Nädal maakonnas

Maavalitsus
Teisipäeval, 22. augustil kell 8.15 on maavanem Aivar Kokal nõupidamine Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu transpordikomisjoniga, teemaks ühistranspordi võimalik hinnatõus. Kell 12 osalevad maavanem Aivar Kokk, projektinõunik Tiina Loorand ja rahvakultuuri spetsialist Pille Tutt Voorel lühiseminaril Mati Undi elust ja loomingust ning sellele järgneval mälestusbareljeefi avamisel. Bareljeef avatakse praeguse Voore külalistemaja, omaaegse Leedimäe koolimaja seinal – Saare vallast Voore külast pärit Mati Unt õppis siin aastail 1951-1958. Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Heiki Sildnik, alushariduse peaspetsialist Kaire Kampus ning peaökonomist Maret Saar on 22. ja 23. augustil Valgamaal koolijuhtide ja haridusametnike koolitusel ja ühisnõupidamisel. Neljapäeval, 24. augustil kell 10 algab maavalitsuse kaminasaalis Täiskasvanud Õppija Nädala 2006 piirkondlike võtmeisikute koolitus. Reedel, 25. augustil kell 10 kohtub maavanem Jõgeva haiglas Haigekassa Tartu osakonna direktori Maivi Parve ja haigla juhtkonnaga. Kell 10 on haridus- ja kultuuriosakonnas nõustamiskomisjoni koosolek. Laupäeval, 26. augustil kell 12 avab maavanem Torma vallas Võtikveres VII raamatupeo. Kell 13 osaleb maavanem Siimusti Keraamika 120. aastapäeva tähistamisel.

Jõgeva linn
Pühapäeval, 27. augustil kell 13 ja 16 ning esmaspäeval, 28. augustil kell 16 ja 19 on Aia tänava platsil päästeteenistuse hoone kõrval tsirkusetuuri etendused.

Jõgeva vald
Teisipäeval, 22. augustil kell 15 on vallavolikogu sotsiaal-, tervishoiu- ja korrakaitsekomisjoni koosolek. Neljapäeval, 24. augustil kell 14 on vallavolikogu istung. Laupäeval, 26. augustil kell 12 peetakse Kuremaal maastikuratta sõit. Kell 12 on Paduvere talumuuseumis olümpiapäev. Kell 13 algab Siimusti keraamikatehase 120. aastapäeva tähistamine.

Mustvee linn
Laupäeval, 26. Augustil algusega kell 10 toimuvad Mustvee rannas maakonna meistrivõistlused rannavõrkpallis. Kell 21 algab kultuurikeskuses noortedisko.
 
Pala vald
Laupäeval, 26. augustil kell 19 on Kodavere kirikus kontsert-jumalateenistus. Laulab Henri Laks.

Palamuse vald
Neljapäeval, 24. augustil kell 16 on vallavolikogu istung Palamuse rahvamajas. Reedel, 25. augustil kell 17 on Palamuse rahvamajas valla üldplaneeringu lähteseisukohti tutvustav ja planeeringu keskkonnamõju strateegilise hindamise programmi avalik arutelu.

Puurmani vald
Täna toimub vallavalitsuse istung. Reedel, 25. augustil kell 20 on Puurmanis Ülejõe pargis suvelõpu pidu. Lastele mängud. Tants ansambliga Mini-Jeti. Nalja teeb Margus Abel.
 
Põltsamaa linn
22. – 24. augustini on Põltsamaa muusikakoolis suvekool solfed?oõpetajatele. Täna  kell 16 algab linnavolikogu eestseisuse koosolek. 24. – 26. augustini tutvub haridus- ja kultuurinõunik Merle Meidla sõpruslinna Kokemäe haridussüsteemiga.

Põltsamaa vald
Kolmapäeval, 23. augustil kell 9.30 osalevad vallavanem, pearaamatupidaja, haridusnõunik, sotsiaalosakonna juhataja ja arendusnõunik Põltsamaa linnavalitsuses koosolekul, mille teemaks on koostöö omavalitsuste vahel. Reedel, 25. augustil kell 9 on valla arengukava sotsiaalhoolekande ja tervise töögrupi koosolek.

Saare vald
Täna kell 12 korraldatakse Voorel seminar Mati Undi elust ja loomingust ning avatakse endise Leedimäe koolimaja (praegune Voore külalistemaja) seinal tema mälestusbareljeef.
 
Tabivere vald
Täna on alates kella 17st Tabivere rannas Kinobuss. Kolmapäeval, 23. augustil kell 19 algab Tabivere pargis vabaõhuetendus “Pahad poisid”.

Torma vald
Täna kell 15 on vallavolikogu istung. Laupäeval, 26. augustil kell 12 algab Võtikvere pargis raamatupidu. Päeva juhivad Mikk Sarv ja Kristel Vilbaste. Oma raamatuid tutvustavad Ülo Pärnik ja Ülo Pärn, esinevad Reine ja Jaana Koppel, tantsutrupp Meie Mari. Kell 14 teatrietendus “Roosad prillid” avinurmelastelt. Lastele mängutuba. Eesti tuntud kirjastused tutvustavad ja müüvad raamatuid. Laupäeval, 26. augustil kell 14 annavad Torma rahvamajas kontserdi Nivala segakoor ja Torma kammerkoor. 

 

 

blog comments powered by Disqus