Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 17 algab Piiri pargis linna pargijooks. Kell 18 on kultuurikeskuse kammersaalis järjekordne kohtumine sarjast “Mõeldes Betti Alverile”. Külas on kirjanik Lehte Hainsalu. Jõgeva Ühisgümnaasiumis on 26. – 30. septembrini keskkonnanädal “Vesi meis ja meie ümber”. Neljapäeval, 29. septembril on lasteaias Karikakar üritus “Mihklipäev looduses”. Lasteaias Rohutirts peetakse mihklilaata. Kell 19 annab Rakvere teater kultuurikeskuses etenduse “Tundetus”. Reedel, 30. septembril peetakse kultuurikeskuses maakonna eakate päeva.

Jõgeva vald

Kolmapäeval, 28. septembril on Laiuse lasteaias lõbus salatipäev “Kuidas külvad, nõnda lõikad”. Neljapäeval, 29. septembril kell 9 on SA Kuremaa Spordikool nõukogu koosolek. Kell 15 on Laiusel valla MTÜde infopäev. Jõgeva alevikus korraldatakse lastele viktoriin. Kurista lasteaias ja Kuremaa Lasteaed-Algkoolis tähistatakse mihklipäeva. Reedel, 30. septembril kell 9 on valla laste hoolekandekomisjoni ja maakonna alaealiste komisjoni ühine koolitus meeskonnatöö teemal. Kell 16 avatakse Jõgeva aleviku Avatud Noortekeskus. 30. septembrist kuni 2. oktoobrini peetakse Kuremaal II rahvusvaheline noorte korvpalliturniiri Stigmar Kuremaa Cup.

Maavalitsus

Täna kell 10 on Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu volikogu koosolek. Samal ajal algab Jõgeva haiglas kooli- ja pereõdede koolitus. Kell 12 annab Jõgeva vallavalitsuse saalis poliitikauuringute keskus Praxis ülevaate projektist “Üldhariduse koolivõrgu korraldamine”. Kell 13 kohtub maavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Saare vallavalitsuse esindajatega ja perearstidega. Kell 15 algab Kuremaa lossis maavanema vastuvõtt ning lõikuspidu, kuhu on kutsutud Jõgevamaa endised majandijuhid ja praegused põllumajandusettevõtjad. Kolmapäeval, 28. septembril kell 14 on ASi Felix katlamaja avamine, kus osaleb ka maavanem Aivar Kokk. Kell 16 osaleb maavanem Tartu Kaubamaja avamisel. Neljapäeval, 29. septembril kell 13 algab maavanema, Põltsamaa piirkonna kooli- ja omavalitsusjuhtide ühisnõupidamine piirkonna haridusküsimustes. Kell 14 algab Jõgeva Ühisgümnaasiumis õppepäev saksa keelt õppivatele lastele ning maakonna saksa keele õpetajate nõupidamine, kohal on ka õpetaja Austriast. Kell 16 avatakse Jõgeval EhitusGamma uus parkla. Reedel, 30. septembril kell 9 algab Jõgeva vallavalitsuse saalis koostöövõrgustiku koolitus maakonna alaealiste komisjoni ja valla laste hoolekandekomisjoni liikmetele. Kell 11 avatakse Põltsamaa tervisekeskus. Kell 13 algavad Jõgeva kultuurikeskuses eakate päeva üritused, mille avab maavanem Aivar Kokk.

Palamuse vald

Reedel, 30. septembril on Palamuse rahvamajas kinobuss. Kell 13 näidatakse lastefilmi “Kapten Mõõkhammas”, kell 19 uut filmi “Malev”.

Puurmani vald

Reedel, 30. septembril korraldab Puurmani lasteaed sarjas “Raba kevadel ja sügisel” matka rabasse.

Põltsamaa linn

28. ja 29. septembril on EELK Põltsamaa Niguliste kirikus Hugo Lepnurme muusikapäevad. 29. ja 30. septembril viibib Põltsamaa ettevõtjate, linnavolikogu ja linnavalitsuse delegatsioon sõprusvisiidil Skrundas Lätis. Reedel, 30. septembril kell 15 on kultuurikeskuses eakate päevale pühendatud pärastlõuna. Laupäeval, 1. oktoobril kell 11 on spordihoones turniir 3+3. Pühapäeval, 2. oktoobril kell 12 on lossihoovis mihklilaat lastele. Jõgevamaa keskraamatukogus on kuni 9. oktoobrini raamatunäitus “August Mälk ja tema aeg”.

Põltsamaa vald

Lustivere koolis on täna spordipäev. Kolmapäeval, 28. septembril kogunetakse vallavalitsusse arutelule teemal “Investeeringud arengukavas”. Reedel, 30. septembril lähevad Adavere lasteaia Naksitrallid lapsed loodusse õppekäigule eesmärgiga: hoia, kaitse, säästa. Adavere koolis korraldatakse odaviske treeningtund “Väikesed Värnikud”.

Saare vald

Reedel, 30. septembril kell 21 on Saare rahvamajas tantsuõhtu Üllar Jörbergiga.

Tabivere vald

Maarja koolis on sügisvärvide nädal. Täna avatakse sügisandide näitus, neljapäeval 29. septembril tähistatakse õpetajate päeva. Tabivere Gümnaasiumis on välja pandud sügisnäitus. Reedel, 30. septembril korraldatakse pidulik vastuvõtt sellel aastal sündinud lastele ja nende vanematele.

Torma vald

Reedel, 30. septembril kell 13 on Torma rahvamajas vallavanema ja vallavolikogu esimehe vastuvõtt valla õpetajatele.

blog comments powered by Disqus