Nädal maakonnas

Maavalitsus

Täna kell 14 algab Põltsamaal SA Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus nõukogu koosolek. Neljapäeval, 16. veebruaril kell 11 algab maavalitsuse saalis alaealiste komisjoni istung. Toimub meetme 3.5 komisjoni ringkäik Jõgevamaa objektidel. Reedel, 17. veebruaril kell 13 panevad maavanem Aivar Kokk ja sotsiaalminister Jaak Aab nurgakivi Siimusti lastekodu “Metsatareke” juurdeehitisele. Laupäeval, 18. veebruaril kell 10 algavad Mustvee Gümnaasiumis, Põltsamaa Ühisgümnaasiumis ja Jõgeva Ühisgümnaasiumis ajalooolümpiaadi piirkondlikud voorud. Kell 19 algab Jõgeva kultuurikeskuses maavanem Aivar Koka pidulik vastuvõtt Eesti Vabariigi 88. aastapäeva tähistamiseks.

Jõgeva linn

Linnaraamatukogu laste lugemissaalis on sellel nädalal raamatunäitus “VIII Nukitsa-konkurss”, kultuurikeskuses fotonäitus ja videoinstallatsioonid ?Valgus? Sülli Reet Vaino, Urmas Vaino ja Anatoli Makarevit?i töödest. Fotonäitus ?Tunne oma kodulinna? on spordikeskuses Virtus, fotonäitus ?Ääremail? Jõgevamaa keskkonnateenistuses. Täna kell 9 on kultuurikeskuses Jõgeva Sordiaretuse Instituudi aastaseminar. on lasteteatri Trumm etendus ?Tuisulill? Jõgeva Gümnaasiumis. Jõgeva Gümnaasiumis on kergejõustikuvõistlused VII – XII klassidele. Kell 19 on Pärnu Teatri Endla etendus ?Diileri valik? kultuurikeskuses. Neljapäeval, 16. veebruaril osalevad linnavalitsuse töötajad linnade ja valdade päevadel Tallinnas. Kell 18 on Margus Rumpi autoriõhtu ?Avatud meelega maailmas? kultuurikeskuses. 15. – 17. veebruarini on Jõgeva Ühisgümnaasiumis võistlused IV – VII klasside poistele “Osavaim Poiss 2006”. Reedel, 17. veebruaril kell 18 on salongiõhtu Jõgeva Gümnaasiumis. Laupäeval, 18. veebruaril kell 10 on Eesti meistrivõistlused kreeka – rooma maadluses spordikeskuses Virtus. Esmaspäeval, 20. veebruaril kell 10 on linnavalitsuse istung.

Jõgeva vald

Täna kell 12 kell 17.30 on Siimusti Avatud Noortekeskuse avamispidu. Kolmapäeval, 15. veebruaril kell 14 on volikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek Vaimastveres. 15. ja 16. veebruaril viibib vallavanem Saima Kalev Brüsselis Regioonide Komitee plenaaristungil. Reedel, 17. veebruaril kell 13 on Siimusti lastekodu peremaja pidulik nurgakivi panek. Kell 17 on Vaimastvere ANKis sõbrapäeva pidu. Kell 20 on Vaimastveres vabariigi aastapäeva pidu, korraldaja külaselts Waks. Laupäeval, 18. veebruaril kell 11 on nõelpitsi õpetamise päev Laiuse õletoas. Kell 16 on Siimusti ANKis kursus “Pisiteadmised kokandusest”. Pühapäeval, 19. veebruaril peetakse Siimustis Kiigemetsas laste (7-16 a) suusavõistluse kolmikürituse I etapp.

Kasepää vald

14. veebruarist kuni 4. aprillini
on Kasepää rahvamajas võimalik osaleda lapsevanemate koolitusel Gordoni perekooli tundides teisipäeviti kella 17.15 – 20.45.

