Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Jõgeva Ühisgümnaasiumis on kodanikunädal ? kohtumised, viktoriinid jms. Täna kell 15 algab linna koolidirektorite konkursi komisjoni nõupidamine. Kolmapäeval, 23. novembril kell 14 on mälestushetked Betti Alveri haual Tartus Raadi kalmistul. Buss Tartusse väljub Jõgeva Gümnaasiumi juurest kell 13. Neljapäeval, 24. novembril kell 11 algab Jõgevamaa Puuetega Inimeste Kojas teabepäev “Millist haridust ja rehabilitatsiooni me oma erivajadustega lastele soovime?”. Jõgeva Ühisgümnaasiumis on algklasside kadripäev. Jõgeva Gümnaasiumi saalis on kooli algklasside kadrikarneval ja disko. 25. ja 26. novembril on Jõgeval järjekordsed Betti Alveri luulepäevad “Tähetund” . Avamine 25. novembril kell 11 kultuurikeskuses. Reedel, 25. novembril tähistatakse Betti Alveri sünniaastapäeva luuleetendustega Jõgeva Ühisgümnaasiumis. Kell 15 on Jõgevamaa Puuetega Inimeste Kojas ühingu Jõgevamaa Fantaasiarikkad Noored üldkoosolek. Kell 17.30 algavad mälestushetked Betti Alveri pargis Jõgeval. Laupäeval, 26. novembril toimub spordikeskuses Virtus sisejalgpalli turniir. Pühapäeval, 27. novembril kell 11 kutsub lasteaed Karikakar 3 – 8-aastaste lastega peresid perepäevale spordikeskusse Virtus. Kell 17 süüdatakse kultuurikeskuse esisel linna jõulupuul esimene advendiküünal. Kell 17.30 etendatakse kiriklas luulepõimikut “Igavikusillal”.

Jõgeva vald

Täna kell 13 algab Siimusti raamatukogus ja Siimusti pargis mälestuskivi juures Eeva Niinivaara sünniaastapäevale pühendatud mälestustund. Kolmapäeval, 23. novembril kell 15 on vallavolikogu haridus-, kultuuri- ja spordikomisjoni koosolek.

Maavalitsus

Täna kell 12.30 algab Voorel ühisüritus Pärnu Lahe Partnerluskoguga LEADER-programmi algatuseks. Jõgevamaad külastab Poola Vabariigi Suursaatkonna majandusosakonna juhataja Jacek Pekacik, kes kohtub ka maavanem Aivar Kokaga. Kolmapäeval, 23. novembril kell 10.30 Kuremaal Via Hanseatica juhtrühma koosolek. Palamuse rahvamajas korraldatakse kultuuripäev “(Kultuuri)väärtused (Eesti)maal”. Reedel, 25. novembril kell 12 algab Sadala Külade Seltsi rahvamajas Jõgevamaa Külade Foorum. Kell 14 algab Jõgeva vallavalitsuse saalis haridusteemaline ümarlaud. 26. – 29. novembrini osalevad maavanem Aivar Kokk ja majandusarengu osakonna juhataja Mati Jõgi Itaalias Piacenzas REIIES projekti üldkogu koosolekul. Maavanemat asendab sel ajal Monika Aasa.

Mustvee linn

Linnaraamatukogus on sellel nädalal välja pandud naisteklubi tööde näitus “Sügisesed värvid”.

Pajusi vald

Neljapäeval, 24. novembril tähistatakse Pisisaare koolis mardi- ja kadripäeva. Üles astub kooli folklooriring.

Pala vald

Täna kell 15 on vallavalitsuse istung. Kell 16.30 on vallavolikogu istung. Reedel, 25. novembril kell 19 on kadripäeva peoõhtu Pala kultuurimaja Ranna rahvamajas.

Palamuse vald

Kolmapäeval, 23. novembril on Palamuse rahvamajas kultuuripäev. Kell 19 on kadrikarneval Luua klubis. Neljapäev, 24. novembril kell 12 peetakse Kaarepere rahvamajas vana moodi kadripäeva. Reedel, 25. novembril kell 10 algab Palamuse Gümnaasiumi sünnipäevaaktus. Kell 19 on gümnaasiumis vilistlaste kohvik. Luua Algkoolis on kadrikarneval. Pühapäeval, 27. novembril on esimese advendi kontsert Palamuse kirikus. Esinevad Kalevi kammerkoor, Palamuse laulu- ja mängukool ning Palamuse Meeslauljad süütavad kuusel küünla.

Puurmani vald

Täna kell 15 on vallavolikogu eelarve- ja majanduskomisjoni uue koosseisu esimene koosolek. Neljapäeval, 24. novembril kell 16 on Saduküla kooli ruumides piirkonna pensionäride esimene kokkusaamine. Reedel, 25. novembril toimub Puurmani Gümnaasiumis I – IV klassidele piimapäev. Pühapäeval, 27 novembril on kuuskede ehtimine ja esimese advendiküünla süütamine kell 15 Puurmanis ja kell 16.30 Sadukülas.

Põltsamaa linn

Täna kell 14 on linnavolikogu istung. Pühapäeval, 27. novembril kell 11 on esimese advendi jumalateenistus EELK Põltsamaa kirikus. Kell 16 on kirikus Põltsamaa kooride kontsert, järgneb tulede süütamine linna jõulukuusel. Kultuurikeskuse galeriis saab kuni 6. detsembrini näha Põltsamaa kunstiseltsi aastanäitust “Unistus”.

Põltsamaa vald

Kolmapäeval, 23. novembril tutvustab SEB Ühispank Lustivere kooli lastele ISIC Scholar-kaarti, kohapeal on võimalus kaarti ka taotleda. Õhtul on kooli lastevanemate koosolek. Neljapäeval, 24. novembril on Lustivere kultuurimajas kadriõhtu ja Adavere koolis kadripäeva puhkeõhtu.

Saare vald

Kolmapäeval, 23. novembril kell 16.30 algab Voore kooli lastevanemate koosolek. Reedel, 25. novembril algusega kell 17 korraldatakse Voorel aktiviseerimiskeskuses seminar “Kuidas viia ellu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna põhimõtet – inimene eelkõige”.

Tabivere vald

Neljapäeval, 24. novembril on Tabivere Gümnaasiumis kadrikarneval. Reedel, 25. novembril toimub vallavolikogu istung. Maarja koolis on karneval. Pühapäeval, 27. novembril kell 14 on Tabivere kapellitoas pühapäeva pärastlõuna kapelliga. Kell 19 süüdatakse Tabiveres Vaba Aja Keskuses esimese advendiküünal. Jõululaulud Tabivere naisansamblilt.

Torma vald

Täna on vallavolikogu istung. Reedel, 25. novembril on Sadalas Jõgevamaa Külade Foorum. Torma koolis on kadrikarneval ning lasteaias Linnutaja kadritrall. Kell 12 korraldatakse Torma rahvamajas kadripäeva teelaud valla eakatele. Pühapäeval, 27. novembril kell 16 on jõulurahu väljakuulutamine Sadalas, kell 17 Vaiatus ja kell 18 Tormas. Esmaspäeval, 28. novembril on vallavalitsuse istung.

blog comments powered by Disqus