Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 13.45 on Jõgeva Ühisgümnaasiumis loeng-kontsert “2+1 d?ässis”. Kell 15 on linnavalitsuse saalis linna koolijuhtide konkursikomisjoni nõupidamine. Kolmapäeval, 30. novembril kell 11 ja 13 on kultuurikeskuses Pärnu Endla teatri etendus “Pöial-Liisi”. Kell 19 annab Endla teater kultuurikeskuses etenduse “Reispass”. Neljapäeval, 1. detsembril kell 11.30 on linnavalitsuse saalis nõupidamine Jõgeva jäähoki 60. aastapäeva tähistamise teemal. Kell 13 algavad spordikeskuses Virtus Jõgevamaa noorte meistrivõistlused males ja kabes. Samal ajal on kultuurikeskuses pensionäride pealelõuna teelaud ja vestlusring “Eluliselt olulistel teemadel”. Reedel, 2. detsembril kell 11 tähistatakse kultuurikeskuses rahvusvahelist puuetega inimeste päeva ja Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koja viiendat aastapäeva. Kell 18 algab kultuurikeskuses Jõgevamaa BandFest. Spordikeskuses Virtus algavad samal ajal Eesti meistrivõistlused saalihokis. Kell 20 on Jõgeva Avatud Noortekeskuses noorteüritus “Street Sounds”. Laupäeval, 3. detsembril kell 10 on kultuurikeskuses lastevanemate koolitus Tartu Rahvaülikoolilt. Samal ajal algab kultuurikeskuses maakonna poistekoori proov. Kell 10.30 jätkuvad spordikeskuses Virtus Eesti meistrivõistlused saalihokis. Kell 14 on jõulukuu kontsert muusikakoolis. Pühapäeval, 4. detsembril kell 14.40 jõuab Jõgeva raudteejaama Eesti Raudtee jõulurong. Kuni kella 11.10ni toimuvad etteasted ja jagatakse kommi. Kell 11 on Jõgeva koguduse kiriklas II advendi jumalateenistus.

Jõgeva vald

Täna kell 9 on vallavalitsuse istung. Kolmapäeval, 29. novembril kell 15 algab vallavolikogu muinsuskaitsekomisjoni koosolek. Neljapäeval, 1. detsembril viibib vallavanem Saima Kalev Brüsselis Kohalike ja Regionaalsete Omavalitsuste Kongressi kohalike omavalitsuste koja istungil. Kell 13 on vallavolikogu sotsiaal-, tervishoiu- ja korrakaitsekomisjoni koosolek. Pühapäeval, 4. detsembril kell 14 on EELK Laiuse kirikus II advendipüha jumalateenistus ning kell 15 algab kooriproov.

Maavalitsus

Täna kell 10 algab maavalitsuse saalis perevägivalla teemaline seminar. Kolmapäeval, 30. novembril on Järva-, Rapla- ja Jõgevamaa ettevõtluspäev Paides. Kell 16 on Kuremaal spordiliidu Kalju juhatuse koosolek ja kohtumine Järvamaa spordiliidu juhatuse liikmetega. Samal ajal on sotsiaal- ja tervishoiuosakonnas usaldustelefonil 126 vastajate koolitus ja nõupidamine. Neljapäeval, 1. detsembril kell 13 algab Mustvees HIV/AIDSi päeva üritus “Julge öelda EI”, kus huvilistega räägib endine narkomaan ning esineb ansambel Tuberkuloited. Võrus Kubijal on Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse nõukogu koosolek. Reedel, 2. detsembril kell 10 algab maavalitsuses nõupidamine Jõgeva-Põltsamaa gaasitrassi teemal ning fikseeritakse poolte täpsed kohustused ja tingimused. Samal ajal on maavalitsuses alaealiste komisjoni istung. 3. – 7. detsembrini külastab Jõgevamaa delegatsioon eesotsas maavanema Aivar Kokaga Jõgevamaa sõpruspiirkonda CarmarthenshireŽi Walesis. Maavanemat asendab sellel ajal majandusarenguosakonna juhataja Mati Jõgi.

Mustvee linn

Neljapäeval, 1. detsembril kell 13 algab kultuurikeskuses HIV/AIDSi päeva üritus. Reedel, 2. detsembril on kultuurikeskuses noortedisko. Pühapäeval, 4. detsembril on kultuurikeskuses II advendi kontsert.

Pala vald

Neljapäeval, 1. detsembril kell 16 algab Pala kultuurimaja Ranna rahvamajas arutelu maakasutustingimuste teemal Peipsi järve piirkonnas Rannal. Reedel, 2. detsembril kell 15 arutletakse Pala kultuurimaja jalutussaalis maakasutustingimuste üle Pala ja Nõva piirkonnas. Kell 19 on advendikontsert Pala kultuurimajas, kus esinevad Mustvee kultuurikeskuse, muusikakooli ja gümnaasiumi taidlejad.

Palamuse vald

Neljapäeval, 1. detsembril kella 16 – 19 on Kaarepere rahvamajas nobedate näppude päev (päkapikusussi valmistamine). Pühapäeval, 4. detsembril on Palamuse kirikus II advendipüha jumalateenistus. Laulab Torma valla segakoor.

Põltsamaa linn

Täna kell 17 on haridus- ja kultuurikomisjoni koosolek. Kolmapäeval, 30. novembril kell 15 on linnavalitsuse istung. Neljapäeval, 1. detsembril kell 15 külastavad linnavalitsust Pajusi vallavalitsuse ametnikud. Kell 19 on kultuurikeskuses Rakvere teatri etendus “Siiralt valetades”. Laupäeval, 3. detsembril kell 10 on Felixhallis Põltsamaa karikamängud jalgpallis. Kell 18 on kultuurikeskuses Läti sõpruslinna Skrunda naiskoori Sonate kontsert. Kaasa teevad Põltsamaa Noorte Naiste Koor ja saksofoniansambel. Pühapäeval, 4. detsembril kell 11 on II advendi jumalateenistus EELK Põltsamaa kirikus. Felixhallis on samal ajal Põltsamaa korvpalli 2005. aasta karikavõistluste finaalmängud. Kell 13 algab kultuurikeskuses jõulukuuskede ehtimise konkurss “Jõulukuusk 2005”. Esinevad puhkpilliorkester ja lasteansamblid. Kell 16 on puhkpilliorkestri Tartu kontsert kirikus.

Tabivere vald

Täna on Tabivere Gümnaasiumis loeng-kontsert, milles esinevad Lembit Saarsalu, Olav Ehala ja Toomas Rull. Kolmapäeval, 30. novembril kell 12 on Maarja rahvamajas Tallinna lasteteatri etendus “Tark kuningatütar”. Kell 16 on Tabivere Vaba Aja Keskuses valla kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek. Reedel, 2. detsembril kell 12.15 tähistatakse Tabivere vallamuuseumis kindral Johannes Orasmaa 115. sünniaastapäeva ja avatakse mälestuskivi. Kell 16 on Tabivere Vaba Aja Keskuse pidulik avamine.

Torma vald

Neljapäeval, 1. detsembril kell 19 etendab Salong-teater Torma rahvamajas huumorikava “Päevapiltnik”. Pühapäeval, 4. detsembril kell 12 on Sadala Külade Seltsi rahvamajas II advendiküünla süütamine ja jõulukaunistuste meisterdamine.

blog comments powered by Disqus