Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Linnaraamatukogu laste lugemissaalis on raamatunäitus ?VIII Nukitsa-konkurss? ning kultuurikeskuses fotonäitus ja videoinstallatsioonid ?Valgus? Sülli Reet Vaino, Urmas Vaino ja Anatoli Makarevit?i töödest. Spordikeskuses Virtus on üleval fotonäitus ?Tunne oma kodulinna?, Jõgevamaa Keskkonnateenistuses fotonäitus ?Ääremail?. Täna kell 11.30 on AS Verol Tehased rapsipäev kultuurikeskuses. Kell 17 algab Piiri pargi suusatamise etapp Piiri pargis. 21. ja 22. veebruaril on ?LiiVii Ajuristmik?, koolinoorte liiklusviktoriini eelvoor Jõgeva Ühisgümnaasiumis. Kolmapäeval, 22. veebruaril kell 11.15 on Miku-Manni lasteteatri etendus ?Kes ei tööta, see ei söö? lasteaias Karikakar. Jõgeva Gümnaasiumis on luulepäev ?Luuletused kodust ja kodumaast?. Kell 16 toimub vabariigi aastapäevale pühendatud õpilaskontsert muusikakoolis. Kell 18 on kultuurikeskuses vabariigi aastapäevale pühendatud Jõgeva linna aktus-kontsert Tartu Akadeemilise Meeskooriga. Neljapäeval, 23.veebruaril kell 9.30 on iseseisvuspäeva tähistamine lasteaedades Rohutirts ja Karikakar. Kell 16 on vabariigi aastapäevale pühendatud õpilaskontsert muusikakoolis. Laupäeval, 25. veebruaril kell 10.30 peetakse spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistlused saalihokis. Kell 11 algab Valdur Rajalo mälestusturniir jäähokis Mustvee mnt hokiväljakul. Pühapäeval, 26. veebruaril kell 10.30 on Eesti meistrivõistlused saalihokis spordikeskuses Virtus. Kell 11 jätkub Valdur Rajalo mälestusturniir jäähokis.

Jõgeva vald

Täna kell 14 on vallavalitsuse istung. Kell 14 algab Vaimastveres õpilaskodu teemaline ümarlaud. Kolmapäeval, 22. veebruaril kell 14 on vallavolikogu istung vallamaja saalis. Kell 18 on vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert Kuremaa lossis. Jõgeva aleviku lasteaed korraldab loodusretke metsa. Neljapäeval, 23. veebruaril tähistatakse valla koolides ja lasteaedades vabariigi aastapäeva. Kell 16 on Kuremaa terviseradadel Jõgevamaa meistrivõistlused suusatamises. Reedel, 24. veebruaril on Jõgeva alevikus päikesetõusul pidulik lipuheiskamine, kell 16 vabariigi aastapäeva pidulik koosviibimine Jõgeva aleviku ANKs. Kell 11 on Laiuse Põhikooli võimlas Jõgevamaa TV 10-Olümpiastarti II etapp (teivas) ja auhinnavõistlus Laiuse Toigas. Laupäeval, 25. veebruaril korraldatakse Laiuse mäel kogupere meelelahutusüritus ?Talverõõm?. Kell 14 algab vabariigi aastapäeva jumalateenistus Laiuse kirikus.

Pala vald

Kolmapäeval, 22. veebruaril kell 19 on Pala kultuurimajas vabariigi aastapäeva kontsert ?Kodu on kogu me maailma algus …?. Esinevad valla isetegevuslased. Külalisena Alatskivi Keskkooli laululapsed Eve Koorti juhendamisel. Reedel, 24. veebruaril kell 10 peetakse Pala kooli võimlas vastlaturniir korvpallis.

Palamuse vald

Kolmapäeval, 22. veebruaril kell 16 on vallavolikogu istung. Neljapäeval, 23. veebruaril kell 15.30 saab Palamuse rahvamajas vaadata etendust “Pöial-Liisi”. Reedel, 24. veebruaril kell 14 toimub vabariigi aastapäeva kontsert Palamuse rahvamajas. Laupäeval, 25. veebruaril kell 16 on rahvamajas mälumängu II voor. Pühapäeval, 26. veebruaril kell 13 algab Palamuse rahvamajas põnnidisko. Esmaspäeval, 27. veebruaril kell 13.15 on Palamuse rahvamajas lasteteatri Sõber etendus “Karukoopa lood”.

Puurmani vald

Täna on Puurmani Gümnaasiumis lahtiste uste päev ja kooli hoolekogu koosolek. Neljapäeval, 23. veebruaril toimub Puurmani Gümnaasiumis vabariigi aastapäeva kontsert-aktus.

  1. Põltsamaa linn

Täna kell 14 algab Kuningamäel piirkonna koolide klassidevaheline suusavõistlus. Kell 15 on linnavolikogu istung. Kolmapäeval, 22. veebruaril kell 16.30 on muusikakoolis kontsert “Akordion ja sõbrad” (esinejad Tartust). Kell 10 on Felixhallis Jõgevamaa MV saalijalgpallis (B-kl tüdrukud). Neljapäeval, 23.veebruaril kell 19 on vabariigi aastapäeva pidulik õhtu. Reedel, 24. veebruaril kell 11 algab vabariigi aastapäeva jumalateenistus EELK Põltsamaa kirikus. Kell 12.15 on mälestusminutid Vabaduseplatsil. Kell 14 on Felixhallis saalijalgpall (1995-1996). Kell 14 on vabariigi aastapäeva pidulik pärastlõuna. 25. ja 26. Veebruaril peetakse Felixhallis FelixCup võrkpallis.

Põltsamaa vald

Kolmapäeval, 22. veebruaril kell 13 algab vallavolikogu istung. Reedel, 24. veebruaril on Lustivere piirkonna külade ühine lipuheiskamine. Kell 14 on pidulik pärastlõuna Põltsamaa kultuurikeskuses, kus esinevad Põltsamaa, Lustivere ja Adavere isetegevuslased.

Saare vald

Kolmapäeval, 22. veebruaril kell 16 on vallavolikogu istung. Neljapäeval, 23. veebruaril on vabariigi aastapäeva tähistamine Voore koolis.

Tabivere vald

Kolmapäeval, 22. veebruaril kell 18 toimub Tabivere Gümnaasiumis tublide õppurite ja nende vanemate austamisõhtu. Neljapäeval, 23. veebruaril on Maarja Põhikoolis vabariigi aastapäevale pühendatud aktus ja “presidendipaari” pidulik vastuvõtt. Tabivere Gümnaasiumis on vabariigi aastapäevale pühendatud aktus. Reedel, 24. veebruaril tähistatakse vabariigi aastapäeva Tabivere vallamuuseumis. Päeva alustatakse pärgade asetamisega Vabadussõja mälestussammaste juurde Maarjas ja Äksis. Kell 11 esineb muuseumis päevakohase tervitusega valla esindaja, meelelahutust pakub lastekapell ja rahvamaja luulering. Tabivere Noorteühing peab tuulikus vabariigi aastapäeva pidu. Kell 19 algab Maarja rahvamajas kontsert, kus esineb kitarriduo Indrek Kruusimaa-Peep Ojaveski ja laulab Annaliisa Uusma. Esmaspäeval. 27. veebruaril külastab Tabivere Noorteühing Jõgeva politseijaoskonda.

Torma vald

Neljapäeval, 23. veebruaril kell 19 on Torma rahvamajas vabariigi aastapäeva kontsert. Esineb Revalia kammerkoor Hirvo Surva juhatusel.

blog comments powered by Disqus