Nädal maakonnas

Maavalitsus
Täna kella 9 – 16 on lastekaitse peaspetsialist Imbi Jäger Kiigemetsa koolis koolitus- ja infopäeval “Hariduslike erivajadustega õpilaste toetamise vajadused ja võimalused Jõgevamaal”. 6. ja 7. juunil korraldab maavalitsus Peipsi ääres Rannal VI – IX klasside õpilastele laagri ?Kaitse end ja aita teist? (võistlusmängud orienteerumises, esmaabi andmise, vetelpääste, eriolukordade lahendamise jms teemadel). Kolmapäeval, 7. juunil kell 14 on maavalitsuse saalis koolijuhtide nõupidamine-infopäev. Kaminasaalis on samal ajal alaealiste komisjoni töökoosolek (projektikonkursile laekunud projektide hindamine ja rahaliste vahendite jaotamine). Konkursile “Eesti kodu 2006” esitatud objektide hindamine, komisjoni ringsõit Jõgevamaal. Neljapäeval, 8. juunil kell 10 on maavanem Kuremaal 2007. aasta Maapäeva ettevalmistuskoosolekul. Reedel, 9. juunil osaleb maavalitsuse esindus maavalitsuste suvemängudel Elvas. Laupäeval, 10. juunil kell 11 osaleb maavanem Palamusel Jõgevamaa puuetega inimeste V perepäeval “Võrdsed võimalused”. Tabivere vallas Maarjas on Jõgevamaa XII Suvemängud, korraldaja Jõgevamaa Spordiliit ?Kalju?.

Jõgeva linn
Täna on linnapea Viktor Svjatõ?ev Tallinnas Eesti Linnade Liidu ja ministeeriumide vahelise transpordi ja teede  töörühma koosolekul. Kell 16 on koolide direktorite konkursi komisjoni koosolek. Laupäeval, 10. juunil osaleb linna võistkond Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu suvemängudel Maarjas. Esmaspäeval,12. juunil kell 10 on linnavalitsuse istung.

Jõgeva vald
Neljapäeval, 8. juunil kell 14.15 on vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek Kassinurmes. Reedel, 9. juunil on külas sõbrad Paide vallast. Kavas on ühine matk Endla rabasse.

Pala vald
Neljapäeval, 8. juunil kell 19 on Kodavere kirikus kontsert-jumalateenistus. Laulavad ja musitseerivad In Boil ja Jaan Sööt.

Palamuse vald
Laupäeval, 10. juunil kell 11 algab Palamuse laululaval maakonna puuetega inimeste V perepäev “Võrdsed võimalused”. Külalised Jõgevamaalt ja mujalt. Esinevad Palamuse isetegevuslased ja Kaarepere kapell. Lastega tegeleb Palamuse lasteaia personal. Käigus eribussid.

Põltsamaa linn
Täna kell 18.30 on Põltsamaa staadionil Jõgevamaa meeste meistrivõistlused jalgpallis. Kohtuvad Põltsamaa Sport ja SK Kasepää.

Saare vald
6. ja 7. juunil on koolinoored Rannal laagris “Kaitse end ja aita teist”. Kolmapäeval, 7. juunil on Voore lasteaias koolieelikute spordipäev.

Tabivere vald
Reedel, 9. juunil peetakse Tabiveres ja laupäeval 10. juunil Maarjas Jõgevamaa XII suvemänge.

Torma vald
Täna kell 16 tuleb kokku vallavolikogu eestseisus

blog comments powered by Disqus