Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 14 on abilinnapea Aare Olgo Põltsamaa ja Pedja jõe valgalade veemajanduse arendamise projekti nõupidamisel Põltsamaal. Kell 14 on linna uue arengukava koostamise peagrupi nõupidamine linnavalitsuse saalis. Kell 15 on linnavolikogu sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni koosolek linnavalitsuse saalis. Kolmapäeval, 14. detsembril kell 11 algab maakonna rahvamuusikute koolitus kultuurikeskuses. Kell 15 on linnavolikogu arengu- ja majanduskomisjoni koosolek linnavalitsuse saalis. Neljapäeval, 15. Detsembril algusega kell 10 peetakse kultuurikeskuses kriminaalpreventsiooni päeva. Kell 10.30 on raudteeületuskoha töögrupi koosolek linnavalitsuse saalis, kell 15 samas linnavolikogu rahanduskomisjoni koosolek. Kell 15 on linna pensionäride jõulupidu kultuurikeskuses. Reedel, 16. detsembril kell 17.15 algab luule- ja muusikaõhtu “Valguse viisid” linnaraamatukogus. Valgust aitavad püüda ja hoida Reine ja Jaana. Laupäeval, 17. detsembril kell 11 on näituse “Päikesepüüdjad” avamine kultuurikeskuses. Näitus jääb avatuks jaanuari kolmanda nädalani. Kell 12 peetakse Kuremaa lossis Jõgeva muusikakooli laulu-mängukooli jõulupidu. 17. ja 18. detsembril kell 9.30 on Eesti meistrivõistlused saalihokis spordikeskuses Virtus. Pühapäeval, 18. detsembril kell 15 on IV advendi jumalateenistus EELK Jõgeva koguduse kiriklas. Laulab Kadri Tegelmann. Kell 16 on kultuurikeskuses jõulukontsert. Esinevad Jõgevamaa Poistekoor, Jõgevamaa Noorte Meeste Koor, Jõgeva Meeskoor Mehis ja Jõgeva Kammerkoor.

Kell 17 avatakse linna jõulukuuse all jõuluvana kontor.

Jõgeva vald

Täna on vallavolikogu ringsõit vallas. Kell 13 viib vallavolikogu revisjonikomisjon vallavalitsuses läbi revisjoni. Kell 15 on volikogu eelarve-, majanduse ja erastamiskomisjoni koosolek. Kell 16 on volikogu eestseisuse koosolek. Kolmapäeval, 14. detsembril on Laiuse lasteaia 31. sünnipäev. Neljapäeval, 15. detsembril kell 12 on vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni koosolek. Kell 15 on vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek. Reedel, 16. detsembril on allasutuste ja MTÜde esindajatel Voore külalistemajas koolitus ?Elujõud hingesügavusest?. Laupäeval, 17. detsembril kell 13 avatakse Jõgeva kultuurikeskuses kultuuriseltsi Vanaveski fotonäitus ?Ülistuslaul Päikesele?. Kell 14 on Siimusti Avatud Noortekeskuses koolitus ?Pisiteadmised kokandusest?, pärast seda peetakse jõulupidu. Pühapäeval, 18. detsembril alates kella 14 Siimusti Avatud Noortekeskuses avatud jõulumaa.

Maavalitsus

Täna kell 10 peetakse Mustvee piirkonna hariduselu ümarlauda, milles osaleb ka maavanem Aivar Kokk. 13. ja 14. detsembril on Toilas kolme maakonna uimastiennetusnõukogude seminar. Kolmapäeval, 14. detsembril kell 10 algab Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolek. Kell 14 avab maavanem Aivar Kokk koos omavalitsusjuhtidega maavalitsuse ees maakonna lipuväljaku, kus lehvivad kõigi maakonna 13 omavalitsuse lipud, maakonna ja Eesti Vabariigi lipp. Reedel, 16. detsembril kell 10 algab maavalitsuse saalis maakonna alaealiste komisjoni istung. Kell 13 algab Vaiatu rahvamajas reuma- ja radikuliidihaigete ühingu aastalõpu seminar. Kell 15 tänatakse maavalitsuse kaminasaalis ainesektsioonide juhte ja tehakse kokkuvõtteid 2005. aasta tegevusest.

<P align=justify>Pajusi vald

Neljapäeval, 15. detsembril korraldatakse Pajusi rahvamajas jõululaulude konkurss, millel osalevad Aidu ja Pisisaare kooli lapsed. Reedel, 16. detsembril on Pisisaare koolis piparkoogipäev. Kõik klassid valmistavad koos oma klassijuhatajaga ise piparkooke. Esmaspäeval, 19. detsembril esineb Pisisaare koolis hommikukontserdiga Põltsamaa kultuurikeskuse naisansambel Tiina.

Pala vald

Kolmapäeval, 14. detsembril kell 11 on mudilaste jõulupidu Pala Kultuurimajas. Külla tulevad päkapikud ja jõuluvana. Oodatakse kõiki koduseid lapsi. Kell 15 algab beebipidu Pala kultuurimajas. Vastuvõtt 2005. aastal sündinud lastele ja nende vanematele. Neljapäeval, 15. detsembril 16.30 vallavolikogu istung vallamajas. Reedel, 16. detsembril 19 on taidlejate jõulupidu Pala kultuurimajas. Laupäeval, 17. detsembril peetakse jahimeeste jõulupidu Pala kultuurimajas.

Puurmani vald

Puurmani Gümnaasiumis on täna kell 14 kohtumine maavalitsuse euronõuniku Jako Jaaguga. Neljapäeval, 15. detsembril on I klassi aabitsapidu. Reedel, 16. detsembril sõidavad algklasside õpilased Alatskivi jõulumaale.

Põltsamaa vald

Adavere lasteaaias Naksitrallid on piparkooginädal. Kõik rühmad küpsetavad ja kaunistavad erinevatel päevadel piparkooke. Täna kell 15.30 on Adavere mõisa saalis Põltsamaa Ühisgümnaasiumi laste jõulukontsert. Neljapäeval, 15. detsembril kell 14 on vallavolikogu istung. Lustivere kooli juures pargipuude varjus tegutseb 15.-19. detsembrini Päkapikula, mille tegevusse on kaasa haaratud ka Lustivere küla elanikud.

Tabivere vald

Täna kell 19 on Tabivere rahvamajas Indrek Kalda kontsert “Jagatud armastus”. Reedel, 16. detsembril algusega kell 12 peetakse Tabivere kapellitoas klubi Lumeroos jõulupidu. Kell 19 toimub Tabivere rahvamajas valla taidlejate jõulukontsert. Laupäeval, 17. detsembril kell 10 on Tabivere Gümnaasiumi võimlas jõuluturniir saalijalgpallis. Kell 18 on Tabivere rahvamajas Eestimaa Rahvaliidu Jõgeva MKÜ aastalõpu pidu. Pühapäeval, 18. detsembril kell 13 ootab jõuluvana väikelapsi Tabivere muuseumis. 12.-16. detsembrini selgitatakse Maarja koolis välja parim kabe- ja malemängija.

Torma vald

Täna on vallavalitsuse saalis MTÜ Ida-Eesti Jäätmehoolduskeskus üldkoosolek. Laupäeval, 17. detsembril kell 12 avatakse Torma rahvamajas laste jõulumaa “Päkapikula”. Pühapäeval, 18. detsembril kell 19 on Sadala Külade Seltsi rahvamajas külade jõuluõhtu “Läbi sahiseva lume” ning IV advendiküünla süütamine.

blog comments powered by Disqus