Nädal maakonnas

Maavalitsus

Täna kella  12 – 14 on kriisikomisjoni nõupidamine maavalitsuse saalis, teemaks maakonna muudetud kriisiplaan ja linnugripiks valmisolek. Kella 11 – 14 on Jõgeva kultuurikeskuses teabepäev “Erivajadusega lapse/noore valik – tavakool või erikool??. Kolmapäeval, 15. märtsil on Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolek Saadjärve Looduskeskuses. Kella 15 – 17 kohtub maavanem Jõgevamaad väisavate Ameerika Ühendriikide Suursaatkonna esindajatega. Kell 12.30 algab Adavere Põhikoolis õpilaskodude päev. 19. – 22. märtsini viibib maavanem Aivar Kokk visiidil Moldovas.

Jõgeva linn

Jõgeva Ühisgümnaasiumis on algklasside ainenädal. Jõgeva Ühisgümnaasiumis on emakeelepäeva kõnevõistlus. Täna kell 11 on seminar ?Jõgevamaa fantaasiarikkad noored? kultuurikeskuses. Kell 16 on koolinoorte tantsu- ja talendifestival ?Play Back Fest 2006? Jõgeva maakondlik eelvoor kultuurikeskuses. Kell 18 algab kultuurikeskuses kohtumisõhtu ?Mõeldes Betti Alverile?, külas Aili Paju. Kolmapäeval, 15. märtsil kell 14 on linna hariduse arengukava töörühma koosolek Jõgeva Täiskasvanute Keskkoolis. Kell 17.15 on luule- ja muusikaõhtu “Tuulelapsed ” raamatukogu sünnipäeva ja kevade ootuses koos Reine ja Jaanaga linnaraamatukogu laste lugemissaalis. Neljapäeval, 16. märtsil kell 9.30 Jõgeva Lasteaia Karikakar lauluvõistluse ?Laulurõõm? 10. aastapäeva tähistamine kultuurikeskuses. Kell 10 algab alustava ettevõtja baaskoolitus kultuurikeskuses. Kell 12 on samas maakonna IX klasside kutsevaliku infopäev. Kell 18 on Jõgeva Gümnaasiumis kooliteatri “Liblikapüüdja” vanema astme etendus.  Reedel, 17. märtsil kell 10 on alustava ettevõtja baaskoolitus kultuurikeskuses. Kell 10.30 külastab kultuuriminister Raivo Palmaru Jõgeva kultuuriobjekte. Kell 12 on kultuurikeskuses Rakvere teatri lasteetendus ?Pipi?. Kell 19 on Rakvere teatri etendus ?Siiralt valetades?. Laupäeval, 18. märtsil kell 10 on Eesti meistrivõistlused naiste saalihokis spordikeskuses Virtus. Kell 11 on ETV laulukonkursi ?Laulukarussell 2006? Jõgeva linna eelvoor ?Laulusild 2006? kultuurikeskuses. Pühapäeval, 19. märtsil kell 10 on Eesti meistrivõistlused naiste saalihokis spordikeskuses Virtus. Kell 15 on  ETV laulukonkursi ?Laulukarusell 2006? Jõgevamaa eelvooru ?Laulusild 2006? Jõgeva  piirkonna proov kultuurikeskuses.

 Jõgeva vald

Täna kell 14 on valla üldplaneeringu ülevaatamine. Jõgeva aleviku lasteaias, Laiuse lasteaias, Siimusti lasteaias, Kiigemetsa Koolis tähistatakse emakeelepäeva. Kolmapäeval, 15. märtsil kell 10 on valla lasteaedade laulupäev Siimusti algkooli saalis. Kell 10 on Jõgevamaa noorte meistrivõistlused ujumises Kuremaa ujulas. Neljapäeval, 16. märtsil kell 16 on Jõgevamaa TV 10 Olümpiastarti kõrgushüppeetapp Laiuse kooli võimlas Laiuse Vedru. Reedel, 17. märtsil kella 9 – 16 on valla laste hoolekandekomisjoni ja Jõgeva maakonna alaealiste komisjoni ühiskoolitus vallavalitsuse saalis. Laupäeval, 18. märtsil on Laiuse Põhikooli 320. aastapäeva pidustused.

Mustvee linn

Mustvee Gümnaasiumis on keeltenädal. Täna kell 10 algab kultuurikeskuses kalurite infopäev “Peipsi kalanduse hetkeolukord ja probleemid”. Kolmapäeval, 15. märtsil on Mustvees kinobuss. Kell 14.30 näidatakse koguperefilmi “Ruudi”. Kell 17 saab näha Eesti-Saksa koostööfilmi “Kõrini”.

Pala vald

Täna kell 12 on Ranna rahvamajas emakeelepäev. Reedel, 17. märtsil kell 18 toimub Pala kultuurimajas Pala kooli kevadball.

Palamuse vald

Kolmapäeval, 15. märtsil kella 9 – 11 on Palamuse rahvamajas doonoripäev. Reedel, 17. märtsil kell 9 on Palamuse rahvamajas Palamuse Gümnaasiumi karjääripäev. Kell 13 on Palamuse rahvamajas eakate klubi pidu. Laupäeval, 18. märtsil kell 19 on Luua klubis Rockfest 06. Kell 20 on Palamuse rahvamajas kohvikklubi õhtu.

Puurmani vald

Neljapäeval, 16. märtsil on vallavolikogu istung. Reedel, 17. märtsil on Puurmani Gümnaasiumis folklooripäev.

Põltsamaa linn

Täna kell 11 on Felixhallis võrkpalli vabariikliku alagrupi D-klass. Kolmapäeval, 15. märtsil kell 11 külastab Põltsamaa linnavalitsust ja Põltsamaa Ühisgümnaasiumi Ameerika Ühendriikide suursaatkonna delegatsioon. Neljapäeval, 16. märtsil kell 16 on Kuningamäel Põltsamaa piirkonna meistrivõistlused suusatamises. Reedel, 17. märtsil kell 16 on Põltsamaa Kunstikooli näituse avamine ?Põltsamaa prominentide portreed? kultuurikeskuse galeriis. Laupäeval, 18. märtsil kell 19 on Põltsamaa Lions-klubi tuluõhtu ?Kantripidu? kultuurikeskuses.

Põltsamaa vald

Täna kell 9 on vallavalitsuse istung. Kell 14 on kohtumine Kamari järve veesuusakeskuse projektijuhiga. Kolmapäeval, 15. märtsil tulevad Lustivere kooli Tartu Ülikooli tudengid ja oma ala asjatundjad väitlema õpilasi huvitavatel teemadel. Reedel, 17. märtsil korraldab politsei koolis teabepäeva.

Saare vald

Neljapäeval, 16. märtsil kell 13 on Saare rahvamajas memme-taadi pidu ansambliga Teine Mees. Kell 19 on Saare rahvamajas aeroobikatreening.

Tabivere vald

Pühapäeval, 19. märtsil kell 14 on Tabivere kapellitoas pühapäeva pärastlõuna kapelliga. Õhtul kell 18 näidatakse Tabivere rahvamajas filmi ?Ruudi?.

blog comments powered by Disqus