Nädal maakonnas

Maavalitsus

Täna on Jõgevamaa kohalike omavalitsuste endiste ja praeguste juhtide ning maavanema ametit pidanud meeste kokkusaamine. Kell 11 algab Siimustis puude istutamine, kell 11.30 maavalitsuse hoone ees pildistamine ja sümboolne viljakülv, kell 12.30 Kuremaa lossis nõupidamine. Kolmapäeval, 17. mail osaleb rahvakultuuri spetsialist Pille Tutt Maarja-Magdaleenas Tabivere valla kultuurikomisjoni nõupidamisel. Haridus- ja kultuuriosakonna peaspetsialist Maie Puusepp viibib Põltsamaal projekti ?Eesti Teater 100? Jõgevamaa päeva asjus. Reedel, 19. mail on maavalitsuse töötajad turunduskommunikatsiooni koolitusel Kuremaal. Pühapäeval, 21. mail kell 11 viibib Pille Tutt Vaiatus Jakobsoni Talupäeval.

Jõgeva linn

Täna kell 14.30 sõidavad 1938. aasta klubi liikmed Elistvere loomaparki. Kell 16 on linnavolikogu arengu- ja majanduskomisjoni koosolek. Kell 16.20 on sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni ning rahanduskomisjoni koosolek. Kell 17 algab Jõgeva linna pargijooks Piiri pargis. Kolmapäeval, 17. mail kell 14 on linna arengukava kultuuri töörühma koosolek kultuurikeskuses. Kell 16 on samas linnapäevade organiseerimisrühma koosolek. Neljapäeval, 18. mail kell 14 on linnavalitsuses avalike ürituste läbiviimise korra arutelu. Kell 16 algab linnavalitsuse saalis linnapea Viktor Svjatõ?evi vastuvõtt spordiklubi Tähe võistkonnale. Reedel, 19. mail kell 10 on linna arengukava linnamajanduse töörühma koosolek. Kell 15 on linnavalitsuses kultuurikeskuse pargi projekti tutvustus ja arutelu. Laupäeval, 20. mail kell 14 algab linnaraamatukogu laste lugemissaalis muinasjutuhommik “Külas muinasjutul”. Esmaspäeval, 22. mail kell 10 on linnavalitsuse istung. Linnaraamatukogus avatakse fotonäitus “Raudtee ääres sündinud suurvaimud”.

Jõgeva vald

Täna kell 13 on Jõgeva valla koolinoorte viievõistlus Laiuse staadionil. Kell 15 on volikogu eelarve-, majandus- ja erastamiskomisjoni koosolek. Laiuse lasteaia lapsed külastavad Tartu mänguasjamuuseumi, Laiuse kooli V-IX klassidel on spordipäev. Kolmapäeval, 17. mail on valla laste seeriajooksu II etapp Vaimastveres. 17.- 19. maini on Soome Toivola kooli õpilased külas Kiigemetsa Koolis ja Kiigemetsa Kooli õpilased külas Toivola koolis. 17.- 18. mail osalevad Kiigemetsa Kooli sportlased Eesti Eriolümpia Rahvuslikel Suvemängudel Tallinnas. Reedel, 19. mail on Laiuse kooli algklasside ekskursioon Emajõe Suursoosse.

Palamuse vald

Reedel, 19. mail kell 11 algab Kaarepere eakate piknik Elistvere loomapargis. 19. ja 20. mail on Palamuse rahvamajas lasteaia ja algklassiõpetajate draamakoolitus. 20. ja 21. mail on valla laste kultuuri- ja kontserdireis Liepa valda Lätimaale.

Põltsamaa linn

Kolmapäeval, 17. mail kell 19 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis stiilipidu ?Kuuekümnendad? alates VII klassist. Kell 16 algab tervisepäev kultuurikeskuses. Kell 16 saab kokku linnavolikogu eestseisus. Neljapäeval, 18.mail kell 18 on muusikakooli saalis lõpetajate kontsert. Reedel, 19. mail kell 18 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumi kevadpidu kultuurikeskuses.14. – 20. maini on Põltsamaa Ühisgümnaasiumis külalised Saksamaalt, Soomest, Lätist ja Hispaaniast. 19.-21.maini esineb muusikakooli sümfoniettorkester Soomes Orimattilas.

Põltsamaa vald

Täna kell 10 on vallavolikogu kultuurikomisjoni koosolek. Lustivere koolis on kevadine spordipäev ja V klassi õpilased osalevad üle-eestilisel terviseolümpiaadil. Neljapäeval, 18. mail kell 14 on vallavolikogu istung. 19. ja 20. mail osalevad Lustivere kooli õpilased Harglas üle-eestilisel murdelaulu ja -luule päevadel.

Saare vald

Pühapäeval, 21. mail kell 14 toimub Voore pargis laste Laulusiller. 22. maist kuni 3. juunini on Kalevipoja Kojas õppeaasta lõpuprogramm.

Tabivere vald

Pühapäeval, 21. mail kell 19 tuleb Tabivere rahvamajja kinobuss filmiga “Vana daami visiit”. Peaosas Ita Ever.

Torma vald

16. – 21. maini osaleb Sadala kooli kolm õpetajat Sotimaal Comenius 1 projekti koosolekul. Reedel, 19. mail viibivad Sadala kooli õpilased Endla looduskaitsealal. Torma kooli õpilased lähevad ekskursioonile Räpinasse. Ajavahemikel 19. – 20. ja 23. – 25. Mai on Torma valla territooriumil kaitsejõudude õppus “Kevadtorm 2006”. Pühapäeval, 21. mail kell 12 algab Vaiatu pargis Jakobsoni Talupäev.

blog comments powered by Disqus