Nädal maakonnas

Jõgeva linn

Täna kell 15 on linnavalitsuse saalis infotund lastevanematele koolitusprojektist “Töö ja pereelu ühitamine läbi lapsevanemate koolituse”. Kell 17 on Jõgeva linna pargijooks Piiri pargis. 13. ja 14. septembril on Jõgeva Ühisgümnaasiumi spordipäevad. Kolmapäeval, 14. septembril osalevad linnavalitsuse, asutuste ja koolide esindajad ülemaakonnalisel tervisepäeval. Lasteaias Rohutirts on spordipäev. Kell 17.30 algab lasteaias Karikakar spordipäev koos lapsevanematega. Neljapäeval, 15. septembril kell 18 on kultuurikeskuse huvialakooli uue õppeaasta avaaktus.

Jõgeva vald

Täna kell 8 on vallavalitsuse istung. Kell 14 on vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni koosolek. Kolmapäeval, 14. septembril kell 11 alustab vallavolikogu revisjonikomisjon ringsõitu valla kalmistutele. Kell 14 on laste hoolekandekomisjoni koosolek. Valla koolide õpilased ja vallavalitsuse ametnikud osalevad ülemaakonnalisel tervisepäeval. Valla lasteaedades peetakse spordipäevi. Neljapäeval, 15. septembril kell 15 on vallavolikogu eelarve-, majanduse ja erastamiskomisjoni koosolek. Reedel, 16. septembril kell 10 algab ASi Kuremaa ENVEKO nõukogu koosolek. Kell 11 on Kuremaal maakonna naismehhanisaatorite teabepäev. Laupäeval, 17. septembril sõidab Jõgeva aleviku kultuuriselts Vanaveski Noarootsi külla sealsele Tervisliku Eluviisi Seltsile. Pühapäeval, 18. septembril kell 17 on Vilina küla koosolek Madli talus.

Maavalitsus

Täna kell 10 on Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolek Põltsamaal. Kell 10 algab Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koja juhatuse laiendatud istung. Kolmapäeval, 14. septembril osalevad maavanem ja maavalitsuse töötajad tervisepäeva “Sport kõigile” jalgrattamatkal ning teistel tervisepäeva üritustel. Kell 14 algab Jõgeva vallavalitsuse saalis laste hoolekandekomisjoni istung. Neljapäeval, 15. septembril kell 9 algab maavalitsuse kaminasaalis kehalise kasvatuse ja spordinõukogu istung.

Mustvee linn

Kolmapäeval, 14. septembril osalevad Mustvee Gümnaasiumi õpilased ja õpetajad ülemaakonnalisel tervisepäeval. Reedel, 16. septembril peetakse Mustvee lasteaias matkapäeva. Kell 19 on kultuurikeskuses Mustvee Gümnaasiumi rebastepidu. Esmaspäeval, 19. septembril on kultuurikeskuses müügipäev (naturaalnahast jalatsid Eestist ja Soomest).

Pala vald

Pühapäeval, 18. septembril kell 11 on Pala kooli võimlas võrkpalliturniir “Tere, sügis”.

Puurmani vald

Reedel, 16. septembril kell 21 peetakse Puurmani spordi- ja kultuurimajas hooaja avapidu ansambliga Jeerum.

Põltsamaa linn

Täna kell 10 on Põltsamaa linnavalitsuses Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolek. Kolmapäeval, 14. septembril kell 11 on ülemaakonnalise tervisepäeva ürituste raames jalgrattasõit Kuningamäe kardirajal. Reedel, 16. septembril kell 18 algab Põltsamaa kirikus heategevuskontsert “Toome Jõgevamaa lapsed kodumaakonda tagasi” Siimusti lastekodu Metsatareke toetuseks. Kell 19 on kultuurikeskuses Rakvere teatri etendus “Lollid”. Laupäeval, 17. septembril kell 14 algab üritus Suured Tõllud Põltsamaa staadionil ja Sõpruse pargis.

Põltsamaa vald

Täna kell 16 Kamari koolimajas ja kell 18 Lustivere kultuurimajas toimuvad Põltsamaa valla arengukava arutelud. Kolmapäeval, 14. septembril kell 18 on valla arengukava arutelu Adavere mõisa saalis. Adavere ja Lustivere koolis on ülekooliline matkapäev. Adavere lasteaias Naksitrallid toimub sportlik tervisepäev ning 14. – 16. septembrini on lasteaias üleval sügisnäitus. Neljapäeval, 15. septembril kell 18 on valla arengukava arutelu Esku koolimajas. Esmaspäeval, 19. septembril on vallavolikogu haridus- ja noorsookomisjoni koosolek.

Saare vald

Neljapäeval, 15. septembril kell 17 algab Saare järve rattakross.

Tabivere vald

Seoses keeleõppeprojekti jätkumisega õpib grupp Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasiumi õpilasi sellel nädalal Maarja Põhikoolis. Õpilased osalevad ka kolmapäeval toimuval ülemaakondlikul tervisepäeval, külastavad Elistvere loomaparki ja käivad ekskursioonil Tartus.

Torma vald

Kolmapäeval, 14. septembril lähevad Torma ja Sadala kooli õpilased ja õpetajad ning vallavalitsuse töötajad matkale jalgsi ja jalgratastel.

blog comments powered by Disqus