Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 10.45 on lasteaias Karikakar Anne Velli lasteshow “Kuke ja rebase lugu”. Kell 17 on Jõgeva linna pargijooks Piiri pargis. Jõgeva Ühisgümnaasiumis on sellel nädalal matkanädal “Tere, sügis”. Lasteaias Karikakar on 21. – 23. septembrini väljas näitus “Sügisel on sünnipäev”. Jõgevamaa keskkonnateenistuses on kuni 15. oktoobrini avatud Toivo Vihalemi loodusfotode näitus “Soo- ja rabamaastikud”. Reedel, 23. septembril toimub Jõgeva Ühisgümnaasiumis koolidisko. 26. – 30. septembrini on Jõgeva Ühisgümnaasiumis keskkonnanädal “Vesi meis ja meie ümber”.

Jõgeva vald

Täna kell 10.30 on Laiuse staadionil Jõgevamaa noorte meistrivõistlused viievõistluses. Neljapäeval, 22. septembril on vallavolikogu istung. Reedel, 23. septembril on Laiuse lasteaias lastehommik “Sügise sünnipäev”. Kurista lasteaias Karukell on sügismatk.

Maavalitsus

Täna tutvuvad maavalitsuse töötajad igakuise omavalitsuste külastamise käigus Saare valla ettevõtete ning haridus- ja kultuuriasutustega. Kolmapäeval, 21. septembril kell 10 algab Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse nõukogu istung. Neljapäeval, 22. septembril kell 10 on maavalitsuse saalis maakonna alaealiste komisjoni istung. Kell 11 algab Voorel tervisliku toitumise koolitus. Kell 14 on maavalitsuse kaminasaalis nõupidamine Põltsamaa piirkonda gaasitrassi rajamisest. Reedel, 23. septembril kell 9.30 algab maavalitsuse saalis Jõgeva maavalitsuse, Jõgevamaa Päästeteenistuse ja Päästeameti ühisnõupidamine, kus arutatakse Päästeameti reformikava.

Mustvee linn

Täna on kultuurikeskuses kinopäev. Kell 12.30 lastele “Kapten Mõõkhammas”, kell 18 ajalooline komöödia “Malev”. Reedel, 23. septembril kell 20 kohvikklubi õhtu “Tere, sügis”. Laupäeval, 24. septembril kell 21 diskoõhtu noortele.

Pajusi vald

Neljapäeval, 22. septembril pannakse Pisisaare koolis välja Nunnunäitus.

Pala vald

Reedel, 23. septembril kell 16 on vallavolikogu istung Voore külalistemajas.

Palamuse vald

Laupäeval, 24. septembril kell 10 algab Palamusel VIII Suur Paunvere väljanäitus ja laat. Päeva juhib Margus Abel, tuju hoiab üleval ansambel Vanaviisi. Esinejad on Pöide vallast Saaremaalt. Kohal on mustkunstnik jne.

Puurmani vald

Kolmapäeval, 21. septembril on vallavolikogu sotsiaalkomisjoni koosolek.

Põltsamaa linn

Maakonna keskraamatukogus on väljas näitus “August Mälk ja tema aeg”, mis jääb avatuks kuni 9. oktoobrini

Tabivere vald

Maarja koolis õpib sellel nädalal uus rühm Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasiumi õpilasi. Külalised viiakse ka ekskursioonile Elistvere loomaparki, Kassinurme mägedesse ja Tartusse. Täna algusega kell 20.00 toimub Äksi kirikus kontsert Suvemälestused. Esineb valla segakoor, soololaule ja flöödipalu esitavad Triinu Täpsi ja Liia Koorts. Reedel toimub vallavolikogu praeguse koosseisu viimane istung.

Torma vald

Neljapäeval, 22. septembril sõidavad Sadala kooli õpilased projekti “Roheline kooliõu” raames preemiareisile Lahemaale. Reedel, 23. septembril tähistatakse Sadala koolis sügise sünnipäeva. Kell 14 on vallavolikogu istung.

blog comments powered by Disqus