Nädal maakonnas

Maavalitsus

Teisipäeval, 19. septembril kella 10.30-16 teeb põllumajandusministeeriumi abiminister Rain Vändre visiidi Jõgevamaale. Kell 16 on Jõgeval MTÜ Jõgevamaa Koostöökoda üldkoosolek. Projektinõunik Tiina Loorand võtab osa Pühajärve puhkekeskuses toimuvast Eesti Kodukaunistamise Ühenduse keskjuhatuse koosolekust. Rahvakultuuri spetsialist Pille Tutt korraldab Jõgeva sotsiaalkeskuses Elukaar infopäeva rahastamisvõimalustest külaseltside projektidele. Tervishoiu peaspetsialist Hiie Koppa on Tallinnas sotsiaalministeeriumis esmatasandi tervishoiu arengukava töörühma koosolekul. Kolmapäeval, 20. septembril osaleb haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Heiki Sildnik Raplamaal Kärus Hariduskorralduse Nõukoja koosolekul. Maavanem Aivar Kokk on 20. ja 21. septembril Tartus maavanemate koolitusel. Neljapäeval, 21. septembril kell 10 toimub maavalitsuse saalis kohalike omavalitsuste kultuurijuhtide ja rahvamajade/kultuurimajade juhatajate nõupidamine. Kell 15 on maavalitsuse kaminasaalis Täiskasvanud Õppija Nädala võtmeisikute infopäev. Reedel, 22. septembril kella 10-15 maavalitsuse saalis projektikirjutamise koolitus noorsootöötajatele. Kell 14 osaleb maavanem Tallinnas Mart Siimanni 60 aasta juubeli vastuvõtul. Projektinõunik Tiina Loorand viibib Tartus Kohaliku Omaalgatuse Programmi infopäeval. Tervishoiu peaspetsialist Hiie Koppa on 22. ja 23. septembril Pärnus Perearstide ja kardioloogide ühiskonverentsil. Pühapäeval, 24. septembril kell 11 avatakse Lümatis uus võrkpalliplats. Avamängus kohtuvad kohalik ja maavalitsuse võistkond.

Jõgeva linn

Teisipäeval, 19. septembril kell 9 viibib linnapea Viktor Svjatõ?ev Tallinnas keskkonnaministeeriumi ja ELL keskkonna töörühma koosolekul ning kell 14 EELK peapiiskopi Andres Põderi vastuvõtul. Kell 17 algab Piiri pargi jooks. Reedel, 22. septembril kell 11 on kultuurikeskuses Rakvere teatri lasteetendus “Käpipuu”. Kell 19 on samas Rakvere teatri etendus “Unistaja soovikontsert”. 22.-24. septembrini on abilinnapead Kalmer Lain ja Aare Olgo töövisiidil Ukrainas. Esmaspäeval, 25. septembril on linnavalitsuse istung.

Jõgeva vald

Teisipäeval, 19. septembril kell 9 on valla haridusasutuste juhtide nõupidamine. Kell 12 on vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni koosolek. Kell 14 on vallavolikogu muinsuskaitsekomisjoni koosolek. Kell 17 avatakse Siimusti raamatukogus Toivo Vihalemma loodusfotode näitus. Kolmapäeval, 20. septembril kell 12 on valla spordinõukogu koosolek. Kell 15 on vallavolikogu eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek. Kell 15 algab laste sügisjooks Kuremaal. Kell 16.30 on vallavolikogu eestseisuse koosolek. Reedel, 22. septembril kell 14 on Jõgeva aleviku noortekeskuses koduloohuviliste kokkutulek. Korraldaja Ajaloo- ja Muuseumisõprade Ühing Ambior. Jõgeva aleviku lasteaias on sügise sünnipäev, piknik ja nunnukonkurss.

Mustvee linn

Teisipäeval, 19. septembril läheb Mustvee lasteaed matkale Võtikvere parki. Kell 13.30 alustatakse kultuurikeskuses kollektiivide töökoosolekut hooaja plaanide paikapanekuks. 20.-23. septembrini on Mustvee raamatukogus avatud näitus “Sügisvärvide särav palett”.

Palamuse vald

Laupäeval, 23. septembril peetakse Palamusel IX suurt Paunvere väljanäitust ja laata. Päeva juhib Jüri Aarma. Tuju hoiavad üleval ansamblid LŽDorado, Igihaljas Seitse, Diskreetse Mango Trio. Kohal on tuleakrobaadid, esinejad Põlvamaalt jne.

Põltsamaa linn

Teisipäeval, 19. septembril kell 11.05 algab hoonestusõiguse seadmise avalduste avamine. Kell 16 on finantskomisjoni koosolek. Kell 17.30 on keskkonna-, ja heakorrakomisjoni koosolek. Kolmapäeval, 20. septembril kell 16 tuleb kokku linnavolikogu eestseisus. 21. ja 22. septembril viibivad lasteaia Mari juhataja, üks õpetaja ja õpetaja-abi Jõgevamaa koolieelsete lasteasutuste juhatajate ja Jõgevamaa Tervist Edendavate Lasteaedade tervisenõukogude ühiskoolitusel Pühajärve puhkekeskuses ja Valgamaa koolieelsetes lasteasutustes. Reedel, 22. septembril toimub lasteaias Mari lastele sportlik üritus “Aedviljaralli”. Põltsamaa muusikakooli kammerorkester on kontserdireisil Klaipedas. Laupäeval, 23. septembril kell 12 on K. A. Hermanni ausamba juures K. A. Hermanni 155. sünniaastapäevale pühendatud austamishetk. Kultuurikeskuse ees 21. ja 22. septembril kell 17 tsirkus MARCEL PRAHA. 18.-29. septembrini on kultuurikeskuses Gerta Visteri siidimaalide näitus.

Põltsamaa vald

Teisipäeval, 19. septembril kell 10 on valla arengukava maa- ja keskkonna ning infrastruktuuride töögruppide koosolekud. Adavere koolis on VII – IX klassi õpilaste spordipäev. Kolmapäeval, 20. septembril kell 15 4P turismi arengukava nõupidamine. Lustivere koolis on sügisene spordipäev. Neljapäeval, 21. septembril on vallavolikogul tutvumisreis Lätisse. Külastatakse ehitusmaterjalide tehast, veesuusaspordikeskust ja rullkelgurada. Reedel, 22. septembril on Lustivere koolis suve ärasaatmine ja sügise tervitamine. Õhtul disko.

Tabivere vald

Teisipäeval, 19. septembril on Tabivere Gümnaasiumis I-VI klasside spordipäev. Kolmapäeval, 20. septembril teeb eakate klubi Lumeroos väljasõidu Kassinurme. Tabivere Gümnaasiumis on VII-XII klasside spordipäev. Maarja koolis avatakse sügisandide näitus.

Torma vald

Kolmapäeval, 20. septembril kell 9.30 on korraldustoimkonna nõupidamine “Jakobsoni aasta 2007”. Reedel, 22. septembril kell 19 kohtuvad Torma Spordihoones Tartu Pere Leib ja Võru VK.

blog comments powered by Disqus