Nädal maakonnas

Maavalitsus

Täna külastab regionaalminister Jaan Õunapuu Jõgevamaad. Kolmapäeval, 19. aprillil kella 9.30-15 viibib sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Monika Aasa sotsiaaltöötajate ümarlaual Võisiku hooldekodus. Rahvakultuuri spetsialist Pille Tutt on Jüri vallas Rae kultuurikeskuses rahvamajade juhatajate suurkogunemisel. Neljapäeval, 20. aprillil kell 15 avatakse maavalitsuse saalis kirjalikud enampakkumised. Kell 18 esineb maavanem Aivar Kokk kõnega Äripäeva Jõgevamaa ettevõtluse arengukonverentsil ja autasustamisel Tabivere Vaba Aja Keskuses. Kella 12 – 16.30 külastab regionaalminister Jaan Õunapuu Kasepääd ja Mustveed.

Jõgeva linn

Täna kell 16 on linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni ning rahanduskomisjoni ühine koosolek linnavalitsuse saalis. Neljapäeval, 20. aprillil on linnavolikogu ja -valitsuse liikmete kolmas koolituspäev kultuurikeskuse kammersaalis. Esmaspäeval, 24. aprillil kell 10 on linnavalitsuse istung.

Jõgeva vald

Kiigemetsa koolis on värvide nädal.  Algklasside eesti keele nädal ja keskastme reaalainete nädal on Laiuse koolis, südamenädal Jõgeva aleviku lasteaias, Kurista lasteaias Karukell ja Kuremaa Lasteaed-Algkoolis. Täna toimub vallavanema ja volikogu esimehe vastuvõtt valla 2005. aasta parimatele sportlastele. Kolmapäeval, 19. aprillil on Vaimastvere õpilaskodus valla haridusjuhtide ühine nõupidamine ning laste hoolekandekomisjoni koosolek. Neljapäeval, 20. aprillil kell 14 on vallavolikogu istung. 22.- 23. aprillil on jüripäeva talgud ja rollimäng “Jüriöö ülestõus” Kassinurme mägedes.

Kasepää vald

Neljapäeval, 20. aprillil kell 11 algab Kasepää rahvamajas Omedu sadama koosolek. Reedel, 21. aprillil külastab valda regionaalminister Jaan Õunapuu, kes kohtub kella 13 – 14 Kasepää rahvamajas rahvaga.

Mustvee linn

Reedel, 21. aprillil kell 15 kohtub kultuurikeskuses rahvaga regionaalminister Jaan Õunapuu. Kell 18 on linnas jüriöö jooks. Kell 21 algab jüriöö disko kultuurikeskuses. 

Pala vald

Täna kell 14 on Horre Saluste Lasteteatri etendus ?Võlukook? Pala kultuurimajas. Reedel, 21. aprillil kell 21 on jüriöö jooks. Laupäeval, 22. aprillil kell 19 toimub jüripäeva peoõhtu Ranna rahvamajas.

Palamuse vald

Palamuse Gümnaasiumis on tervisenädal. Reedel, 21. aprillil kell 12 on Kaarepere rahvamajas eakate õdus õhtupoolik. Palamuse Gümnaasiumis korraldatakse jüriöö jooks. Laupäeval, 22. aprillil kell 16 on Palamuse rahvamajas mälumäng ning kell 20  algab samas kohvikklubi õhtu.

Põltsamaa linn

Täna külastab Põltsamaa linna ja valda regionaalminister Jaan Õunapuu. 19. ja 20. aprillil  külastavad Põltsamaa linna sõpruslinna Skrunda linna ettevõtjad. Neljapäeval, 20. aprillil osaleb linnapea Jaan Aiaots Jõgevamaa ettevõtluse arengukonverentsil Tabiveres. Kell 11 on Jõgeva Maakonna Keskraamatukogus konverents ?Raamatukogude roll Põltsamaa ajaloos?. Kell 18 külastab kultuurikeskust liliputtide tsirkus. Reedel, 21. aprillil on Põltsamaa Ühisgümnaasiumi I – VI klassi õpilastel külas loodusteadlane Hendrik Relve. Laupäeval, 22. aprillil on Eesti piirkonna Lions- klubi 15 kuberneri kokkusaamine Sõpruse Pargis. Kell 14 on kunstikooli II lõpetamine Lossi restoranis. Kell 18 on EELK Põltsamaa Niguliste koguduses kontsert ?50 aastat segakoorilaulu Põltsamaa kirikus?. Pühapäeval, 23. aprillil kell 11 on Põltsamaa kirikus koguduse õpetaja Markus Haameri ametissepühitsemine. Kell 13 on kultuurikeskuses LAULUSILLER 2006. Esinevad Põltsamaa linna ja piirkonna väikesed laulusolistid.

Põltsamaa vald

Neljapäeval, 20. aprillil kell 14 on vallavolikogu istung. Reedel, 21. aprillil tähistab Adavere kool 240. aastapäeva. Laupäeval, 22. aprillil on kooli vilistlaste, ja endiste töötajate kokkutulek.

Saare vald

Kolmapäeval, 19. aprillil kell 14 on Saare noorte näiteringi etendus Trollitalv Voore kooli õpilastele. Neljapäeval, 20. aprillil kutsub MTÜ Ida-Eesti Jäätmehoolduskeskus infopäevale Kalevipoja Kojas. Reedel, 21. aprillil kell 21 on Saare rahvamajas tantsuõhtu koos Aimar Pihlakuga.

Tabivere vald

Tabivere Gümnaasiumis on võõrkeele nädal. Kolmapäeval, 19. aprillil toimub Maarja koolis Julius Mägiste kirjandus- ja kunstipreemiate kätteandmine. Neljapäeval, 20. aprillil külastavad Maarja kooli Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasiumi VI klassi õpilased (võetakse osa tundidest, külastatakse loomaparki ja Kalevipoja muuseumi). Tabivere Gümnaasiumis esineb liliputtide tsirkus “Fööniks”. Reedel, 21. aprillil on seltsingu Lumeroos koosviibimine, külla tuleb bioenergeetik Toomas Päll. Kell 20 on Tabivere rahvamajas peoõhtu noortele, esineb “Dynamint”. Laupäeval, 22 .aprillil kell 10 on Tabivere rahvamajas tervisepäev. Kell 10 loeng “Hoia oma süda terve”, dotsent Evi Maiste. Kell 11 on võimalus testida oma tervisenäitajaid, osalevad meditsiinifirmad. Pühapäeval, 23. aprillil toimub Maarjas jüriöö jooks.

Torma vald

Torma lasteaias Linnutaja on südamenädal. Valitakse “Linnutaja rammumees 2006”. Täna kell 15 on vallavolikogu istung. Kolmapäeval, 19. aprillil on keelepäev Torma koolis. Kell 12 on  Sadala rahvamajas ja kell 14 Torma rahvamajas infopäev korraldatud jäätmeveost ja keskkonnakaitsest. Neljapäeval, 20. aprillil on Jõgevamaa algklasside näitemängupäev Torma rahvamajas. Reedel, 21. aprillil tähistatakse Sadala koolis maapäeva. Torma lasteaeda külastavad Rapla maakonna lasteaiaõpetajad. Esmaspäeval, 24. aprillil on jüriööjooks Sadala ja Torma koolis.

blog comments powered by Disqus