Mustvee linn

Täna
tähistatakse Mustvee Gümnaasiumis sõbrapäeva. Kogu päeva on avatud sõbrapäevapostkast, sõbrapäevakohvik jne. Kell 19 on kultuurikeskuses mälumänguturniir. Neljapäeval, 16. veebruaril kell 13.30 on kultuurikeskuses Mihkel Mattiiseni loeng-kontsert klaveriga “Bachist JAMini”. Kell 18 on kultuurikeskuses ravikosmeetika ja ravipreparaatide esitlus “Doktor Nona surnumere annid”. Reedel, 17. veebruaril kell 18 algab kultuurikeskuses sõbrapäeva õhtu noortele.

Pala vald

Reedel, 17. veebruaril kell 18
on Pala kultuurimajas sõbrapäeva disko. Laupäeval, 18. veebruaril osaleb Pala valla võistkond Peipsi talimängudel Värskas.

Palamuse vald

Täna kell 18
on Luua klubis sõbrapäevapidu: paaridevaheline loovust nõudev võistlusmäng ja valgusfooridisko. Kolmapäeval, 15. veebruaril on Luua Metsanduskooli õpilasesindus külas Räpina Aianduskoolil. Reedel, 17. veebruaril on Palamuse Gümnaasiumis sõbrapäevapidu. Laupäeval, 18. veebruaril kell 12 on eakate õdus õhtupoolik Kaarepere rahvamajas.

Puurmani vald

Täna
tähistatakse Puurmani Gümnaasiumis sõbrapäeva. Kolmapäeval, 15. veebruaril teevad Puurmani Gümnaasiumi õpilased õppekäigu Tartusse füüsikainstituuti.

Põltsamaa linn

Täna
kohtuvad Põltsamaa linnapea ja Põltsamaa vallavanem keskkonnaministeeriumis keskkonnaminister Villu Reiljaniga. Kell 11 on kultuurikeskuses Pärnu teater Endla etendusega “Pöial-Liisi”. Kell 19 algab kultuurikeskuses Endla etendus “Diileri valik”. 15. – 17. veebruarini osalevad linnapea Jaan Aiaots, sotsiaalnõunik Kaire Bubnis, õigusnõunik Ülle Aliorg ja majandusnõunik Maimu Kelder linnade ja valdade päevadel Tallinnas. Reedel, 17. veebruaril kell 19 on kultuurikeskuses disko. DJ Tauri.

Põltsamaa vald

Neljapäeval, 16. veebruaril
on valla suusasprint Adaveres. Põltsamaal kohtuvad Lustivere Põhikooli ja Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilasomavalitsused. Pühapäeval, 19. veebruaril peetakse Põltsamaa piirkonna suusavõistlused Kuningamäel ja Lustiveres.

Saare vald

Täna kell 8 alustatakse Voore koolis sõbrapäevaga. Voore lasteaias on sõbrapäeva mängupidu. Kolmapäeval, 15. veebruaril kell 13.50 on Voore koolis kontsert eesti muusikast “Kodumaine viis”. Reedel, 17. veebruaril on aktiviseerimiskeskuses noortedisko.

Tabivere vald

Täna on Tabivere rahvamajas sõbrapäeva disko. Kolmapäeval, 15.veebruaril külastavad Tabivere Vaba Aja Keskust ja rahvamaja rahvamajade juhatajad üle Eesti. Reedel, 17. veebruaril on vallavolikogu istung. Tabivere noorteühingu liikmed külastavad Tartu haridusmessi “Intellektika 2006” ning Tartu noortekeskust Koht. Kell 12 on klubi Lumeroos koosviibimine kapellitoas, kell 19 algab ansambli Lindpriid kontsert rahvamajas. Laupäeval, 18. veebruaril algusega kell 16 peetakse rahvamajas asutustevaheline mälumänguturniir. Kell 19 korraldab Club Extra Maarja rahvamajas sõbrapäevapeo.

blog comments powered by Disqus