.

Mustvee linn
Kolmapäeval, 25. oktoobril kell 15 on linnavalitsuse istung. Neljapäeval, 26. oktoobril kell 11 oodatakse linnaraamatukokku algklasside õpilasi raamatukogupäevade üritusele “Uurime ja meisterdame”. Kell 17 on samas üritus täiskasvanutele “Käsitööideid raamatutest”. Esmaspäeval, 30. oktoobril kell 15 on linnavolikogu istung.

Pajusi vald
Teisipäeval, 24.oktoobril on Aidu Lasteaed-Algkooli ja Pisisaare Algkooli I klassi õpilased koolitunnis Palamuse kihelkonnakoolimuuseumis. Neljapäeval, 26. oktoobril on vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek.

Pala vald
Reedel, 27. oktoobril kell 14 on vallavalitsuse istung.

Palamuse vald
Neljapäeval, 26. oktoobril on kohtumine keskkonnaspetsialistidega Palamuse Gümnaasiumis. Kell 13.30 on Palamuse Gümnaasiumis külas Chalice: “Sõnad ja muusika. Sõnad muusikas?. Reedel, 27. oktoobril on Luua klubis sügise alguse pidu.

Põltsamaa linn
Teisipäeval, 24. oktoobril kell 16 on linnavolikogu istung. Neljapäeval, 26. oktoobril kella 16.45 – 17.45 on lasteaias Mari huvitegevusõhtu lastele. Raamatukogus on 23. oktoobrist kuni 5. novembrini üleval näitus “Rahva poetess Virumaalt” (Virve Osila 60).

Põltsamaa vald
Teisipäeval, 24. oktoobril kell 11 on vallavolikogu maakomisjoni koosolek. Kell 14 on vallavalitsuse istung. Lustivere koolis on T.O.R.E. kokkusaamine. Kolmapäeval, 25. oktoobril on Adavere koolis esmaabikoolitus V – VII klassi õpilastele ja T.O.R.E. klubiõhtu. Reedel, 27. oktoobril on Adavere koolis mustkunstnik Tõnu Ojavee. Lustivere koolis on stiilipidu ja disko.

Saare vald
Kolmapäeval, 25. oktoobril kell 16 on vallavolikogu istung. Reedel, 27. oktoobril kell 14 esineb Kalevipoja muuseumis Asta Paeveer teemal “Eestlaste muistse vabadusvõitluse kajastus eeposes “Kalevipoeg””.
 
Tabivere vald
Kolmapäeval, 25.oktoobril kell 19 autasustatakse Tabivere rahvamajas jalgrattur Rene Mandrit. 26. – 28.oktoobrini on Tabivere rahvamajas soome keele intensiivkursus. 27. oktoobril kell 19 algab Tabivere Rahvamajas Hanna-Liina Võsa kontsert “Vilistades vastutuult”, klaveril Tarmo Eespere.
 
Torma vald
Kolmapäeval, 25. oktoobril kell 15 on vallavolikogu istung. Neljapäeval, 27. oktoobril kell 10.30 algab Torma kooli V-VI klassi tervisepäev. Esmaspäeval, 30. oktoobril kell 9 on vallavalitsuse istung. Kell 12 algab Torma kooli V-VI klasside õppeekskursioon teaduskeskusse AHHAA ja AURA veeparki.
 


 

 

 

 

 

 

 


 

 

 


 

 

 

 

blog comments powered by Disqus