Nädal maakonnas

Maavalitsus
Teisipäeval, 17. oktoobril kell 8 algab Kasepää rahvamajas Jõgevamaa kultuuritöötajate koolitus ?Kultuurisündmuse korraldamine?. Kell 11 on maavalitsuse saalis Eesti Kodukaunistamise Ühenduse juhatuse koosolek. Kell 15 on Kuremaa lossis maavanema vastuvõtt Jõgevamaa parimatele õpetajatele ning maakondliku konkursi ?Aasta õppija, Aasta Koolitaja, Aasta Koolitussõbralikum Organisatsioon ja Aasta Koolitussõbralikum Omavalitsus? parimatele. Kantselei personali- ja asjaajamistalituse juhataja Kadi Länik osaleb Tallinnas Rahvusraamatukogus Riigikantselei korraldatud dokumendihalduse teabepäeval “Elektroonilise dokumendivahetuse käivitamine avalikus sektoris”. Kolmapäeval, 18. oktoobril osaleb maavalitsuse juhtkond Põltsamaa Felixi nõupidamiste saalis koolitusel ?Tulemuslikud nõupidamised?. Neljapäeval, 19. oktoobril kella 13 – 15 on maavalitsuse saalis seminar ?Miks ta seda teeb??. Vanemjurist Heldi Laks on 19. ja 20. oktoobril Tartus riigihangete teemalisel süvendatud koolitusel. Reedel, 20. oktoobril kell 11 on Põltsamaa kultuurikeskuses Jõgeva-Põltsamaa gaasitorustiku põhiprojekti üleandmine Põltsamaa vallale ja Põltsamaa linnale.

Jõgeva linn
Lasteaias Karikakar on tervise nädal “Tervislik toit”. Teisipäeval, 17. oktoobril kell 19 annab kultuurikeskuses etenduse “Pepsie” Vana Baskini Teater. Neljapäeval, 19. oktoobril kell 9.30 annab lasteaias Karikakar etenduse “Metsapere lood” Anne Velli lasteteater. Laupäeval, 21. oktoobril kell 11 on kultuurikeskuses lilliputtide tsirkus. Kell 14 on linnaraamatukogus muinasjutuhommik “Külas muinasjutul”. 21. ja 22. oktoobril kell 10 on spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistlused naiste saalihokis.
 
Jõgeva vald
Kolmapäeval, 18. oktoobril kell 15 on volikogu eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek. Reedel, 20. oktoobril teeb Laiuse lasteaed õppekäigu Tooma hobusekasvatusse. Täiskasvanud õppija nädala raames lähevad Kiigemetsa kooli pedagoogid väljasõidule Eesti Kunstimuuseumi, Kadrioru parki ja Eesti Draamateatrisse.

Pala vald
Kolmapäeval, 18. oktoobril kell 12 on memme-taadi pirukapidu Pala kultuurimajas. Reedel, 20.oktoobril kell 12.05 on Pala koolis VIII – IX klassi õpilastele loeng liikluskasvatusest. Reedel, 20. oktoobril kell 20 on Pala kultuurimajas Rannu Rahvateatri etendus ?Charley tädi?. Pühapäeval, 22. oktoobril kell 13 on Anna Haava sünniaastapäevale pühendatud kontsert segakoorilt ?Noorus?.

Palamuse vald
Neljapäeval, 19. oktoobril kell 18 hooaja esimene viktoriin Palamuse rahvamajas. Märksõnadeks H-täht ja oktoober. Reedel, 20. oktoobril kell 12 on eakate klubi pidu Palamuse rahvamajas. Palamuse Gümnaasiumis on sügispidu ?Leib ja lilled?. Kella 20 – 22.30 disko. DJ Imre Mihhailov. Laupäeval, 21. oktoobril kell 20 ansambli Jaskar 20. sünnipäeva tähistamine Palamuse rahvamajas.

Põltsamaa linn
Teisipäeval, 17.oktoobril kell 15.15 on lasteaias Mari lasteteatri Must ja Valge etendus “Tiigritango”. Kolmapäeval, 18. oktoobril kell 17 on lasteaia Mari Pihlamarja rühma lapsevanematele õppeõhtu teemal “Mis on häälikuõpetus?”, läbiviija vanemõpetaja I. Toode. Kell 15 on 4P Turismi arengukava arutelu kultuurikeskuses. Neljapäeval, 19. oktoobril on kella 16.45 – 17.45 Lasteaia Mari kõikide rühmade huvitegevuse õhtu. Reedel, 20.oktoobril kell 20 on kultuurikeskuses linna 80. sünnipäeva pidulik õhtu.

Põltsamaa vald
Teisipäeval, 17. oktoobril korraldab Lustivere lasteaed sügismatka. Kolmapäeval, 18. oktoobril on Adavere koolis õpilasomavalitsuse nõupidamine ja kooli hoolekogu koosolek. Neljapäeval, 19. oktoobril kell 14 on vallavolikogu istung. Reedel, 20. oktoobril on Lustivere koolis temaatiline sokipäev. Kell 17 peab Adavere Vaba Aja Keskuses loengu noortele “Alkoholivaba Eesti” doktor Enno Kross. 20. ja 21. oktoobril on Venevere puhkekülas projekti “Tugiõpilaste põhikoolitus “Tere T.O.R.E.!”” raames õppepäevad Adavere ja Lustivere kooli ning Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilastele.

Saare vald
Kolmapäeval, 18. oktoobril kella 11 – 13 on Voorel aktiviseerimiskeskuses eakate kokkusaamine. Külas on vallavanem Jüri Morozov. Reedel, 20. oktoobril kella 20 – 02 on Voorel aktiviseerimiskeskuses hooaja avaüritus esinejate ja tantsuga. Voore külavanema valimine. Külas on Kratiküla kratid. Tantsulugusid mängib Raul Kivi.

Tabivere vald
Neljapäeval, 19.oktoobril kella 14 – 17 on Tabivere Vaba Aja Keskuses tasuta seminar “Jõgevamaa roll Euroopa Liidus”, lektorid Andres Mäe, Toomas Pajula, Kersti Kurvits. Reedel, 20. oktoobril on vallavolikogu istung.

Torma vald
Kolmapäeval, 18.oktoobril kell 12 on Sadala rahvamajas valla eakate sügispidu (Bussiring 11.30 Torma teemaja, 11.35 Torma rahvamaja, 11.40 Vaiatu bussijaam,  11.45 Kantküla). Reedel, 20 oktoobril kell 19 on Torma rahvamajas sügispidu. Esinevad Torma kammerkoor, showtantsurühm Tokra Tartust. Tantsuks mängib ansambel Retpop.
          

 


 

 

 

 

 


 

 

 


 

 

 

 

blog comments powered by Disqus