Nädal maakonnas

Maavalitsus
Teisipäeval, 26. septembril kell 11 on maavalitsuses Jõgevamaa koolide tervisepäevade hindamise komisjoni istung. Kell 15 toimub Kasepääl Kalevipoja Rulluisumaratoni korraldajate nõupidamine. Haridus- ja kultuuriosakonna peaspetsialist Maie Puusepp on Viljandis Eesti Regionaalse Spordinõukogu koosolekul. Kolmapäeval, 27. septembril kella 10 – 12 on maavalitsuse kaminasaalis avatud noortekeskuste komisjoni istung. Kell 13.30 osaleb sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Monika Aasa Võisiku hooldekodu hoolekogu koosolekul. Kell 16 võtab alushariduse peaspetsialist Kaire Kampus osa lasteaia Karukell 20. sünnipäevapeost. 27. – 29. septembrini viibivad maavanem Aivar Kokk ning arengu- ja planeeringuosakonna juhataja Jako Jaagu töövisiidil Portugalis, et kohtuda Majandusliku ja Sotsiaalse Algatuse Euroopa Koostöövõrgu (Reseau Europeen d`Initiatives d`Integration Economique et Sociale ehk REIIES) liikmetega. Jõgeva Maavalitsus on ainus REIIES liige Eestist. Neljapäeval, 28. septembril on sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Monika Aasa Tallinnas sotsiaalministeeriumis haiglate teemalisel nõupidamisel. Laupäeval, 30. septembril peetakse Kalevipoja Rulluisumaraton Kasepääl Raja külas Tartu-Jõhvi maantee uuel teelõigul. Kell 13 antakse start 37,0 km pikkusele rulluisumaratoni rajale minejatele. Viis minutit hiljem pääsevad rajale hobirullist (7,3 km) ja rahvarullist (22,0 km) osavõtjad. Lasterulli (1 km) start on kell 12. Rada kulgeb Tartu-Jõhvi uuel maantee lõigul 74,9-79,7 kilomeetril (umbes 2 km Mustvee linnast).

Jõgeva linn
Teisipäeval, 26. septembril kell 16 on Jõgeva Aasta Õpetaja 2006 valimise komisjoni koosolek. Kell 17 algab Piiri pargi jooks. 29. septembrist 6. oktoobrini on lasteaias Karikakar mihklipäeva näitus. Linnaraamatukogu II korruse lugemissaalis on avatud Piret Järve näitus “13 patja” ja kultuurikeskuses on Margus Rumpi maalide näitusmüük “Kohtumine ühes”.

Jõgeva vald
Teisipäeval, 26. septembril kell 15 on volikogu sotsiaal-, tervishoiu- ja korrakaitsekomisjoni koosolek Vaimastvere õpilaskodus. Kell 19 algab Kuremaa lossis kontsert: Kolmapäeval, 27. septembril kell 16 tähistatakse Kurista lasteaia Karukell 20. sünnipäeva. Neljapäeval, 28. septembril kell 14 on vallavolikogu istung. Kell 19 algab Siimusti Avatud Noortekeskuses Minni Tarumi koolitus täiskasvanutele. Reedel, 29. septembril on Laiuse noortekeskuses lahtiste uste päev, noorteklubi sünnipäev. 29. septembrist 1. oktoobrini kestab rahvusvaheline noorte korvpalliturniir III Kuremaa/Stigmar Cup Torma spordihoones. Korraldaja Kuremaa Spordikool. Laupäeval, 30. septembril on Jõgeva aleviku noorteklubi J.A.N.K. sünnipäev. Kell 12 algab Kuremaa maastikujooks. Pühapäeval, 1. oktoobril kell 11 on Jõgeva valla lahtised esivõistlused heidetes (J,A,B,C).

Mustvee linn
Laupäeval, 30. septembril kell 21 on kultuurikeskuses noortedisko.
 
Pala vald
Teisipäeval, 26. septembril kell 15 on vallavalitsuse istung.

Palamuse vald
Neljapäeval, 28. septembril kell 13 on Palamuse rahvamajas valla üldplaneeringu II seminar.

Põltsamaa linn
Teisipäeval, 26. septembril on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis külas noored noorteorganisatsioonist Vabadus: Noorte Liikumine ja nad propageerivad üritust Pöördepunkt 2006. 25. – 29. septembrini on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis  Narva Joala Kooli neli õpetajat ja kooli direktor tutvumas koolisüsteemiga  ja õppimas eesti keelt. Neljapäeval, 28. septembril kell 15.15 on lasteaias Mari lasteteatri Mäng etendus “Seitsme maa ja mere taga”. Reedel, 29. septembril on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis rebastepäeva tähistamine – XII klassi  üritus X klassi õpilaste vastuvõtmiseks gümnaasiumisse. Kell 15 algab kultuurikeskuses rahvusvahelisele eakate päevale pühendatud pärastlõuna. Kell 16 hakkab lasteaias Mari mihklilaat koos lapsevanematega.

Põltsamaa vald
Lustivere koolis on 25. – 29. septembrini näitus “Sügis on jälle käes!”. Teisipäeval, 26. septembril kell 15 on valla arengukava sotsiaalhoolekande ja tervise töögrupi koosolek. Kolmapäeval, 27. septembril on vallavalitsuse istung. Adavere koolis toimub koolitöötajatele tuletõrjealane koolitus. Neljapäeval, 28. septembril kell 9.30 avatakse Adavere kooli võimla. Osalevad kõik valla koolid ja lasteaiad.

Tabivere vald
Neljapäeval, 28. septembril kella 18 – 21 tutvustab Mart Parmas Tabivere rahvamajas ida kehakultuuri Taiji Qigong Shindot. Reedel, 29. septembril kell 19 korraldatakse Tabivere rahvamajas valla kultuuritöötegijate ja toetajate tänuõhtu.

Torma vald
29. septembrist 1. oktoobrini on Torma spordihoones rahvusvaheline korvpalliturniir Kuremaa/Stigmar Cup 2006. Esmaspäeval, 2. oktoobril kell 9 on vallavalitsuse istung.

 


 

 

 

 

blog comments powered by Disqus